MAGAZYN

Jesień, ach to ty!

Malgorzata Bartosiak | 23. 9. 2019

Czas upływa i przynosi ze sobą zmiany. A przez to musimy zmierzyć się z tym, że promienie słoneczne ustępują miejsca chłodnym porankom, dni są coraz krótsze, a błękitne niebo coraz częściej ukrywa się za szarymi chmurami. To wszystko prowadzi nas do 23 września, kiedy nastaje astronomiczna jesień i oficjalnie kończy się lato. Ale jesień to przecież nie koniec świata! Istnieje wiele interesujących sposobów na to jak wykorzystać tę porę roku. Nic nie przychodzi ci do głowy? Od tego masz nas! Z radością doradzimy ci jak spędzić jesienne dni i wieczory.  

Cały artykuł

Jak kreatywnie zapakować prezenty?

Malgorzata Bartosiak | 21. 12. 2018

Masz już wszystkie świąteczne prezenty? Idealny prezent nie musi być końcem bożonarodzeniowej niespodzianki. Może być dopiero jej początkirm...

Cały artykuł

Szokujące odkrycie: Droga do szczęścia ma tylko 13 kroków

Malgorzata Bartosiak | 7. 11. 2018

Skąd się bierze? Jak je osiągnąć? O szczęściu marzy prawie każdy. Czy naprawdę potrzeba tak wiele, aby je osiągnąć? Odpowiedź może was zaskoczyć. Droga do szczęścia jest łatwiejsza niż się wydaje. Niektórzy twierdzą, że szczęście jest naturalnym stanem, który jest w nas i wcale nie trzeba się mocno starać aby go osiągnąć. Podobno, można go nawet wytrenować.

Cały artykuł

Rozdajemy prezenty już tylko przez: ! SPRAWDŹ WIĘCEJ

Rozdajemy prezenty już tylko: ! SPRAWDŹ WIĘCEJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up