Jakie kwiaty podarować według znaku zodiaku?

Jakie kwiaty podarować według znaku zodiaku?

Marta Woźniak | 25. 3. 2020

Kwiaty są uważane za idealny prezent dla każdej kobiety. Są odpowiednie na każdą okazję, a w niektórych przypadkach są niezbędne, szczególnie jeśli chodzi o świętowanie ważne wydarzenia, takie jak ukończenie szkoły. Kobiety ogólnie wolą określony rodzaj kwiatu. Jeśli chcesz trafić poprawnie, pomocne może być wybranie kompozycji bukietu zgodnie ze znakiem zodiaku, ponieważ przywiązuje się do niego, na przykład, twój ulubiony zapach lub kolor. Jakie kwiaty lubią poszczególne znaki?

Baran (21.3-20.4)

Barany są przeważnie bardzo energiczne i lubią wyraźne kolory i zapachy. Kwiaty, które są odpowiednie dla tego znaku, powinny mieć duże kwiatostany. Odpowiednie są róże, tulipany lub piwonie, tj. Duże kolorowe kwiaty o narkotycznym aromacie, uzupełnione małymi kolorowymi kwiatami. Bardzo często wiciokrzew jest związany z tym znakiem. 

Byk (21.4-21.5)

Ludzie urodzeni pod znakiem byka są radośni, przyjaźni i komunikatywni. W przypadku tego znaku kwiaty należy związać w jasny, okrągły bukiet, w którym poszczególne zapachy łączą się w przyjemną i mniej wyraźną mieszankę bez wyraźnej dominacji. Dlatego wybór powinien koncentrować się na mniejszych kwiatach, takich jak mniejsze róże, żonkile, stokrotki lub fiołki.

Bliźnięta (22.5-21.6)

Jako artysta i bardzo wesoły bliźniak ten znak lubi małe kwiaty o delikatnych zapachach i jasnych odcieniach. Idealne dla nich są lilie, konwalie lub goździki z kwiatami łąkowymi. Bukiety Bliźniąt powinny być jednak zróżnicowane w jasnych kolorach.

Rak (22.6.-22.7.)

Raki są bardzo wrażliwe i romantyczne, dlatego wolą kwiaty udekorowane w odcieniach czerwieni, różu i fioletu. Jeśli chodzi o zapach, wygrasz u raka z przebijającymi tonami róż, irysów lub piwonii. Następnie bukiet należy uzupełnić odcieniami szarości lub bieli, dlatego zaleca się łączenie go na przykład z liliami.

Lew (23.7-22.8)

Dla pewnych siebie i energicznych lwów odpowiednie są bukiety z dominującymi dużymi kwiatami, takimi jak gerbery w różnych kolorach, chryzantemy, storczyki, a przede wszystkim słoneczniki.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny są energicznymi detalistami, które kochają porządek i spokój. Dlatego odpowiednie bukiety dla nich to te, które mają niewyraźne odcienie i mniejsze kwiaty. Bukiet dla Panny powinien składać się z lawendy, niezapominajki, hortensji lub mniejszych róż, bardzo pachnących i skromnych.

Waga (23.9-23.10)

Podobnie jak Raki, Wagi są bardzo romantyczne. Idealny dla nich jest wybór mniejszych kwiatów o subtelnych odcieniach, takich jak różowe róże, hortensje, kamelie lub białe lilie.

Skorpion (24.10-22.11)

Kwiaty dla namiętnych i intelektualnych Skorpionów powinny być ciemne, pełne ognistych kolorów - czerwonego, pomarańczowego lub żółtego. Bukiet szczególnie odpowiedni powinien posiadać róże lub storczyki.

Strzelec (23.11-21.12)

Energiczni i niezależni Strzelcy uwielbiają kwiaty, które nie wymagają opieki i są trwałe. Odniesiesz sukces z prostym bukietem kolorowych większych kwiatów, takich jak róże lub goździki. 

Koziorożec (22.12-20.1)

Koziorożec to spokojny i niezawodny znak zodiaku, który preferuje ciepłe odcienie czerwieni i brązu w połączeniu z czystą bielą. Odpowiedni bukiet powinien zawierać naturalne elementy drzewne ze szlamem, geranium, lilią lub cyklamenem.

Wodnik (21.1-20.2)

W przypadku suwerennego wodnika odpowiednie są kolorowe kwiaty z większymi dominującymi kwiatostanami. Bukiet powinien być zawiązany wysoko i składać się z wydłużonych łodyg kolorowych mieczyków, azalii lub storczyków najlepiej w kolorach fioletu i błękitu.

Ryby (21.2.-20.3.)

Nieśmiałe i zamknięte ryby szczególnie lubią bukiety w odcieniach niebieskiego i zielonego. Odpowiednie kwiaty to frezja lub dalie. 


Każdy przygotowany w ten sposób bukiet ma swój specyficzny aromat, który jest przyjemny dla indywidualnego znaka zodiaka. Pomoże Ci to wybrać odpowiednie perfumy o kwiatowym zapachu (takie jak Chloe lub Chanel), które pięknie dopełnią prezent.

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

Wyszukiwanie
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up