Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

KOSZTY PRZESYŁKI:

 

DPDInpost
PrzedpłataPobraniePrzedpłataPobranie
12,00 zł5,00 zł 13,00 złnie dotyczy

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM:

  • zamówienia złożone w dni robocze do godziny 12.30 są wysyłane tego samego dnia
  • zamówienia złożone po godzinie 12.30 oraz w weekendy są wysyłane kolejnego dnia roboczego
PŁATNOŚĆ POPRZEZ PRZELEW BANKOWY ORAZ SZYBKIE PŁATNOŚCI GOPAY (KARTA PŁATNICZA/ GOPAY PRZELEW ONLINE): Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty.
  • przy zaksięgowaniu wpłaty w dni robocze do godziny 12.30 towar jest wysyłany tego samego dnia
  • przy zaksięgowaniu wpłaty w dni robocze po godzinie 12.30 oraz w weekendy towar jest wysyłany kolejnego dnia roboczego

PŁATNOŚĆ POPRZEZ SZYBKIE PŁATNOŚCI GOPAY (PRZELEW ONLINE/KARTA PŁATNICZA): Przelewy online oraz płatności kartami płatniczymi dokonywane są za pośrednictwem serwisu GoPay. Transmisja danych na serwisach GoPay odbywa się za pośrednictwem certyfikatu typu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard bezpiecznej komunikacji. Więcej informacji na temat serwisu odnajdziecie Państwo bezpośrednio na stronie GoPay. W przypadku, gdy z jakiejkolwiek przyczyny nie powiedzie się płatność online, w ciągu 2 godzin na adres e-mail podany w zamówieniu otrzymacie Państwo wiadomość zawierającą dane niezbędne do wykonania standardowego przelewu bankowego. Numer rachunku, na jaki można dokonać przelewu, znajduje się również w zakładce "Kontakt". Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru Państwa zamówienia.

DOSTAWA POPRZEZ FIRMĘ KURIERSKĄ DPD:  Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze. Kurier podejmuje 2 próby dostarczenia przesyłki. W przypadku pierwszej nieudanej próby dostarczenia kolejna odbywa się w następnym dniu roboczym. Jako adres dostawy najlepiej jest wskazać miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. Jeżeli miejscem doręczenia będzie zakład pracy, uprzejmie prosimy o podanie nazwy firmy. Firma kurierska zastrzega sobie dwa dni robocze na dostarczenie przesyłki, jednak większość z nich Zamawiający otrzymują już następnego dnia roboczego. Po przygotowaniu przez nas przesyłki do nadania otrzymacie Państwo informację mailową z numerem paczki oraz adresem strony na której będzie można śledzić jej status.

ODBIÓR PRZESYŁKI W PUNKTACH "InPost Paczkomaty": Przesyłkę można odebrać we wcześniej wybranym punkcie odbioru jedynie na podstawie jednorazowego kodu, który otrzymują Państwo w wiadomości sms. Informacja ta jest jednocześnie potwierdzeniem, że paczka znajduje się już w punkcie odbioru. Przesyłkę można odebrać w ciągu 48 godzin od daty otrzymania informacji o jej dostarczeniu. Czas dostarczenia przesyłki do Paczkomatu wynosi 1-2 dni roboczych od daty jej nadania. Zamówienia dostarczane do Paczkomatu nie mogą być opłacane przy odbiorze. Po przygotowaniu przez nas przesyłki do nadania otrzymacie Państwo informację mailową z numerem paczki oraz adresem strony na której będzie można śledzić jej status.