Najmodniejsze fryzury w 2018 roku, nie tylko do pracy

  • MAGAZYN
  • Najmodniejsze fryzury w 2018 roku, nie tylko do pracy

Najmodniejsze fryzury w 2018 roku, nie tylko do pracy

Ciągle nosisz rozpuszczone włosy, z przedziałkiem na środku? A może związujesz je rano w kitkę? Czas na zmianę! Od czasu do czasu wstań kilka minut wcześniej i poświęć uwagę swoim włosom. Przy odrobinie inspiracji możesz każdego dnia nie tylko wyglądać, a przede wszystkim czuć się, jak prawdziwa bogini.

Drińńń! Przeklęty budzik. Czas szybko wstać, umyć zęby i twarz, ubrać się, pomalować, rozczesać włosy (na nic innego już nie wystarczy czasu), śniadanie będzie trzeba zjeść w pracy… Twoje poranki też tak wyglądają?

Wierzymy, że jeśli dodamy do tego jeszcze przygotowanie dzieci do szkoły, na zadbanie o siebie zostaje naprawdę tylko kilka minut. Wystarczy jednak nauczyć się wstawać odrobinę wcześniej, o jakieś 10-15 minut, a twoje poranki mogą być spokojniejsze, przyjemniejsze i piękniejsze.

W tym artykule dowiesz się jakie fryzury możesz wyczarować na swojej głowie w maksymalnie 15 minut, a przy tym będziesz w nich nie tylko olśniewająco wyglądać, ale przede wszystkim świetnie się czuć. Trendami w 2018 roku są koki i warkocze oraz różnego rodzaju akcesoria takie jak opaski, chusty czy spinki. Wybierz idealne rozwiązanie dla siebie…

SPINKI

Spinki i klamry są wspaniałym pomocnikiem w walce z oklapniętymi włosami czy prawdziwą szopą sterczącą na wszystkie strony. Zaopatrz swoją szufladę w łazience w kilka najładniejszych modeli, a przy ich pomocy wyczarujesz elegancką i twarzową fryzurę w 2 minuty. Możesz spróbować na przykład:

  • Uczesać włosy do tyłu, następnie po obu stronach głowy oddzielić dwa pasma włosów ( grubsze lub cieńsze, według twoich preferencji) i spiąć je razem z tyłu głowy. Dobrym pomysłem będzie wykorzysanie popularnych w tym sezonie spinek w geometrycznych kształtach.
  • Zrobić klasycznego, trochę rozczochranego koka i ozdobić go spinką. Niezależnie czy przypniesz ją z przodu, z boku czy z tyłu, idealnie podkreśli twoją urodę.
  • Ozdobić nią warkocz! Nie przypinaj jej jednak na końcu... może to być inne, dowolne miejsce. Pięknie wyglądają mniejsze ozdoby (na przykład wsuwki z wykończeniem na końcu) znajdujące się na całej długości warkocza.

Chcesz przy kitce czy koku osiągnąć efekt idealnego wygładzenia? Skorzystaj z pomocy pasty, kremu czy glinki do stylizacji włosów. Poradzą sobie z najdelikatniejszymi i cienkimi włosami, a przy tym nikt się nie zorientuje, że z nich skorzystałyście.

Nasza wskazówka: Zarówno spinki (jeszcze przed użyciem) jak i gotową fryzurę warto utrwalić lakierem do włosów. Wszystkie ozdoby będą dzięki temu lepiej trzymać się na swoim miejscu, a fryzura wytrzyma w idealnym stanie cały dzień.

OPASKI, WSTĄŻKI, CHUSTY

O poranku, najłatwiej i najszybciej uzyskasz efektowną fryzurę przy pomocy opaski (najlepiej sprawdzi się taka na gumce), ale także dzięki zwykłej chuście czy kolorowej wstążce. Dzięki nim ułożysz włosy tak aby było to wygodne, a nudnemu warkoczowi czy rozpuszczonym włosom dodasz szyku.

GDZIE NIE SPOJRZYSZ TAM FALE…

Podczas gdy wyprostowane włosy są już passé, fale nigdy nie wyjdą z mody… Ulubionymi nadal pozostają tzw. plażowe fale (niedbale skręcone włosy, takie jak zaraz po wyjściu z morza) sprawiające wrażenie naturalnych. Jednak jak je osiągnąć, jeśli do najbliższego morza mamy setki kilometrów? Ławo! Wystarczy użyć sprayu z solą morską

WARKOCZE

Warkocze już dawno nie są tylko dla małych dziewczynek. Sprawdzą się u nastolatek, studentek ale i mam z wózkami. Jeśli masz krótkie włosy nie musisz się smucić!. Poniższe zdjęcia pokażą ci, że warkocz można zapleść również z krótkich włosów

WSKAZÓWKA NA KONIEC: CUD O IMIENIU OLAPLEX

Farbujesz włosy? Jeśli tak zapamiętaj magiczne określenie: “olaplex”. Chodzi o wyjątkowy produkt, który przywróci włosom siłę i blask utracone po chemicznych zabiegach u fryzjera. Podczas gdy maski i odżywki wzmocnią włosy od zewnątrz, Olaplex dotrze aż do jądra każdego włosa i zregeneruje jego strukturę naruszoną chemicznymi działaniami. Bez użycia silikonów. Dzięki niemu twoje włosy będą silne i zdrowe w długo utrzymującym się, intensywnym kolorze.