Walentynkowy przewodnik

Walentynkowy przewodnik

Sandra Szczerba | 18. 1. 2019

Każdy dzień może być powodem do świętowania. Nie przegap więc okazji aby sprawić sobie romantyczny tydzień! Nadal panuje przekonanie, że Walentynki to nic innego jak święto komercji, które nie ma nic wspólnego z miłością. Może być to spowodowane tym, że Walentynki nie mają w naszym kraju długiej historii. Jest to stosunkowo nowa tradycja, która przyszła do nas z zachodu. Czy jednak rzeczywiście Walentynki, pochodzą z anglosaskich terenów?

Geneza tego święta jest powodem wielu spekulacji. Jego współczesna wersja pojawiła się w XX wieku, uważa się jednak, że historia tego dnia sięga aż do starożytnego Rzymu. Nazwa Walentynki ma pochodzić od katolickiego biskupa Walentego, który żył już w III wieku n.e. Znamy go przede wszystkim dlatego, że mimo zakazu cesarza Klaudiusza II udzielał ślubów młodym legionistom i ich wybrankom, co w konsekwencji miało doprowadzić do jego męczeńskiej śmierci. Ze względu na jego postawę wobec zakochanych par, ludzie zaczęli go uważać za patrona miłości.

Jak co roku Walentynki będziemy świętować 14 lutego, który w tym roku przypada w czwartek.

Ten zimowy dzień nie musi być wcale mroźny. Gorące wyznanie może mocno rozgrzać nawet najbardziej oporne serca. Romantyczna komedia, specjalnie na walentynki, oryginalny prezent prosto od serca, wspólna kolacja przy świecach a może weekendowy wyjazd w góry czy do spa? Masz niekończące się możliwości. Które są jednak najlepsze?

Idealny walentynkowy prezent

Z jakiego prezentu najbardziej ucieszy się kobieta? Czarujący, luksusowy perfum, błyszcząca biżuteria, elegancki zegarek, bomboniera czy bukiet pełen kwiatów – takim prezentem nie pogardzi żadna kobieta, a jeśli na dodatek zaskoczy ją prezent o którym od dawna marzyła, sprawi jej to podwójną radość.

A co z mężczyzną? Bokserki ze śmiesznym nadrukiem, walentynkowe skarpety, voucher na przejazd czołgiem czy paintball, sportowy zegarek, masaż bazaltowymi kamieniami, męski perfum czy kolacja z jego ulubionymi potrawami. Na pewno coś z tej listy sprawi mu wyjątkową przyjemność...

 

Prezent, który zostanie na dłużej…

Jeśli chcesz podarować coś co o twojej miłości będzie przypominać każdego dnia, postaw na sprawdzony zegarek! Niepowtarzalne modele Daniel Wellington Classic Petite Sterling dla niej lub Daniel Wellington Classic Black Cornwall dla niego, na pewno ucieszą każdego.

Zegarki marki Daniel Wellington wyróżniają się swoim minimalistycznym wyglądem oraz ponadczasowym charakterem. Kim właściwie jest tajemniczy Daniel Wellington? Nie jest on, jak można by przypuszczać, właścicielem marki. Ten angielski gentleman wraz ze swoim zegarkiem w stylu vintage stał się inspiracją dla założyciela marki Filipa Tyssandera. Pasek NATO oraz klasyczny wygląd posiadanego przez niego modelu tak bardzo  zainspirowały Tyssandera do stworzenia nowej marki, że w związku z tym postanowił nazwać ją jego imieniem. Ty też daj się zainspirować!

Pokaż, że naprawdę ci zależy. Wyraź swoje uczucie pięknym zegarkiem.

Przeżyjcie coś wspólnie!

Jednak nic nie wzmacnia uczucia tak jak wspólne odkrywanie i przeżywanie nowych doświadczeń, które potem można wspominać w zimowe, mroźne wieczory...

Wspólny weekend w spa, poranek z widokiem na wieżę Eiffla, a może coś bardziej ekstremalnego jak lot balonem? Niezależnie od tego co wybierzesz, na pewno sprawisz, że będą to niezapomniane Walentynki.

 

Niezwykłe życzenia

Niezależnie jak chcesz spędzić ten dzień, warto zaskoczyć ukochaną bądź ukochanego miłym SMS-em. Możesz wybrać urocze, walentynkowe życzenia w Internecie albo samodzielnie napisać to co leży Ci na sercu. W końcu o to w tym wszystkim chodzi…

 

Sprawdź naszą walentynkową ofertę i nie zapomnij, że nie ma lepszego dnia aby trochę rozpieścić swoją drugą połówkę... 

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

TYLKO TERAZ! DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 4140 PRODUKTÓW. SPRAWDŹ WIĘCEJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up