Konkurs

Konkurs

Na pewno zauważyliście, że w zeszłym miesiącu przeprowadziliśmy konkurs z kilkoma atrakcyjnymi nagrodami. Jeśli wziąłeś udział w konkursie, być może z niecierpliwością oczekujesz na wyniki, aby sprawdzić, czy Twoje nazwisko znajdzie się wśród zwycięzców. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich uczestników konkursu! Wylosowaliśmy zwycięzców i znamy już ich nazwiska.

Nagroda specjalna - Zegarek Brawat BW-01

Zwycięzca- Marta N.

Pierwszą nagrodą w konkursie jest elegancki zegarek marki Brawat. Jest to model unisex, który jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Ten zegarek jest odpowiedni dosłownie na każdą okazję i można go nosić do pracy, na spotkania biznesowe lub po prostu na spacer. Jego design jest uniwersalny i pasuje do każdego stroju. Zwycięzcy gratulujemy pięknej wygranej.

Nagroda dla mężczyzn - Perfumy Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze 75 ml

Zwycięzcy- Dariusz K., Barbara J., Klaudia P., Adrian N., Aneta K.

Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze to klasyczny, nowoczesny zapach dla mężczyzn pełen wyrafinowanej elegancji. Woda perfumowana Rasasi La Yuqawam Pour Homme pochodzi z tytułowej kolekcji sześciu zapachów La Yuqawam, co po arabsku oznacza "nie do odparcia". Te zapachy łączy nieodparty skórzany akord, w którym szybko się zakochasz.

Nagroda dla kobiet - Perfumy Rasasi La Yuqawam Jasmine Wisp 75 ml

Zwycięzcy- Anna K., Joanna Ch., Marek L., Danuta W., Agata P.

Rasasi La Yukawam Jasmine Wisp Eau de Parfum to nowoczesne i niesamowicie eleganckie perfumy. Idealne dla pewnych siebie kobiet, które bez obaw dążą do realizacji swoich celów.

Oczywiście wszystkim zwycięzcom wyślemy również e-mail z informacją, w jaki sposób nagroda zostanie do nich dostarczona. Jeśli nie znalazłeś się wśród zwycięzców, nie rozpaczaj. Konkurs organizujemy co miesiąc.


Listopadowy konkurs

Na listopadowy konkurs przygotowaliśmy niesamowitą wodę perfumowaną od marki Rasasi! Junoon Satin Pour Femme Eau de Parfum to połączenie elegancji, czystości i świeżości, a teraz możesz ją wygrać odpowiadając na proste pytanie! Spróbuj szczęścia w naszym listopadowym konkursie.

 

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie za pomocą poniższego formularza. Konkurs trwa od 1.11.2021 do 30.11.2021. Zwycięzców wylosujemy do 15.12.2021 a wyniki opublikujemy na tej stronie wraz z nowym konkursem. Zasady i warunki konkursu znajdziesz tutaj.

Co zawierają nuty głowy perfum Rasasi Junoon Satin Pour Femme EDP?

Wybierz co najmniej 1 z opcji.

Pole jest obowiązkowe.

Pole jest obowiązkowe.

Pole jest obowiązkowe.

Formularz jest niepoprawnie wypełniony.