TOP perfumy według znaków zodiaku

  • MAGAZYN
  • TOP perfumy według znaków zodiaku

TOP perfumy według znaków zodiaku

Nie możesz sobie poradzić z wyborem perfum? Spróbuj wybrać perfumy zgodnie z datą urodzenia! Nie pożałujesz. TOP perfumy według znaków horoskopu mogą być ciekawą inspiracją do tego, jak pachnieć zgodnie ze swoim charakterem i temperamentem. Odkryj najbardziej odpowiedni zapach dla Twojego znaku już dziś!

MĘŻCZYŹNI

 

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana często ma w sobie nieustraszonego wojownika, ale też figlarne dziecko. Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, dlatego też ludzie spod tego znaku często lubią się wyróżniać, być pierwszymi oraz nie boją się wyzwań, ponieważ często aż z dziecięcą wiarą wierzą w swoje zwycięstwo.

Baran jako znak ognia jest kontrolowany przez planetę Mars. To połączenie męskiej energii sprawia, że ​​Barany są naturalnymi liderami. Mogą być trochę egocentryczni i impulsywni, ale ich ognista pasja jest także obietnicą niekończącej się zabawy i przygody.

Na mężczyźnie spod znaku Barana najlepiej wyróżnią się perfumy Dior Fahrenheit, które podkreślą ich pasję i entuzjazm do życia, a jednocześnie pomogą im stać się nieodpartym dla płci przeciwnej. Dior Fahrenheit to perfumy stworzone dla Barana.

 

Byk

Panowie urodzeni w znaku Byka są często praktyczni, a jednocześnie rzetelni. Dlatego czasami mogą wydawać się nudni. Ale to często pozory, ponieważ bywa odwrotnie. Tym znakiem rządzi planeta Wenus, więc nie znajdziesz bardziej romantycznego i czułego misia niż mężczyzna spod znaku Byka. Często są popularni w grupie i potrafią być bardzo lojalni w przyjacielskich i partnerskich relacjach.

Są szczęśliwi, gdy mogą odpocząć na kanapie w dobrym towarzystwie, a jeśli na stole dodatkowo gości dobre jedzenie, dosłownie chrząkają z błogości. Ich największą słabością jest wrodzony upór, a także problemy z przystosowaniem się do zmian.

Pomimo tych słabości Byk jest klasycznym typem dżentelmenem. Dlatego też idealnie komponuje się z nim zapach Gentlemen Only Absolute od Givencha, który podkreśla jego wierny, lojalny charakter i przyjemną, dyskretną energię.

 

bvlgariBliźnięta

Bliźnięta to intelektualiści wśród znaków zodiaku. Bywają przebiegli jak lisy i uwielbiają dyskutować na różne tematy przez długie godziny. Panowie spod tego znaku nie mają problemu zacząć rozmowy z nowymi ludźmi, więc na imprezach krążą między ludźmi i włączają się do rozmów. Mają słabość do gadżetów technologicznych i często wybierają pracę, która pozwala wyróżnić się ich inteligencji, elastyczności i umiejętności komunikacyjnych. Dlatego są na przykład urodzonymi sprzedawcami.

Z mężczyzną spod znaku Bliźniąt z pewnością nie będziesz się nudzić, ale uwaga- bywają humorzaści i niesłowni. Są w stanie umówić się na wizytę, na którą nie przyjdą, a ta niesłowność czasami rzutuje też na ich związki.

Z mężczyzną spod znaku Bliźniąt z pewnością nie będziesz się nudzić, ale uwaga- bywają humorzaści i niesłowni. Są w stanie umówić się na wizytę, na którą nie przyjdą, a ta niesłowność czasami rzutuje też na ich związki.

Dlatego do tych mężczyzn idealnie pasuje zapach Invictus od Paco Rabanne, który przywróci im podcięte skrzydła i podkreśli ich świeży, energetyczny charakter.

 

Rak

Delikatny, opiekuńczy i taktowny. W te cechy obfitują mężczyźni spod tego znaku. Ale nie zapominajmy, że Raki mają twardy szkielet zewnętrzny. Ci mężczyźni często mogą ukrywać swą czułą stronę, zdradzając ją jedynie przed najbliższymi. Rodzina jest niezwykle ważna dla mężczyzn spod znaku Raka. Dzięki skłonności do bycia lojalnym i wywiązywania się z zobowiązań są nie tylko świetnymi partnerami i rodzicami, ale często także ulubieńcami w pracy. To typ pracusia, który często bierze na swoje barki więcej pracy, niż byłoby to konieczne. Zwłaszcza jeśli znajduje się w roli żywiciela rodziny. Mogą być trochę skąpi i lubią mieć kontrolę nad wydatkami.

Mężczyźni spod tego znaku potrafią być również nieprzyjemni, jeśli mają poczucie, że muszą chronić swoje uczucia lub uczucia ludzi, których kochają. Często miewają wahania nastroju, co może się nie podobać otoczeniu. I uważaj, aby zbytnio nie zranić uczuć Raka- zapamięta to na zawsze!

Gdybyśmy chcieli wyrazić esencję mężczyzn spod znaku Raka za pomocą perfum, pachniałby wyraźnie jak perfumy Bvlgari AQVA Pour Homme, które są delikatne i jednocześnie głębokie.

 

Lew

Jeśli kogoś w pokoju nie można przeoczyć, to z pewnością jest to mężczyzna ze znaku Lwa. Ci panowie lubią wielkie wejścia i wspaniałe gesty, których po prostu nie przegapisz. Ich naturalny magnetyzm sprawia, że ​​kręci się wokół nich wielu wielbicieli obu płci. Nie należą do ludzi, którym brakowało by pewności siebie. Wręcz przeciwnie, potrafią przekonać innych do własnych poglądów, a im więcej dramatyzmu w dyskusji, tym lepiej. Dzięki ich ogromnej hojności i posiadaniu „lwiego serca”, nikt nie będzie na nich długo zły. Są naturalnymi obrońcami, którzy mają tendencję do dawania siebie innym i dbają o to, aby ludzie wokół nich byli szczęśliwi.

Mężczyźni spod znaku lwa są bardzo wyczuleni na kwestię szacunku. Jeśli poczują, że nie dostają go tyle, ile oczekują, „zawarczą” dość głośno. Ale jeśli czują, że dostają to, czego potrzebują, zmieniają się z nieustraszonego króla dżungli w uroczego, milutkiego kotka.

Ich królewski charakter objawia się w słabości do luksusu– często są to piękne samochody, domy czy modne dodatki. Często są także miłośnikami perfum, które wyrażają ich królewską esencję i wyjątkowość.

Dlatego dla mężczyzn spod znaku lwa idealny jest zapach Dolce&Gabanna K, który swoim flakonem wyraźnie ukazuje, kto jest władcą i wspiera naturalną aurę mocy, która od mężczyzn spod tego znaku emanuje.

 

Panna

Jeśli potrzebujesz mężczyzny, który potrafi rozwiązać każdy problem, zwróć uwagę na Panów spod znaku Panny. Ich mocna stroną jest szczegółowość, precyzja i umiejętności organizacyjne. W pełni wykorzystują swój wyrafinowany zmysł do analizy i naturalną inteligencję w pracy, ale także w domu. Ci panowie nie znoszą gdy w ich domie panuje chaos i nieporządek.

Mają w sobie pewną dozę perfekcjonizmu, która nie pozwoli im zadowolić się czymś przeciętnym. Stosują tę samą logikę do ludzi wokół nich. Dlatego, wybrana przez niego Partnerka będzie tą, która spełni jego wysokie wymagania. Jedną z ich wad jest to, że trudno im przeoczyć niedociągnięcia innych ludzi i mają tendencję do krytykowania ich– czasami bardzo głośno. Są jednak niezawodnymi partnerami, świetnie współpracują a z bliskimi pójdą do piekła i z powrotem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nigdy się nie poddają.

Mężczyzna spod znaku Panny ma aurę naturalnej elegancji i woli sprawdzoną klasykę od szalonych eksperymentów. Doskonale uzupełni go zatem zapach Burberry London, który łączy smak, ponadczasowość i wyczucie detalu w ten sam naturalny sposób, w jaki promieniują mężczyźni spod tego znaku.

 

givenchyWaga

Jeśli w prawdziwym życiu istnieją książęta na białym koniu, to z pewnością są spod znaku Wagi. Ci mężczyźni potrafią oczarować swoim urokiem i delikatnością. Mimo wrażliwości nie tracą jednak męskości. Waga jest bardzo dyplomatycznym znakiem, więc mają tendencję do patrzenia na rzeczy pod wieloma kątami i działają uczciwie dla wszystkich zaangażowanych. Dlatego czasami może się wydawać, że nie mają własnego zdania, ale to jedynie dlatego, że chcą za wszelką cenę uniknąć konfrontacji. Mężczyźni spod znaku Wagi po prostu z głębi serca nienawidzą konfliktów i wolą problem rozwiązać rozmową niż rzucać talerzami. Mogą szybko zdenerwować swoim niezdecydowaniem, ale są tak uroczy, że łatwo im wybaczyć.

Mężczyźni Wagi naturalnie przyciągają osoby płci przeciwnej i lubią z nimi flirtować. Niejedna dama uległa ich urokowi! Często są ekstrawertykami potrzebującymi towarzystwa. Ponieważ rządzi nimi planeta miłości Wenus, szukają miłości na całe życie– partnerki, z którym mogą dzielić całe swoje życie. Jednocześnie znajdują się wśród znaków powietrza, więc potrzebują kogoś, z kim mogą „plotkować” na co dzień.

Ich zwiewny i eteryczny charakter doskonale podkreśla zapach Eternity Air Calvina Kleina, który przywołuje świeży powiew i lekkość bytu.

 

Skorpion

Tajemniczy, magnetyczny i namiętny - tacy są mężczyźni spod znaku Skorpiona. Jeśli coś zabierają, wkładają w to całe serce i duszę, a swoim uporem dokręcają wszystko do pomyślnego końca. Jednak dla wielu mężczyźni spod tego znaku są bardzo trudni do uchwycenia z ich aurą nieprzenikliwości. A sami wyciągną z ciebie wszystkie twoje sekrety! Ponieważ znajdują się pod rządami Plutona, pociąga ich władza i kontrola. To pragnienie może doprowadzić ich do wysokich stanowisk w karierze, ale często powoduje problemy w związku. Mają pewien stopień obsesji i skłonności do zazdrości. Swoje emocje przeżywają całym sobą i często widzą jedynie czarno-biały świat- miłość lub nienawiść. Co więcej, nigdy nie zapominają, nawet o niewielkiej krzywdzie, którą przeżyli. Za zimną powierzchownością mężczyzn spod znaku skorpiona kryje się wodospad emocji, ale nie lubią tracić kontroli. Jednak kiedy mężczyźni spod tego znaku się otwierają, są bardzo lojalnymi i empatycznymi towarzyszami, a często także świetnymi kochankami.

Jeśli mieliby być wyrażani jako perfumy, to z pewnością byłyby to te od Yves Saint Laurent- La Nuit de L’Homme. Ten odurzający zapach jest równie tajemniczy i mroczny jak oni.

 

Strzelec

Mężczyźni Strzelcy jako łucznicy zodiaku zawsze mierzą wysoko! Napędza ich pragnienie przygody, wiedzy i nowych doświadczeń. Ci mężczyźni nigdy nie siadają i zawsze rzucają się we wszystko z pełnią optymizmu i entuzjazmem. Ich lekkość ducha często przyciąga ludzi. Sami jednak przede wszystkim potrzebują wolności i dużej przestrzeni. Gdy tylko poczują, że coś ich za bardzo wiąże, wyrywają się z łańcuchów i uciekają na pustkowie. Często kochają sport i adrenalinę oraz samotne wyjazdy do przyrody.

Ich nieskrępowana, dzika energia idealnie komponuje się z zapachem Diesel Fuel for Life Homme, który jest tak samo niepowtarzalny jak oni.

 

Koziorożec

Trudno znaleźć wśród mężczyzn bardziej uparte, zdeterminowane i ambitne osoby niż te spod znaku Koziorożca. Ich powściągliwość często powoduje, że mają wokół siebie tylko wąski krąg bliskich, którym ufają bez końca i niewiele pokazują w towarzystwie obcych im osób. Często mają trochę kłopotów z radzeniem sobie z emocjami, mają więc skłonność do cynizmu i często słabość do czarnego humoru. Jednak ci mężczyźni wierzą w prawdziwą miłość, a kiedy ją znajdą, to na zawsze i są w stu procentach wierni. Ich naturą jest wyznaczenie celu i dążenie do niego. Za wszelką cenę, pomimo wszelkich przeszkód. W pracy mogą mieć skłonność do pracoholizmu, ponieważ nie potrafią odejść od niedokończonego zadania.

Mężczyźni spod znaku Koziorożca skłaniają się ku drzewnym lub korzennym zapachom, które podkreślają ich elegancję i zamiłowanie luksusowych, ale nie ekstrawaganckich rzeczy. Zakochają się na przykład w perfumach Dolce&Gabbana The One for Men.

 

Wodnik

Mężczyźni spod znaku Wodnika są bardziej skomplikowani, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Mają reputację wolnomyślicieli, ale często potrafią zaskoczyć ich głębią myślenia. Zabawne jest to, że ci mężczyźni często nie dbają o to, co myślą o nich inni. Dlatego mogą wyglądać na chłodnych i niezainteresowanych, ale często dlatego, że nie lubią powierzchownych debat. To innowatorzy z poczuciem oryginalności. Nie bez powodu Wodnik nazywany jest naukowcem zodiaku. Często wymyślają genialny plan i nie mają problemu z inicjowaniem rzeczy, ale mogą mieć problem z doprowadzeniem ich do końca.

Przede wszystkim cenią sobie wolność, mają skłonność do buntu i kwestionowania rozkazów. Nie boją się mówić na głos tego, co myślą inni, a tym samym wnosić nowe spojrzenie na życie wszystkich wokół nich.

Większość ludzi uważa Wodniki za co najmniej wyjątkowe osoby, czasem nawet "dziwaki". Ich oryginalność i poczucie, że są jak z innego świata, doskonale dopełnią perfumy Alien Man Thierry'ego Muglera.

 

Ryby

Panowie spod znaku Ryb to osoby bardzo emocjonalne i intuicyjne. Mają serce poety i duszę mistyka. Często przodują w pracy twórczej i artystycznej, ponieważ rządzi nimi planeta fantazji Neptun. Jednak ta eteryczna planeta rządzi również złudzeniami, więc ci ludzie często znajdują się w sytuacji, w której nie mogą zobaczyć rzeczywistości takiej, jaka jest, a raczej podążają za tą, o której marzą.

Mają dar wyczuwania emocji innych i są bardzo empatyczni, więc często nie skrzywdziłyby nawet much i lubią harmonijne otoczenie. Są raczej introwertykami, którzy często szukają sposobu na dopasowanie się do zespołu, a czasami mogą aż za bardzo dostosowywać się do innych.

Pasują do nich perfumy, które podkreślają ich senny charakter, takie jak eteryczny i marzycielski Dreamer od Versace.

 

KOBIETY

 

Baran

Kobiety spod znaku Barana są jak pociski bez celu. Ich energia napływa, inicjując zmiany i wypełniając wszystko i wszystkich wokół entuzjazmem. Te kobiety są żartobliwe, brutalnie szczere i spontaniczne. W życiu cenią niezależność i zmienność. Twardo bronią swoich opinii, dlatego od czasu do czasu powinny zatrzymać się i pomyśleć o tym, co zamierzają i jak ich działania wpłyną na innych. Są jednak naturalnymi przywódcami i obrońcami swoich bliskich, a ludzie wokół nich mogą polegać na ich szczerości.

Te płomienne kobiety po prostu robią to, czego chcą, przy czym nie brakuje im dziecięcej beztroski i entuzjazmu.

Kobiety alfa spod znaku Barana zasługują na perfumy, które będą wspierać ich niezależność przy jednoczesnym zachowaniu kobiecości. Jednym z takich zapachów jest Gucci Rush.

 

Byk

Ziemski znak Byka czyni te kobiety bezinteresownymi, niezawodnymi, cierpliwymi, ale też nieustępliwymi. Jest jednym z najbardziej troskliwych znaków zodiaku. Dzięki temu są idealnymi przyjaciółkami, partnerkami i matkami. Kochają czas spędzony na łonie natury lub wspólne biesiadowanie z bliskimi, ponieważ cenią sobie przede wszystkim spokój i ciszę. Te kobiety szanują tradycję i często mają silny związek z rodziną. Mogą być nieco konserwatywne i ostrożne w kwestii pieniędzy. W razie potrzeby potrafią być waleczne. Zwłaszcza, gdy ktoś denerwuje ich swoim brakiem punktualności lub niespełnieniem obietnicy. Kobiety spod znaku Byka są na to szczególnie wrażliwe.

Dzięki swej władnącej planecie Wenus te kobiety promieniują zmysłową kobiecością. Idealnym wyborem dla kobiet spod znaku byka są perfumy Kenzo Flower. Zarówno delikatne jak i silne, tak jak one.

 

miss-diorBliźnięta

Oglądanie kobiet spod znaku Bliźniąt jest jak siedzenie w teatrze na przedstawieniu będącym chwilami dramatem a chwilami komedią. Te kobiety kryją wiele warstw osobowości, które dostosowują się do potrzeb otaczającej je sytuacji. Mają świetne umiejętności komunikacyjne, są elastyczne i czują potrzebę ciągłego odkrywania nowych rzeczy, środowiska i osób. Ich motorem jest naturalna ciekawość świata. W pracy i w partnerstwie muszą rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać. Często są niezwykle inteligentne, czasami sprytne i jak niczego innego potrzebują obok siebie ludzi, z którymi czują mentalną harmonię. Jeśli to zdobędą, są świetnymi towarzyszkami, z którymi nikt nie będzie się nudził.

Te kobiety są jak ptaki lecące z miejsca na miejsce, ale w określonym kierunku. Ich lekkość dopełniają perfumy Nina Ricci L‘Air Du Temps, które pasują do nich swoim przesłaniem wolności i świeżości.

 

Rak

Kobiety spod znaku Raka mają wiele warstw. Wrażliwe, ale ostrożne, kapryśne, ale niezawodne, unikające zmian, ale niezwykle elastyczne. Raki znajdują się pod dominacją Księżyca, więc każdego dnia mogą być inne. W życiu kierują się przede wszystkim intuicją i stawiają swoje uczucia wyżej niż rozum. Mają zakorzenioną ogromną potrzebę bezpieczeństwa– ich dom zawsze będzie schronieniem dla nich i bliskich. Są naturalnymi opiekunami, ale potrzebują odwzajemnienia ich uczuć i czułości. Mogą być podatne na uzależnienie emocjonalne, ale często jako pierwsze przychodzą na ratunek i nie odchodzą, nawet gdy pojawiają się problemy.

Raki to delikatne wróżki i tajemnicze stworzenia, a najlepiej pachną zapachami, które są tak delikatne i słodkie jak one same. Będą do nich pasować perfumy Ariana Grande Sweet Like a Candy. Ta piosenkarka również jest spod tego znaku zodiaku.

 

Lew

Pań spod znaku Lwa nie da się nie zobaczyć w tłumie– to królowe o najgłośniejszym śmiechu, najjaśniejszym uśmiechu i aurze pewności siebie. Są namiętne, zabawne, ale kiedy je obrazisz gryzą. Ich energia naturalnie przyciąga uwagę, więc niektórym mogą wydawać się egocentryczne i aroganckie, ale kiedy poznasz je lepiej, przekonasz się, że są po prostu hojne i szczere. Mówią to, co mają na języku i robią to, co chcą. Często są podatne na dramaty, a kiedy się nudzą, mają tendencję do podburzania otoczenia, aby coś się wydarzyło.

Lwice są absolutnie przekonane, że zasługują na to, by być pierwszymi, a ludzie powinni okazywać im szacunek. Otoczeniu wskażą to zapachem Paco Rabanne Lady Million, który ozdobi je niczym królewskie klejnoty.

 

Panna

Urodzone pod znakiem Panny to typ kobiety, która potrafi zachować zimną krew nawet w sytuacjach kryzysowych. Bez względu na to, co życie im rzuci pod nogi, zawsze jakoś sobie poradzą dzięki świetnym zdolnościom organizacyjnym. Te kobiety są zazwyczaj bardzo wybredne a swoją tendencję do perfekcjonizmu wprowadzają do domu, pracy i związku. Są to kobiety powściągliwe, które często wolą milczeć, niż ryzykować konflikt. Nienawidzą chaosu i podejmowania decyzji w ostatniej chwili, więc często sprawiają na innych wrażenie konserwatywnych i uporządkowanych.

Dla kobiet spod znaku Panny odpowiednie są perfumy, które łączą prostotę i elegancję. Nie rzucające się w oczy, ale efektowne, tak jak one. Idealnym wyborem są na przykład perfumy Allure od Chanel, które podkreślą ich esencję klasycznej damy na poziomie.

 

Waga

Trudno znaleźć bardziej czarujące kobiety niż Wagi. Ten znak znajduje się pod panowaniem Wenus, planety miłości i piękna. Dlatego mają wokół siebie wielu wielbicieli, których przyciąga ich nienachalna elegancja i kobieca esencja. Te kobiety odczuwają ogromne pragnienie sprawiedliwości i równowagi, często oddzielają dobro od zła za pomocą swojego wewnętrznego kompasu. Jeśli czują jakąkolwiek niesprawiedliwość, bardzo to przeżywają i mogą popaść w depresję. W większości przypadków mają jednak do pomocy duże grono przyjaciół. Kobiety Wagi uwielbiają towarzystwo i zawsze dbają o to, by wyglądać świetnie.

Kobiety spod znaku Wagi potrafią docenić piękno jak mało kto. Dlatego idealnie pasują do nich perfumy Beauty marki Calvin Klein, które podobnie jak one ucieleśniają kobiecość.

 

lancomeSkorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona to jedne z najbardziej tajemniczych, charyzmatycznych stworzeń, jakie można spotkać. Ich magnetyczne spojrzenie zwiąże cię i nie pozwoli odejść. Często mają głębokie uczucia, a ich intuicja rzadko się myli. Jeśli te kobiety uznają, że czegoś chcą, trudno im przestać. Jednak nauczyły się ukrywać wiele swoich emocji, ponieważ zdają sobie sprawę, że ich głębia nie jest dla wszystkich. Dlatego wolą powoli testować sytuacje i ludzi, powoli oceniając do czego mogą się posunąć, często przy tym uciekając do gier psychologicznych.

Ich seksowna, mistyczna aura jest trudna do zapomnienia. Zwłaszcza, gdy wspierają ją perfumami Good Girl Legere Carolina Herrera, które zamieniają je w absolutną femme fatale.

 

Strzelec

Kobiety spod znaku Strzelca mają z natury wolnego ducha, co czyni je nieustraszonymi i gotowymi na wszystko. Są obdarzone pogodną naturą, która pozwala im na swobodne kontakty ze wszystkimi. Są bardzo uczciwe, czasami ich bezpośredniość graniczy z brutalnością, ale nie wstydzą się tego i niczego nie żałują. Mają w sobie naturalną ciekawość, która napędza ich do smakowania życia i często są zapalonymi podróżniczkami, które długo nie usiedzą w miejscu.

Doskonałym wyborem perfum jest dla nich Chloe Nomade, która budzi w nich chęć wędrowania pod gwiazdami i podkreśla ich artystyczną duszę.

 

Koziorożec

Kobiety urodzone pod znakiem Koziorożca na pierwszy rzut oka są często twarde, ale w środku bywają wrażliwe i uczuciowe. Po prostu nie muszą pokazywać swojej kruchej strony wszystkim. Rzadko jednak zdarza się, że są tak zdenerwowane, że tracą nad sobą kontrolę. Ich wrodzony upór i samokontrola sprawiają, że są samicami alfa, które nie mają problemu z objęciem przewodnictwa i pokierowania siebie i innych do sukcesu. Te kobiety po prostu lubią rządzić. W związkach często potrzeba im pełnego otwarcia, ale są chętni do pracy nad związkami, a ludzie, których puszczają, często pozostają z nimi na całe życie. W pracy często są pracoholiczkami które osiągają sukcesy.

Świetnym wyborem dla kobiet spod znaku Koziorożca są perfumy Aigner Icon. Dzięki wyglądowi flakonika z łatwością postawią je na biurku, ale odurzający kwiatowy zapach podkreśli również ich kruchość.

 

Wodnik

Wodnik wyróżnia się nieprzewidywalnością, rewolucyjnymi poglądami i niezależnością. Te kobiety nie dają się zamknąć w złotej klatce. Żyją według własnych zasad i maja poczucie, że każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów. Często są źle rozumiane przez głoszone opinie i postrzegane jako głupkowate lub przynajmniej ekscentryczne, ale są niezwykle inteligentne i często potrafią zaskoczyć pomysłowymi spostrzeżeniami.

Armani Si Passione to idealny wybór perfum dla kobiet spod znaku Wodnika, które mówią „Tak” wszystkim kolorom życia i nie są skrępowane konwencjami.

 

Ryby

Rozmarzone, delikatne i czułe kobiety spod znaku Ryb są jak morskie syreny. Ich emocje sięgają głęboko, a serce mają na dłoniach. Muszą więc uważać, aby ludzie ich nie wykorzystywali. Często mają swój własny świat fantazji, do którego uciekają, gdy im się coś nie uda lub nie są w stanie stawić czoła trudom życia. Nie są zamknięte w sobie, raczej ostrożne i spokojne, ale wewnątrz starają się zrozumieć, jak czują się ludzie wokół nich, i często mają rację dzięki swojej wyrafinowanej intuicji i zdolnościom widzieć głębiej, także w życiu zawodowym, zwłaszcza jeśli ich praca wymaga empatii.

Ich eteryczną naturę podkreślą perfumy Soir de Lune marki Sisley. Zapach inspirowany jest światłem księżyca, a jego delikatność i łagodność otuli Ryby niczym baśniowy welon.

 

Khaleela-2

O autorce

 

Autorką artykułu jest pochodząca z Czech wróżka Khaleela, która towarzyszy duszom w ich podróży przez rozwój osobisty. Od wczesnej młodości była zaangażowana w karty tarota, astrologię i różne inne rodzaje wróżbiarstwa a szerszej publiczności znana jest przede wszystkim ze swojego kanału tarota Khaleela na YouTube, gdzie co miesiąc publikuje horoskop zodiakalny.