Wielki horoskop na 2021 rok

15. 1. 2021

Wielki horoskop na 2021 rok

Układ planet w 2021 roku wskazuje, że nasze życie tak po prostu nie zacznie znów biegnąć starym torem. Świat się zmieni i jeszcze sporo piasku przesypie się w klepsydrze, zanim i jeśli w ogóle wszystko będzie takie jak kiedyś. Nie znaczy to, że sprawy przybiorą gorszy obrót. Będziemy zmuszeni dostosować się do nowych warunków, które jednak oferują też nowe możliwości. Przeczytaj nasz wielki horoskop na 2021 rok i sprawdź, co przepowiadają gwiazdy każdemu ze znaków zodiaku.

Baran (21.03-20.04.)

Barany czeka w nowym roku wiele zmian. Możesz już zacierać ręce z radości, bo większość z nich to zmiany na lepsze. Przygotuj się na to, że trzeba będzie podjąć kilka ważnych decyzji, które określą, jaki w efekcie będzie dla Ciebie rok 2021. Nie musisz się tym martwić, bo Twoja znana wszystkim zawziętość, determinacja oraz życiowe doświadczenia pozwolą Ci wybrać właściwą drogę i z pewnością dziarsko stawisz czoło jakimkolwiek przeciwnościom losu.

W życiu zawodowym gwiazdy będą Ci sprzyjać. Poprawi się przede wszystkim komunikacja w miejscu pracy, co sprawi, że atmosfera będzie znacznie przyjemniejsza. Jeśli marzysz o awansie lub rozglądasz się za nową pracą, spróbuj przedsięwziąć odpowiednie kroki jak najszybciej. Idealny czas na takie zmiany to styczeń i luty.
Również w sferze uczuć wszystko pójdzie po Twojej myśli, a z drugą połówką zaczniesz dogadywać się jak nigdy. Najlepszy okres w miłości czeka Cię w drugiej połowie roku. Jeśli jesteś singlem, w uczuciach obowiązuje ta sama zasada, co w życiu zawodowym. Dołóż wszelkich starań w styczniu i lutym, a Twoje szanse na sukces wzrosną. Z pewnością dobrze wykorzystasz 2021 rok! 

Byk (21.04-21.05.)

Również Byki w tym roku nie zaznają spokoju. Gwiazdy przepowiadają okres wielkich zmian, które otworzą drzwi dla wielu możliwości. Na początku będziesz się przed nimi wzbraniać, a Twój wrodzony upór nie pozwoli Ci tak łatwo pogodzić się z koniecznością zmian i bycia pod presją. Jednak z upływem kolejnych miesięcy zobaczysz, że przyniosły Ci one same korzyści. W drugiej połowie roku gwiazdy będą po Twojej stronie, więc nie bój się zaryzykować.

Od stycznia do lipca Twoje życie zawodowe nabierze większego tempa. Na szczęście wystarczy Ci energii, żeby poradzić sobie z tym nawałem. Czeka Cię wiele ważnych decyzji, więc bądź ostrożny i czujny. Ale nie bój nowych wyzwań oraz tego, co nieznane. Jeśli będziesz się kierować swoją intuicją, wszystko skończy się dobrze. Nagradzaj się za każdy sukces. W tym roku z pewnością zasłużysz na nowy zegarek lub perfumy.
W odróżnieniu od życia zawodowego, w uczuciach osiągniesz spokój i stabilizację. Ci, którzy są w szczęśliwym związku, będą dalej płynąć tym bezpiecznym nurtem. Jeśli jesteś singlem, nie spodziewaj się radykalnych zmian. Jednak nic straconego! Czerp z życia pełnymi garściami i wykorzystaj wolny czas na realizację swoich pragnień. Takie podejście jest bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej.

Bliźnięta (22.05-21.06.)

Bliźnięta 2021 roku nie mają co liczyć na błogie dryfowanie po niezmąconych wodach. W każdej sferze życia czeka Cię wiele zmian, które najbardziej wpłyną na Twoją sytuację finansową oraz sprawy uczuciowe. Nie masz powodów do obaw, ponieważ wrodzona charyzma oraz umiejętność improwizacji poprowadzi Cię do upragnionego celu. Gdy staniesz na rozdrożu i nie będziesz wiedzieć, którą drogą podążyć, posłuchaj swojego serca. Ono wskaże Ci odpowiedni kierunek.

W życiu zawodowym wszystko pójdzie po Twojej myśli, ale zwiększ czujność w ostatnich miesiącach roku. Od października Bliźnięta mogą być narażone na stres i na własnej skórze odczują bardziej wymagające warunki w pracy. W stosunkach z współpracownikami będzie trzeba zacisnąć zęby i czasem ugryźć się w język. Zachowaj dystans, a wszystko skończy się dobrze.

Szczególnie powodzić będzie Ci się w miłości. Bliźniętom, które aktualnie są w szczęśliwym związku, pozytywny wpływ gwiazd doda energii do działania. Ukierunkuj ją na swoją drugą połówkę, a szybko zobaczysz efekty. Możesz podarować ukochanej osobie nowy zegarek lub biżuterię. Single powinni mieć oczy szeroko otwarte. Są spore szanse, że nieoczekiwanie nawiążesz nową znajomość.

Rak (22.06.-22.07.)

Również Wy, miłe Raki, w 2021 roku nie będziecie się nudzić. Chociaż nie przepadasz za zmianami, nie uda Ci się ich uniknąć. Pamiętaj jednak, że zmiany mogą być na lepsze. W bieżącym roku czeka Cię wiele dobrego, ale musisz otworzyć się na nowe możliwości i nie bać się wyjść im naprzeciw.

W pracy zabłyśniesz kreatywnością. Pomysłowość w połączeniu z dyscypliną na pewno Ci się opłaci i nie pozostanie niezauważona. Jeśli Twoja praca nie jest miejscem sprzyjającym zbytniej fantazji, możesz spróbować zmienić swoje nastawienie oraz punkt widzenia.

W uczuciach rok 2021 będzie nowym zastrzykiem energii oraz nawiązaniem nici porozumienia. I to nie tylko w sferze miłości, ale też w życiu rodzinnym oraz zawodowym. Jeśli leżą Ci na sercu niewyjaśnione sprawy z kimś bliskim, będziesz mieć szansę wszystko uporządkować. Raki, które są w wieloletnim związku i myślą o ślubie lub powiększeniu rodziny, nie powinni zwlekać. Teraz jest odpowiedni czas na ten krok. Głowa do góry single, ponieważ w drugiej połowie roku uśmiechnie się do Was szczęście!

Lew (23.07.-22.08.)

W nowy rok zaangażuj się ze swoją słynną lwią siłą, odwagą i gotowością do działania. Dzięki temu uda Ci się zachować w harmonii wszystkie sfery życia: zawodową, towarzyską oraz uczuciową. Za swoje starania otrzymasz nagrodę finansową. W związku obowiązuje ta sama zasada. Ten rok z pewnością nie będzie dla Ciebie łatwy. Pamiętaj jednak, że możesz wiele zyskać, a bez pracy nie ma kołaczy.

Od początku roku będziesz tryskać energią i produktywnie spożytkujesz ją w pracy. Uważaj na niektórych kolegów, którzy mogą Ci pozazdrościć sukcesu, a Twoje wyniki przedstawiać jako swoje własne.

Gwiazdy będą Ci sprzyjać w miłości. Zastanawiasz się nad pójściem o krok dalej w Waszym związku? Śmiało! W tym roku wszystko pójdzie po Twojej myśli. Rozpieszczaj swoją drugą połówkę. Może ucieszy się z nowego zegarka albo perfum? Jeśli właśnie przeżywasz sercowe rozterki, spróbuj przeanalizować swoją sytuację z innego punktu widzenia. Single Lwy będą mieć wiele okazji, żeby poznać nowe osoby. Pewność siebie i drapieżny charakter z pewnością Ci w tym pomogą!

Panna (23.08-22.09.)

Nowy rok będzie dla Panien czasem wielu znaczących zmian, szczególnie w życiu towarzyskim. Jeśli posłuchasz swojej intuicji, nie musisz się niczego obawiać. Nadchodzące miesiące to sprawdzian siły Twojego charakteru. Żeby móc cieszyć się z tego, co przyniesie Ci przyszłość, teraz trzeba będzie wyjść ze strefy komfortu. Nie obejdzie się bez małych potknięć, ale gwiazdy zawsze pomogą Ci w końcu znaleźć tę właściwą drogę.

W życiu zawodowym czekają Cię wyzwania. Jesteś osobą pracowitą oraz zdolną, ale nie podołasz wszystkiemu, dlatego musisz nauczyć się rozdzielać pracę pomiędzy pozostałych współpracowników. Zastosuj tę zasadę również w życiu osobistym. To nic złego zwrócić się do innych o pomoc. W przeciwnym razie narazisz się na niepotrzebny stres i przepracowanie.

W miłości też nie będzie łatwo. Partner spróbuje poprowadzić Cię w kierunku, którym wcale nie chcesz podążać. Nie daj sobą manipulować i zachowaj szczególną czujność. Jednak pamiętaj, że w związku nie zawsze musisz płynąć pod prąd. Napięcie rozładuje miły gest, na przykład mały upominek dla partnerki w formie nowych kolczyków czy perfum :-) Jeśli jeszcze szukasz swojej drugiej połówki, miej się na baczności i nie daj się zwieść słodkim słówkom!

Waga (23.09-23.10.)

W tym roku gwiazdy są Twoim sprzymierzeńcem, więc uda Ci się zrealizować wszystkie rozpoczęte przedsięwzięcia. Twoje życie – w przeciwieństwie do minionego roku – diametralnie zmieni się na lepsze zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Jeżeli posłuchasz głosu serca, szczęście na pewno będzie Ci dopisywać. Nie zaprzątaj sobie głowy błędami z przeszłości i skup się na tym, co jeszcze przed Tobą.

Zawodowe dylematy, które na Ciebie czekają, nie będą łatwe. Do lata nie będziesz już wiedzieć, w co włożyć ręce, ale jeśli zachowasz dystans i profesjonalizm, możesz oczekiwać zadowalających efektów. Nie zapomnij nagrodzić się za swoje starania czymś ładnym – perfumy lub kosmetyki będą odpowiednie.

Nareszcie zacznie Ci się powodzić w miłości. Wagi w stałym związku znów poczują motyle w brzuchu, a uczucie rozkwitnie na nowo. Single również mogą spodziewać się szybszego bicia serca. Już na początku roku gwiazdy postawią na Twojej drodze ciekawą osobę. Kieruj się uczuciami, a wszystko będzie dobrze!

Skorpion (24.10.-22.11.)

Rok 2021 będzie dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem. Przyszedł czas, żeby nauczyć się twardo stąpać po ziemi i w końcu przestać angażować się w kwestie, które nie idą w parze z Twoją naturą. Skorpionie, bądź jednak ostrożny – szczególnie w pracy. Zbytnia otwartość może Ci zaszkodzić.

Twoja zawodowa produktywność w tym roku zdecydowanie wzrośnie. W pracy lepiej unikaj gadatliwych kolegów oraz staraj się skupić na swoich zadaniach. Teraz jest odpowiedni czas, żeby wyjść przed szereg i zabłysnąć solo! Jeśli tylko będziesz mieć taką możliwość, wybierz tematy, które Cię interesują. Dzięki temu poczujesz jeszcze większą satysfakcję podczas ich realizacji.

Bieżący rok przyniesie tym szczęśliwie zakochanym wiele możliwości. Zaręczyny, dzieci, własny kąt – to wszystko może się ziścić. Natomiast w przypadku, gdy już od dłuższego czasu z partnerem nie nadajecie na tych samych falach, zastanów się, czy Wasz związek ma jeszcze przyszłość. Single nie powinni dać się zwariować. Czy naprawdę uważasz, że właśnie teraz jest odpowiedni czas na poszukiwanie miłości?

Strzelec (23.11-21.12.)

Strzelec jest z natury niezależny oraz żywiołowy, a jego szalone pomysły nie mogą pozostać niezauważone. Teraz jednak czeka Cię pełen sukcesów, ale wyjątkowo spokojny i przyjemny rok. Oczywiście nie znaczy to, że przez kolejnych dwanaście miesięcy będziesz się nudzić! Spróbuj znaleźć sobie kolejne hobby, poznać nowych ludzi, a gdy nadarzy się okazja – podróżować. Niech Twoje życie nabierze rozpędu!

W pracy będziesz musieć nauczyć się produktywnie współpracować z innymi. Gwiazdy otwierają przed Tobą nowe możliwości, które mogą przynieść korzystne rezultaty, ale tylko jeśli podzielisz się swoim sukcesem z pozostałymi. W przeciwnym razie dojdzie do wielu nieporozumień i scysji z kolegami.

Odnosisz wrażenie, że Twoje życie miłosne napędzają tryby rutyny? W tym roku to się zmieni. Zapał i energia, które wniesiesz do związku, poruszą jego niezmącone wody. Razem doświadczycie nowych przygód oraz wzruszeń. Taki sam zastrzyk energii poczują również Strzelcy niebędący w związku. Dlatego miej oczy szeroko otwarte! W tym roku w końcu spotkasz na swojej drodze kogoś, kto odwzajemni Twoje uczucia.

Koziorożec (22.12.-20.01.)

Nowy rok to dla Koziorożców czas wielu wspaniałych możliwości. Ostatecznie pojawi się ich aż tyle, że ciężko będzie Ci wybrać. Wystarczy, że zaufasz intuicji. Uwierz w swój szósty zmysł zamiast słuchać rad wszystkich wokoło. Nie bój się spróbować czegoś nowego, trochę wyluzować i czasem po prostu dobrze się bawić.

W pracy wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Wrodzone zdolności przywódcze, charyzma oraz pewność siebie w połączeniu z empatią i pokorą utorują Ci drogę do rozwoju zawodowego. Koledzy będą Cię lubić, a szefostwo doceni Twoją pracowitość. Z tej okazji nie zaszkodzi, jeśli od czasu do czasu zrobisz sobie mały prezent w postaci modnej biżuterii albo też ulubionych perfum.

Sukcesy, które będziesz odnosić, znacznie wpłyną na Twoją atrakcyjność. Zaczniesz wręcz błyszczeć! Swoją charyzmę spróbuj przelać na związek. Partner z pewnością zauważy zmianę. W 2021 roku samotne Koziorożce mogą być pewne, że gdy tylko gwiazdy postawią na ich drodze kogoś odpowiedniego, ta osoba nie będzie mogła oprzeć się ich urokowi.

Wodnik (21.01-20.02.)

Dla Wodników w 2021 roku gwiazdy przygotowały trudny okres, przez który jednak przebrniesz z nonszalancją i dystansem. Możesz spodziewać się komplikacji w związkach – zarówno w ich budowaniu, jak i utrzymywaniu. Skup się na tej sferze swojego życia w pracy, rodzinie, wśród przyjaciół oraz w miłości.

W środowisku zawodowym staraj się jak najbardziej zintegrować ze współpracownikami. Pracujcie razem nad projektami. Pokaż wszystkim, jak dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej i w razie potrzeby nie bój się poprosić o pomoc. Czeka Cię nagroda.

W miłości przeżyjesz emocjonalną burzę i tylko od Ciebie zależy, jak to się skończy. Dobrze zastanów się nad każdym kolejnym krokiem i nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili. Jeśli jesteś singlem, najpierw spróbuj dokładnie wszystko przemyśleć oraz przewartościować swoje dotychczasowe życie. Dopiero później rozejrzyj się za kolejną miłosną przygodą.

Ryby (21.02.-20.03.)

Życie Ryb w 2021 roku będzie wręcz usłane różami. Po trudnym okresie w końcu uśmiechnie się do Ciebie szczęście i odnajdziesz długo wyczekiwany spokój oraz powodzenie. Jedynym ryzykiem będą dla Ciebie stosunki w rodzinie, które mogą się nieco pokomplikować. Jeśli jednak będziesz trzymać emocje w ryzach, wszystko skończy się dobrze.

W życiu zawodowym możesz oczekiwać małego obciążenia ilością pracy oraz przyjemnych zadań, których realizacja sprawi Ci radość. Spotkasz nowych ludzi, a współpraca z nimi okaże się prawdziwą przyjemnością. Jeśli właśnie planujesz zmienić miejsce zatrudnienia, spróbuj rozejrzeć się za czymś kreatywnym. W tym roku będziesz mieć możliwość znalezienia swojej wymarzonej pracy.

Konstelacja gwiazd zwiastuje Rybom sukcesy w miłości – głównie w marcu. Popracuj nad komunikacją tak, aby nie zaprzepaścić szansy nadchodzącego spotkania, które zapowiada się całkiem obiecująco.

Cokolwiek jest Ci pisane, nigdy nie zapominaj o sobie. Kluczem do udanego życia jest Twoje poczucie szczęścia oraz wewnętrzna równowaga. Nagradzaj swoje sukcesy i rozpieszczaj się zawsze, gdy będziesz mieć ku temu okazję. Wystarczy tylko mały drobiazg, żeby poprawić sobie nastrój w tych trudnych czasach. W naszym e-shopie zajdziesz wiele modnych zegarków, perfum, szeroki wybór biżuterii oraz kosmetyków, które z pewnością sprawią Ci wiele radości.