Jak poznać kobietę?

Jak poznać kobietę?

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. To jak się zaprezentujesz może wpłynąć na twój przyszły sukces lub porażkę. Aby odnieść jak największy sukces, nie możesz niczego zaniedbywać. Jak zwiększyć swoje szanse na sukces?

Na czym u mężczyzn najszybciej i najczęściej skupiają się kobiety? Co preferują u mężczyzn, a czemu nie mogą się oprzeć? Poznaj pięć najważniejszych zasad, które są ważne, aby uwieść kobietę.

1. Pokaż, że nie brakuje ci pewności siebie

Nie ma nic gorszego przy pierwszym kontakcie niż bycie nerwowym. Kobieta natychmiast to wyczuwa i wie, że ma przewagę. W tym przypadku będzie się bawić twoim kosztem i zostaniesz z niczym. Dlatego ważne jest, aby najpierw w siebie wierzyć i nie okazywać żadnej słabości. Na te małe przyjdzie czas później. Ale co to znaczy być pewnym siebie?

Przede wszystkim ważne jest, aby stać prosto, nie trzymać rąk w kieszeniach, uśmiechać się i unikać powtarzających się ruchów, które mogą łatwo ujawnić nerwowość. Najczęściej chodzi o przestępowanie z nogi na nogę, pociąganie nosem, drapanie się po głowie lub innej częsci ciała lub bawienie się częścią stroju, taką jak zegarek, krawat, bransoletka lub czymkolwiek innym. Kobieta to na pewno zauważy i stanie się jasne, że czujesz coś innego, a inaczej się zachowujesz.

2. Zadbaj o swój wygląd 

Jeśli myślisz, że kobieta będzie pod wrażeniem zdartych i zabłoconych butów, rozciągniętej koszulki, podartych spodni lub niechlujnych włosów, nie możesz się bardziej mylić. Kobiety lubią wypielęgnowanych mężczyzn. A co przede wszystkim najszybciej zauważają? Statystycznie udowodniono, że najbardziej są zainteresowane butami. Nie muszą być drogie, ze skóry krokodyla lub od światowej sławy luksusowej marki, wystarczy, że będą czyste i będą pasować do ogólnego stroju. Męski zegarki są również integralną częścią stroju. Często się mówi, że na podstawie zegarka można rozpoznać osobowość. Oznacza to, że na podstawie zegarka, kobiety mogą ocenić kim jesteś.

Jest ci obojętne jak wyglądasz lub starasz się podążać za najnowszymi trendami w modzie? Wolisz luksus czy praktyczność? Lubisz ekstrawaganckie ubrania czy prostotę? Męskie zegarki często nie są tylko funkcjonalnym lub modnym dodatkiem, ale także są częścią noszącego. Zwłaszcza jeśli ma się związek z noszonym zegarkiem. Na przykład jest to prezent od kogoś bliskiego, zostały kupione w ciekawym miejscu lub od interesującego człowieka? Możesz wybrać zegarek zgodnie z regułami, które sam określasz. Tak czy inaczej zegarki odzwierciedlają to kim jesteś, więc nic dziwnego, że kobiety na nie zwracają uwagę. 

Podobnie zwracają uwagę na to jak pachniesz. Męskie perfumy, podobnie jak zegarki, powinny uzupełniać to kim naprawdę jesteś. Wolisz delikatniejsze zapachy czy bardziej charakterystyczne, korzenne? Czy w ogóle używasz perfum czy polegasz na swoim osobistym zapachu? Jeśli kobieta powie ci, że pięknie pachniesz, połowę sukcesu masz za sobą. Dla kobiety nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż mężczyzna, który ładnie pachnie. Zapach zapada w pamięć na długie dni lub tygodnie.

Jak poderwać kobietę i nie zawstydzić się? Odpowiedź brzmi - nie pocić się. Obecnie istnieje wiele wysokiej jakości dezodorantów i antyperspirantów, dzięki którym możesz zredukować pocenie się. Jeśli wiesz, że często się pocisz lub po prostu jest lato, a temperatura sięga wyżyn, spróbuj wybierać ubrania na których pot nie będzie widoczny. Nie ma większego faux pas niż powitać kobietę z mokrymi plamami pod pachami i na plecach.

3. Zadawaj pytania i słuchaj

Każdy potrafi się pytać, ale słuchanie jest cechą, której wielu mężczyznom brakuje. Kobieta musi wiedzieć, że jesteś nią zainteresowany. Kiedy zda sobie sprawę, że jest ci wszystko jedno lub akurat nie masz z kim rozmawiać, szanse na sukces są bliskie zeru. Kobiety lubią być pytanie przez mężczyzn, ale także oczekują że będą ich słuchać i kontynuować rozmowę.

Dlatego pytaj się o to co cię naprawdę interesuje. Ważne jest również zadawanie bardziej pomysłowych pytań niż: Gdzie mieszkasz? Nadal się uczysz? Co akurat tutaj robisz? 99% procent mężczyzn pyta o to kobiety, a potwarzanie tych samych w kółko odpowiedzi jest żmudne. Co więcej kobieta może odnieść wrażenie, że jak jesteś tak "oryginalny" w zadawaniu pytań, tak samo będziesz w innych aspektach życia.

4. Bądź narratorem

Jak zrobić wrażenie na kobiecie, abyś nie mogła o tobie zapomnieć w ciągu najbliższych dni i tygodni? Oczaruj nie tylko swoją wybrankę, ale także towarzystwo na imprezie. Dla kobiety nie ma nic bardziej fascynującego niż to,  gdy jej przedmiot zainteresowania jest w centrum uwagi. Dlatego staraj się dużo mowić. Ale co? Na przykład żarty. Nie głupie, infantylne. Ani niegrzeczne żarty, ani te o blondynkach, które już mają tego dość.  Ale takie, które nie są wyświechtane i mają zabawną puentę. Nie znasz takich żartów? Nie szkodzi, wystarczy ci jakaś zabawna lub interesująca przygoda, która spotkała cię osobiście lub kogoś kogo znasz. Możesz też jakąś wymyśleć. Ale opowiedz ją w ten sposób, aby po piątym zdaniu ludzie wokół ciebie nie zaczęli odchodzić lub rozmawiać z kimś innym.

Narracja jest sztuką, której nie można nauczyć się z dnia na dzień. Zajmuje to lata praktyki, a jeśli nigdy nie udzielałeś się w większym towarzystwie, nie próbuj tego robić w przypadku kobiety, której uwagę chcesz przyciągnąć. Zamiast tego spróbuj jej zaimponować mówiąc o czymś co dobrze znasz. Na przykład o swojej pracy, hobby, po prostu o czymś na czym cię naprawdę interesuje. Nigdy się nie wywyższaj. Uważaj też, abyś nie wyszedł na aroganckiego i pretensjonalnego. A już w ogóle nie zachowuj się jako wszechwiedzący i wszędobylski. Być może interesujące jest to, że odwiedziałeś setki krajów, a w przyszłym roku zobaczysz resztę, ale nie da wszystkich. Podobnie fakt, że próbujesz wszystkim udowodnić, że znasz się na polityce, ekonomii, kulturze i problemach trzeciego świata nie działa dobrze. Nawet jeśli, zachowaj coś na następny raz. Podczas opowiadania powinieneś być zrelaksowany, a przede wszystkim być sobą. 

5. Pokaż, że jesteś dżentelmenem

Nadal nie rozmawiałeś z kobietą, którą obserwujesz od kilkudziesięciu minut? Nie wiesz jak zacząć? Najprostszym sposobem jest zauważenie tego co pije, a gdy tylko skończy swój napój możesz zapytać czy możesz jej przynieść kolejne wino/koktajl/piwo/colę. Zda sobie sprawę, że zauważyłeś co pije przez cały wieczór i prawdopodobnie jej to zaimponuje. Przynajmniej będzie chciała się dowiedzieć kto jest nią tak zainteresowany. Jak tylko zaczniecie rozmowę, pokaż jej że jesteś prawdziwym dżentelmenem. W razie potrzeby potrzymaj jej płaszcz lub torebkę. Jeśli na przykład upadnie jej serwetka lub coś innego spadnie na podłogę, pochyl się zanim ona to zrobi.

Niczego nie popsujesz jeśli na przykład zapytasz się czy nie jest jej zimno. Jeśli potwierdzi, możesz pożyczyć jej kurtkę. Jeśli zabraknie jej drinka, zapytaj się czy chce jeszcze lub czy może nie jest głodna. Kobietom to zawsze się podoba. Z drugiej strony nie przesadzaj z troskliwością. Jeśli zapytasz co kwadrans czy nie jest jej zimno, czy nie jest spragniona ani głodna to sprawi, że poczuje się nieswojo. Jak mówią - wszystko z umiarem. Dwa lub trzy pytania na wieczór, które wykazują zainteresowanie i troskę na pewno kobiecie zapadną w pamięć.

Na świecie nie ma zbyt wielu dżentelmenów, ale każda kobieta potajemnie chciałaby jednego. Nawet jeśli twierdzi, że chce byś w 100% niezależna i nie potrzebuje nikogo do niczego. W tym przypadku uszanuj jej zdanie, ale nie odpuszczaj bycia dżentelmenem.