MAGAZYN

Wielkanocne tradycje dzień po dniu

Sandra Szczerba | 3. 4. 2020

Jakie wielkanocne zwyczaje i tradycje warto pielęgnować? O czym nie zapomnieć przy przygotowywaniu koszyczka? Wszystkiego, co najważniejsze dowiesz się z tego artykułu w naszym magazynie Brasty.

Cały artykuł

Jak poderwać kobietę?

Sandra Szczerba | 26. 2. 2020

Dla niektórych może to być niemal nadludzki wysiłek, dla innych jest to bułka z masłem, ponieważ wiedzą jak to zrobić. Chcesz aby kobiety nie mogły ci się oprzeć? Wszystko, co musisz zrobić to znać właściwe triki i kobiece myślenie.

Cały artykuł

Jak przeprowadzić idealny wiosenny detoks?

Sandra Szczerba | 20. 2. 2020

Żyjemy w gorączkowych czasach, pełnych stresu i pośpiechu. Dlatego abyśmy sobie z tym poradzili potrzebujemy także funkcjonalnego ciała. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zdrowia może być wspomagane przez regularny detoks. Detoksykacja organizmu pomaga oczyścić ciało ze szkodliwych substancji, które się w nim nagromadziły. Doda ciału wystarczającą energię i pomoże przezwyciężyć zmęczenie. Detoks przeprowadza się głównie w wiosennych miesiącach z kilku powodów.

Cały artykuł

5 porad jak przygotować włosy na wiosnę

Sandra Szczerba | 6. 2. 2020

Zima nie sprzyja włosom. Chyba też to znasz, noszenie czapki sprawi, że będzie ci ciepło, ale nie wpływa to dobrze na włosy. Elektryzują się, są przyklapnięte, a stworzenie z nich ładnej fryzury wymaga dużo pracy. Nie pozwól, aby twoje włosy cierpiały, przygotuj je na wiosnę, aby w pięknie lśniły w słońcu.

Cały artykuł

Jak dopasować suknię balową, biżuterię i makijaż?

Sandra Szczerba | 28. 1. 2020

Hura na parkiet w wir tańca i zabawy! Chesz wyglądać niesamowicie? Przeczytaj parę wskazówek dzięki, którym ci się to uda.

Cały artykuł

5 wskazówek na piękny, walentynkowy prezent

Sandra Szczerba | 21. 1. 2020

Zbliża się święto zakochanych. Wiesz już jak w tym roku uszczęśliwić swoją drugą połówkę? Mamy dla ciebie parę wskazówek, którymi na pewno zaplusujesz.

Cały artykuł

Świat perfum w skrócie: rodzaje zapachów

Sandra Szczerba | 23. 12. 2019

Jaki zapach wybrać? Drzewny albo kwiatowy? Jaka jest właściwie różnica pomiędzy różnymi zapachami? Przeczytaj o tym w naszym dzisiejszym artykule. Ponadto znajdziesz tutaj wskazówki dotyczące najlepszych perfum z każdej kategorii.

Cały artykuł

Jak się cieszyć świętami bez stresu

Sandra Szczerba | 16. 12. 2019

Boże Narodzenie jest cżęsto synonimem stresu, męczących zakupów, zatłoczonych sklepów, przygotowań i wielkiego sprzątania. Chcesz, aby tegoroczne święta były spokojne i bezstresowe, takie jakby miały być? Nie wspieraj konsumpcji i sprawdź jak uniknąć przedświątecznego stresu.

Cały artykuł

Jak prawidłowo wybrać wieczorowy zapach?

Sandra Szczerba | 12. 12. 2019

Wyraziste zapachy? Dlaczego nie! Niezależnie od tego czy wybierasz się na bal albo czeka na ciebie ważniejsze, wieczorowe wydarzenie, możesz sobie na nie pozwolić. Jak wybrać te odpowiednie?

Cały artykuł

Nadchodzi Boże Narodzenie! Odkryj pomysły na prezenty dla taty

Sandra Szczerba | 4. 12. 2019

Wybór odpowiedniego prezentu dla taty to czasami twardy orzech do zgryzienia. Nie wszyscy mężczyźni są tacy sami, niektórzy preferują luksus, inni docenią umiarkowaną elegancję. Przeczytaj nasz artykuł i znajdź inspirację na idealny prezent dla swojego taty.

Cały artykuł

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up