MAGAZYN

Jak to widzi facet: stereotyp, który należy obalić

Ewa Sikorska | 4. 6. 2020

"Mężczyźni dbają tylko o wygląd kobiety!" Kto tak powiedział? Może nie ty? A jakby ci się spodobało, gdyby ktoś powiedział, że mówisz za dużo, spędzasz wieki w łazience i myślisz tylko o butach i perfumach? Najwyższy czas zakończyć tę wojnę uprzedzeń i zrozumieć, że coś w nich jest, ale naszym wspólnym wysiłkiem jest walka ze stereotypami.

Cały artykuł

Jak używać płynu micelarnego i czego jeszcze o nim nie wiesz?

Ewa Sikorska | 22. 4. 2020

Prawidłowe usunięcie makijażu jest szczególnie ważne, ponieważ resztki kosmetyków mogą zatykać pory i powodować dyskomfort, który w przypadku nieprawidłowej pielęgnacji może spowodować poważniejsze problemy dermatologiczne. Demakijaż powinien być wykonywany regularnie każdego wieczoru, aby skóra odpoczęła w nocy i była odpowiednio nawilżona.

Cały artykuł

Jak wybrać odpowiednie perfumy dla kobiet?

Ewa Sikorska | 28. 3. 2020

W zapachu albo zakochasz się od pierwszego powąchania albo konieczne będą dalsze poszukiwania.  Ponadto ważne jest, aby dowiedzieć się, jak zapach rozwija się na twojej skórze. Wiadomo, że ten sam zapach u każdego z nas pachnie inaczej. W takim razie jak wybrać idealny, damski zapach dla siebie?

Cały artykuł

Jak zacząć ćwiczyć?

Ewa Sikorska | 12. 3. 2020

Sport jest naturalnym sposobem na poprawę ogólnej budowy ciała, a obok zdrowego stylu życia i dobrego samopoczucia jest podstawowym sposobem na zapewnienie długiego i satysfakcjonującego życia. Każdy z nas uprawiał w życiu sport (na przykład na wychowaniu fizycznym w szkole podstawowej lub średniej szkole) i wie, jak ważny jest ruch nie tylko w okresie dojrzewania, ale także przy utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Pomaga zapobiegać chrobom wynikających z nadmiernego jedzenia potraw ubogich w składniki odżywcze i siedzącego trybu życia.

Cały artykuł

Perfumy Chloé - elegancja i delikatny zapach

Ewa Sikorska | 4. 3. 2020

Damskie perfumy są integralną częścią każdej kobiety. Innych używamy na co dzień, inne są odpowiednie na oficjalne imprezy lub na wieczór w towarzystwie. Wybór odpowiedniego zapachu jest absolutnie niezbędny do uzupełnienia stroju i dopełnienia ogólnego wrażenia, które kobieta stwarza.

Cały artykuł

Jak sobie poradzić z rozstaniem?

Ewa Sikorska | 18. 2. 2020

Chyba wszyscy to znamy. Na początku była wielka miłość, potem zaczęła słabnąć, byliśmy razem coraz mniej i mniej, aż nadeszło rozstanie. Nie ma znaczenia czy zerwaliśmy z powodu różnych priorytetów życiowych, niewierności, małej ilości wspólnie spędzanego czasu lub dlatego, że nasz związek zaczął być stereotypowy, a nie mieliśmy siły, aby dalej nad nim pracować. Nie ma znaczenia czy rozstaliśmy się z drugą połówką czy to nas porzucono. Tak czy inaczej, radzenie sobie z rozstaniem bywa trudne. Czasami to mija za tydzień, czasami za miesiąc, a czasami opłakujemy to i wspominamy jak było przez miesiące po rozstaniu. Dlatego przedstawiamy wam sprawdzone wskazówki jak sobie jak najszybciej poradzić z rozstaniem.

Cały artykuł

Najlepsze perfumy na zimę

Ewa Sikorska | 7. 1. 2020

Już jest zima, a wraz z nią wybór najbardziej imponujących zimowych zapachów. Które perfumy są najodpowiedniejsze na chłodne dni, pełne śniegu, ciężkich szarych chmur i mrozu, ale także sal balowych, przytulnych kawiarnii czy pubów?

Cały artykuł

5 wskazówek na udaną imprezę sylwestrową

Ewa Sikorska | 27. 12. 2019

Świętuj ostatni dzień roku w wielkim stylu! Niedługo nadejdzie sylwester sprawdź więc jak dobrze się na niego przygotować. Mamy dla Ciebie 5 wskazówek, które zagwarantują udaną zabawę sylwestrową.

Cały artykuł

Świąteczna Pandora - dlaczego warto dać jej szansę?

Ewa Sikorska | 19. 12. 2019

Dlaczego kobiety tak bardzo pragną biżuterii Pandora? Jak wybrać bransoletkę w odpowiednim rozmiarze czy najlepszy charms? Przed świętami Pandora jest gorącym tematem w wielu domach i związkach. Panowie, wiemy, jak w tym roku zagwarantować wam sukces!

Cały artykuł

Niszowe perfumy - dlaczego warto je podarować na Boże Narodzenie?

Ewa Sikorska | 9. 12. 2019

Perfumy, perfumom nierówne. Specjalna kategoria perfum z oznaczeniem niche (czytaj "nisz") mogłaby o tym powiedzieć. Pod tą nazwą skrywają się oryginalne perfumy, których nigdzie indziej nie znajdziesz i dla których trudno jest znaleźć alternatywę. Dlaczego warto je podarować na Boże Narodzenie?

Cały artykuł

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up