MAGAZYN

Perfumy wiosna 2020

Sylwia Walczak | 8. 4. 2020

Wraz z pierwszymi ciepłymi, słonecznymi dniami budzi się w nas nowa fala pozytywnej energii i siły życiowej. Na sezon wiosenny idealne są lekkie, świeże zapachy, które nas pobudzą i dodadzą poczucia świeżości. W perfumach znajdziemy zapachy kwiatów, cytrusów, mięty, zielonej herbaty i soczystych owoców.

Cały artykuł

Jak naturalnie zregenerować włosy?

Marta Woźniak | 5. 4. 2020

Włosy są ozdobą każdej kobiety, ale często nie traktujemy ich tak jak powinniśmy. Farbujemy je, stylizujemy, układamy przeróżne fryzury, które wymagają dużej ilości lakieru, aby utrzymać swój kształt oraz aby przetrwały cały czas. W tym artykule znajdziesz kilka świetnych wskazówek na temat naturalnej regeneracji włosów.

Cały artykuł

Wielkanocne tradycje dzień po dniu

Sandra Szczerba | 3. 4. 2020

Jakie wielkanocne zwyczaje i tradycje warto pielęgnować? O czym nie zapomnieć przy przygotowywaniu koszyczka? Wszystkiego, co najważniejsze dowiesz się z tego artykułu w naszym magazynie Brasty.

Cały artykuł

Najlepsze damskie perfumy, którym nie oprą się mężczyźni

Sylwia Walczak | 1. 4. 2020

Wybór odpowiedniego zapachu jest jednym z najważniejszych dodatków do damskiego stroju. Każda kobieta wybiera zapachy zgodne z jej gustem, a jednocześnie wierzy, że zrobi odpowiednie wrażenie na otoczeniu. Z tego powodu kobiety zwykle posiadają wiele perfum, których używają przy różnych okazjach. Na różne pory dnia są odpowiednie perfumy o innym charakterze. Do codziennego noszenia należy wybierać świeże tony, cięższe i mocniejsze perfumy są odpowiednie na szczególne okazje i ważne imprezy wieczorowe.

Cały artykuł

9 męskich zapachów, które oczarują każdą kobietę

Sylwia Walczak | 30. 3. 2020

Używanie perfum w dzisiejszych czasach jest zacieraniem się ról płciowych. Dawno minęły czasy, kiedy prototyp prawdziwego mężczyzny to ciężko pracujący sportowiec o specyficznym zapachu. Starając się zrobić wrażenie na płci przeciwnej, w dzisiejszych czasach mężczyźni muszą nie tylko dbać o swój wygląd, ale także zadbać o to, aby nie odpychali pożądanego partnera  nieprzyjemnym zapachem, którego po całodziennych zajęciach nikt z nas nie unika.

Cały artykuł

Jak wybrać odpowiednie perfumy dla kobiet?

Ewa Sikorska | 28. 3. 2020

Zakochasz się w zapachu od pierwszego powąchania albo po prostu nie jest odpowiedni i musisz szukać dalej. Ponadto ważne jest, aby dowiedzieć się, jak zapach rozwija się na twojej skórze. Wiadomo, że ten sam zapach u każdego z nas pachnie inaczej. Jak wybrać dla siebie perfumy damskie?

Cały artykuł

Jakie kwiaty podarować według znaku zodiaku?

Marta Woźniak | 25. 3. 2020

Kwiaty są uważane za idealny prezent dla każdej kobiety. Są odpowiednie na każdą okazję, a w niektórych przypadkach są niezbędne, szczególnie jeśli chodzi o świętowanie ważne wydarzenia, takie jak ukończenie szkoły. Kobiety ogólnie wolą określony rodzaj kwiatu. Jeśli chcesz trafić poprawnie, pomocne może być wybranie kompozycji bukietu zgodnie ze znakiem zodiaku, ponieważ przywiązuje się do niego, na przykład, twój ulubiony zapach lub kolor. Jakie kwiaty lubią poszczególne znaki?

Cały artykuł

Dlaczego zegarki cyfrowe są tak popularne?

Sylwia Walczak | 24. 3. 2020

Zegarki cyfrowe są popularnym modnym dodatkiem obok klasycznych zegarków, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Z reguły zegary cyfrowe są czytelniejszym wskaźnikiem czasu, który oferuje znacznie więcej funkcji niż klasyczny zegarek.

Cały artykuł

Do perfum Chanel się zakochacie

Marta Woźniak | 23. 3. 2020

Nic dziwnego, że Gabrielle Bonheur Chanel jest uważana za królową mody. Założycielce tej marki udało się oczarować cały świat, nie tylko szatami, ale także perfumami.

Cały artykuł

8 rad jak sprawić, aby się w tobie zakochał

Sylwia Walczak | 22. 3. 2020

Każdy z nas pragnie miłości. Miłość jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka - zaraz po fizjologicznych (oddychanie, spożywanie wody i pokarmu, sen, rozmnażanie...) i bezpieczeństwa (zdrowie, stabilne zatrudnienie, dobre relacje rodzinne...). Jak to osiągnąć? Jak nie pomylić miłości z zakochaniem, a zakochania z pociągiem fizycznym? Jak zwiększyć prawdopodobieństwo, że twój wybranek zakocha się w tobie?

Cały artykuł

Właśnie teraz: Darmowa dostawa na ponad 4 000 produktów - WIĘCEJ TUTAJ

Doręczymy Ci to za darmo  – WIĘCEJ TUTAJ

Wyszukiwanie
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up