Konkurs

Konkurs

Zwyciężczynią wrześniowego konkursu jest Pani Marta M.! Gratulujemy i życzymy wielu pachnących dni z Hugo Boss Hugo 125 ml.

 

 

Nadszedł październik, a wraz z nim nowy konkurs. Tym razem przygotowaliśmy dla Was MEGA konkurs z mnóstwem wspaniałych nagród, gdzie każdy ma szansę na wygraną.

Konkurs

 

Możesz odpowiedzieć na proste pytanie i wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest zegarek marki Brawat. Dalsze nagrody to perfumy Rasasi. Na konkurs przekazaliśmy łącznie 5 perfum damskich i 5 perfum męskich. Nie zwlekaj i dołącz do naszego konkursu! Zasady są proste, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wziął udział i spróbował szczęścia.

 

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie za pomocą poniższego formularza. Konkurs trwa od 1.10.2021 do 31.10.2021. Zwycięzców wylosujemy do 15.11.2021 a wyniki opublikujemy na tej stronie wraz z nowym konkursem. Zasady i warunki konkursu znajdziesz tutaj.

Co jest podstawą składu perfum Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze? *

biletJeśli zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym, wiedz, że każde 123. zamówienie otrzyma automatycznie bilet rodzinny do parku rozrywki OskarsHausen o wartości 19,99 euro.  

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up