Szukamy blogerów

Szukamy blogerów

Blogerki i blogerzy pokażcie się!

Interesujesz się światem mody? W wolnym czasie przeglądasz magazyny o modzie, a mnóstwo czasu zajmuje Ci śledzenie nowinek w świecie ubrań, akcesoriów czy kosmetyków. Przyjaciele zaczynają się zastanawiać czy nie jesteś już uzależniony? Spełnij swój sen i zamień pasję w źródło zarobku!

Jako blogerka lub bloger Brasty, będziesz regularnie testować, oceniać i polecać nasze skarby, które już mamy lub te które dopiero zamierzamy odkryć... Będziesz mógł wybierać zarówno spośród popularnych i klasycznych produktów jak i nowości, o których inni nie mają jeszcze pojęcia   

Spodobała Ci się ta wizja? Odezwij się jak najszybciej i bloguj dla Brasty! Rozumieć modę i potrafić o niej ciekawie pisać (lub mówić) potrafi niewielu. Wykorzystaj swój talent!

Czego oczekujemy?

Że będziesz entuzjastycznie podchodził do tworzenia uczciwych recenzji produktów, które oferujemy. W ramach ustalonych wcześniej warunków współpracy będziemy regularnie przesyłać Państwu markowe perfumy, kosmetyki do pielęgnacji włosów, ciała i skóry, które Państwo ocenią swoim fachowym okiem, wypróbują i skomentują.

Jesteś vlogerem lub vlogerką i masz swój kanał? Tym lepiej! Im więcej osób zapozna się z twoją oceną tym lepiej będziemy mogli Cię wynagrodzić.

Zarabiaj, dzięki pisaniu lub nagrywaniu recenzji o: akcesoriach, perfumach czy kosmetykach do włosów. Napisz na info@brasty.pl

Do zobaczenia po modnej stronie mocy!