Świąteczna Pandora - dlaczego warto dać jej szansę?

  • MAGAZYN
  • Świąteczna Pandora - dlaczego warto dać jej szansę?
19. 12. 2019

Świąteczna Pandora - dlaczego warto dać jej szansę?

Dlaczego kobiety tak bardzo pragną biżuterii Pandora? Jak wybrać bransoletkę w odpowiednim rozmiarze czy najlepszy charms? Przed świętami Pandora jest gorącym tematem w wielu domach i związkach. Panowie, wiemy, jak w tym roku zagwarantować wam sukces!

Nie ma biżuterii, która w okresie Bożego Narodzenia wzbudzałaby takie emocje jak Pandora. Chociaż jej oferta jest wyjątkowo piękna i oryginalna, na pewno nie ominęły Cię krążące żarty o mężczyznach stojących w długich kolejkach przed salonami Pandory. Niewątpliwie przed Bożym Narodzeniem czekanie w kolejce należy raczej brać za pewnik, ale zakupiona biżuteria kryje w sobie magię, której nie oprze się większość kobiet. Nie wierzysz? Przeczytaj, dlaczego kobiety tak jej pragną, a może dzięki temu dowiesz się co włożyć do swojego koszyka z zakupami... 

Inspiracja ze wschodu 

Kolebką najbardziej znanej, luksusowej biżuterii jest Azja Południowo-Wschodnia, a właściwie Tajlandia. To właśnie tam w latach 70. na wakacje udała się pewna duńska para. Oryginalna biżuteria jaką tam znaleźli bardzo ich oczarowała, a ponieważ nie nie była dostępna w Europie, przywieźli kilka sztuk na stary kontynent. Błyszczące dodatki szybko znalazły nowych właścicieli ze względu na ich niezwykły design. W 1982 roku, w Danii powstał pierwszy sklep, a biżuteria Pandora z czasem rozprzestrzeniła się na cały świat. W czym tkwi ich magia i sukces? W tym, że stworzona przez właścicielkę biżuteria odzwierciedla jej charakter i styl. Pandora wciągnie Cię do swojej gry.

Pandora: zabawna i wyjątkowa

Biżuteria może przypominać tego kto ją podarował. Ale Pandora idzie o krok dalej. Dzięki charmsom o różnorodnych kształtach, kolorach i motywach ich właścicielka może nosić na ręce niezwykłe historie ze swojego życia. Za każdym razem, gdy dopadnie ją zły nastrój, na duchu podniesie ją serce od ukochanego czy bukiet kwiatów od taty kołyszący się na bransoletce. Możesz jej przypomnieć o ukończeniu studiów, narodzinach córki lub wspaniałym weekendzie spędzonym w Paryżu z zawieszką lub charmsem w kształcie dyplomu, smoczka czy Wieży Eiffla. Spersonalizowana biżuteria może się zmieniać i uzupełniać tak jak zmienia się nasze życie. Wybór jest ogromny więc każdy znajdzie w tej biżuterii coś odpowiedniego. Jeśli nie możesz się zdecydować, wybierz uniwersalny koralik wysadzany przeźroczystymi kamieniami. Żadna kobieta nie pogardzi czterolistną koniczyną czy klasycznym sercem.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar bransoletki Pandora?

Jeśli pragniesz podarować komuś bransoletkę Pandora, pamiętaj, że jej wielkość miałaby być o około 2,5 cm większa niż obwód nadgarstka obdarowywanej osoby. Bransoletka może pod wpływem noszenia oraz dużej ilości charmsów odrobinę rozciągnąć (o około 1 cm), dlatego zaleca się dokupienie do bransoletki klipsu, który zapobiegnie rozszerzaniu się bransoletki.  

Pandora to nie tylko bransoletki

Chociaż swoją sławę zawdzięczają głównie bransoletkom, teraz możesz również zbierać charmsy również do naszyjnika. Ponadto Pandora oferuje także kolczyki i piękne pierścionki. Pandora to zabawna, błyszcząca i bardzo oryginalna oferta pięknych koralików i klipsów. Wśród niej znajdą coś dla siebie wielbicielki srebra, złota czy popularnego różowego złota. Najpopularniejsze kolekcje: Moments, Reflexions, Rose, Shine czy urocza seria Disney oferują wszystko, czego może pragnąć kobiece serce. 

Jeśli twoja ukochana marzy o błyszczącej biżuterii, spraw jej przyjemność podarowując coś wyjątkowego marki Pandora. A jeśli nie chcesz stać w kolejce, spróbuj zajrzeć do naszego e-shopu, w którym możesz kupić biżuterię w zaciszu własnego domu.