Paco Rabanne Invictus

Woda toaletowa Paco Rabanne Invictus, rodzaj zapachu: cytrusowy, przeznaczenie: dla mężczyzn.
Paco Rabanne
Niedostępny
Przygotuj się na zwycięstwo z Paco Rabanne Invictus, balsamem po goleniu, który jest symbolem męskości i siły. Ten ekskluzywny produkt z kolekcji Invictus przynosi świeżość i energię bezpośrednio na Twoją skórę. Balsam łączy unikalną mieszankę cytrusowych tonów z głębokimi drzewnymi akordami, które przeniosą Cię do świata zwycięstwa i pewności siebie.
Invictus to uosobienie męskiej siły i odwagi, co odzwierciedla się w jego wyrazistym cytrusowym zapachu. Główne składniki to odświeżające morskie tony, soczysty grejpfrut i mandarynka, które tworzą iskrzącą się introdukcję. Serce zapachu odsłania delikatne tony jaśminu i aromatycznego liścia laurowego, co dodaje balsamowi zmysłowej głębi. Podstawa zawiera drewno gwajakowe, rzadki ambergris, mech dębowy i paczulę, zapewniające długotrwałe i niezapomniane wrażenia.
Ten balsam po goleniu jest idealny dla mężczyzn, którzy szukają czegoś więcej niż tylko zwykłej pielęgnacji po goleniu. Jest doskonałym uzupełnieniem przygotowań na ważne spotkania lub wieczorne wyjścia, gdzie chcesz zrobić silne wrażenie. Paco Rabanne Invictus to nie tylko pielęgnacja, to deklaracja stylu i charakteru.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, aplikuj balsam po goleniu Paco Rabanne Invictus na czystą i suchą skórę po goleniu. Nanieś niewielką ilość na dłonie i delikatnie wmasuj w skórę twarzy i szyi. Ten balsam nie tylko łagodzi skórę po goleniu, ale także ją nawilża i dodaje świeżości dzięki swojemu unikalnemu składowi. Stosuj regularnie, aby uzyskać zdrową i gładką skórę.
Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Pon - Pt 9:00 - 17:00
Głowa grejpfrut, mandarynka, nuty morskie
Serce jaśmin, liść laurowy
Podstawa ambergris, drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczuli
Producent/Importer:
ANTONIO PUIG S.A
www.rabanne.com
EAN: 3349668515721
Woda toaletowa Paco Rabanne Invictus, rodzaj zapachu: cytrusowy, przeznaczenie: dla mężczyzn.
Deostick Invictus marki Paco Rabanne. Wybrany produkt ma pojemność 75 ml.
Woda po goleniu Invictus marki Paco Rabanne. Wybrany produkt ma pojemność 100 ml.