Jak poderwać kobietę?

Jak poderwać kobietę?

Dla niektórych może to być niemal nadludzki wysiłek, dla innych jest to bułka z masłem, ponieważ wiedzą jak to zrobić. Chcesz aby kobiety nie mogły ci się oprzeć? Wszystko, co musisz zrobić to znać właściwe triki i kobiece myślenie.

Drogie ubrania, luksusowy samochód i seksowny wygląd często nie wystarczą. Kobiety są wyrafinowane i tego samego oczekują od mężczyzn. Nie lubią niczego bezmyślnego, a już tym bardziej podczas flitru z mężczyzną. Dlatego postaraj się wyśnioną kobietę zdobyć w inny spósób, mądrzejszy i bardziej przemyślany.  

Przygotowaliśmy dla ciebie 5 wskazówek jak poznać kobietę:  

1. Bądź pewny siebie

Pewność siebie jest bardzo ważna. Nie ma nic gorszego niż mężczyzna, który za pieniędzmi chce ukryć swoją nieśmiałość. Kobiety mogą być w pierwszej chwili męską wstydliwością zaskoczone (w dobrym znaczeniu tego słowa), jednak na dłuższą metę udowodniono, że kobiety tęsknią za pewnymi siebie mężczyznami. Co więcej, która kobieta lubi nieustannie popychać mężczyznę do działania, przekonywać i zawsze wykonywać pierwszy krok? W większości żadna. Kobiety raczej wolą mężczyzn, którzy mogą je prowadzić. Umieją prowadzić konwersację, zadawać pytania i nie boją się wyrażać swojego zdania.  

Lepsze wrażenie wywierają mężczyźni, którzy są widoczni w towarzystwie, stoją wyprostowani, bawią się i posyłają uśmiechy w każdą stronę. Ci którzy się kulą w kącie i starają się pozostać niezauważeni nie mają szans.

Wierz lub nie, kobieta wyczuje, czy jesteś pewny siebie, czy jesteś kłębkiem nerwów i kompleksów szukającym kobiety, którą będziesz mógł obarczać swoimi problemami dzień po dniu.  

Uważaj, aby nie przesadzić z pewnością siebie. Staraj się być sobą i nie próbuj za wszelką cenę być w centrum uwagi. Podobnie, jak nie staraj się pokazywać kobiecie, że jesteś wszechwiedzącym i wszędobylskim typem. To piękne, że już po raz trzeci zwiedziłeś świat i poznałeś kobiety wszystkich narodowości. Na dłuższą metę nie zrobisz dobrego wrażenia, jeśli będzie jej to imponować przez cały wieczór, tak na drugi dzień to przemyśli i już się nie odezwie.

Pewność siebie nie oznacza, że masz prawić komplement za komplementem. Żadna kobieta nie lubi oklepanych komplementów o pięknych oczach czy włosach. Oszczędzaj pochlebstwa, ale nie unikaj ich całkowicie. Staraj się być oryginalny i dopasowuj komplementy do danej sytuacji.

2. Zadbaj o swój wizerunek 

To drugi najważniejszy punkt. Kobiety podziwiają mężczyzn którzy potrafią się ubrać ze smakiem. Również lubią kiedy mężczyzna pięknie pachnie. Jeśli chodzi o szczegóły twojego stroju, kobiety najczęściej zauważają zegarki i buty. Męski zegarki powinny być ważną częścią każdego mężczyzny. Zegarek często mówi o guście mężczyzny. Oczywiście nie olśnisz kobiety tanimi plastikowymi zegarkami popularnych marek odzieżowych lub kopiami drogich marek.

Męski zegarki powinny odzwierciedlać oryginalność i to jak bardzo mężczyźni lubią oryginalność, bez względu na to czy są badziej praktyczni czy ekstrawaganccy, czy wykonują pracę fizyczną, czy podążają za aktualnymi trendami lub w ogóle im na nich nie zależy. Nie musisz kupować zegarka za dziesiątki tysięcy, a nawet setki tysięcy. Znacznie tańsze męskie zegarki mogą przyciągnąć uwagę, wyrazić osobowość i spełnić swój cel. Dziś nie jest to wyjątkiem, że mężczyźni często noszą zegarki zarówno na prawej i lewej ręce. Ale powinieneś być w stanie uzasadnić kobiecie dlaczego akurat nosisz dwa zegarki. Nigdy nie zaczynaj mówić kobiecie jak drogi jest zegarek. Cena na początku zdecydowanie jest jest ważna, ważna jest historia. 

Podobnie jest z perfumami. Męskie perfumy również wpływają na ogólne wrażenie, więc upewnij się, że dokonałeś właściwego wyboru. W pierwszej kolejności upewnij się jak będzie się zapach rozwijał przez cały dzień. Nie ma nic bardziej zmysłowego niż przyjemnie pachnący mężczyzna. Jeśli wybierzesz się na wieczorne spotkanie, po całym dniu spędzonym w pracy lub na spotkaniach biznesowych, perfumy (czy woda toaletowa) nie zawsze przetrwa cały dzień. Dlatego stawiaj na jakość. Wysokiej jakości perfumy czy woda toaletowa będą się utrzymywać przez cały dzień. Miej swoją ulubioną markę i trzymaj się jej. Jak poznać, który zapach jest odpowiedni dla ciebie? Jeśli kobieta mówi ci, że pięknie pachniesz, to jest to prawdą. W tym momencie będziesz wiedzieć jeśli nosisz odpowiedni dla ciebie zapach. Perfumy są alfą i omegą męskiej osobowości i uwierz, że tych właściwych nie znajdziesz w zwykłej drogerii.

Oprócz zegarków i perfum ważne jest również ubranie, które masz na sobie oraz buty. Zdarte czubki, zdeptane pięty czy ubłocone buty z pewnością nie przyciągną żadnej kobiety, a nawet jeśli to nie będzie miała pozytywnego wpływu na ciebie. Możesz być zaskoczony jak często kobiety decydują czy zacząć rozmowę z mężczyzną, czy zignorować go na podstawie jego butów. Również sprawdzają czy buty pasują do reszty ubrań. Jeśli nosisz sportowe buty do garnituru, nie zyskasz tym uznania, wręcz przeciwnie, zostaniesz wzięty za kogoś kto nie zna etykiety lub stara się być za wszelką cenę ciekawy. Z drugiej strony jeśli pójdziesz do firmy, gdzie formalny ubiór nie jest wymagany, spokojnie możesz spróbować zrobić wrażenie ekstrawaganckim obuwiem czy innymi elementami odzieży. Jeśli jednak masz na sobie koszulę, powinna ona być zawsze idealnie wyprasowana, jeśli nosisz spodnie na kant, również miałyby być idealne.  

Uważaj na spocone pachy. Czasem nikt z nas tego nie uniknie, nawet przy regularnym stosowaniu wysokiej jakości dezodorantu, ale przynajmniej staraj się, aby kobieta tego nie zauważyła, jeśli jednak przypadkiem zauważy, mały żart nie zaszkodzi. Z pewnością kobieta doceni to bardziej niż niezręczną ciszę lub przeprosiny.

3. Okaż zainteresowanie 

Pytanie o coś i niesłuchanie odpowiedzi drugiej osoby jest podstawowym błędem. Jeśli zadasz pytanie, zakłada się, że jesteś zainteresowany odpowiedzią. W przeciwnym razie nie ma potrzeby zadawania pytania. Jeśli zadajesz pytanie dwa lub trzy razy, kobieta odpowiada to oczekuje interakcji. Jeśli się tak nie stanie, może pomyśleć, że po prostu pytasz, aby uniknąć ciszy albo chcesz sprawiać wrażenie, że jesteś nią zainteresowany, ale ponieważ pozostajesz obojętny na odpowiedzi, będziesz sprawiał wrażenie, że jesteś myślami zupełnie gdzie indziej. A jeśli kobieta myśli, że chcesz jej po po prostu zaimponować i okazać zainteresowanie, aby spędziła z tobą noc to jesteś na najlepszej drodze do porażki.

4. Bądź szarmancki 

Nie, z pewnością nie jest to przestarzały sposób okazywania uczuć kobietom. Kobiety uwielbiają szarmanckich mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ jest ich coraz mniej i mniej. Otwórz jej drzwi jeśli jest to konieczne. Przytrzymaj płaszcz podczas ubierania, wypuść ją pierwszą z restauracji. Ze schodów schodź jako pierwszy, po schodach zawsze za kobietą. Pytaj się jeśli jej czegoś nie brakuje, czy nie jest głodna czy ma pragnienie lub nie jest jej zimno. Znowu jednak obowiązuje zasada - wszystko z umiarem. Nie musisz się co dziesięć minut pytać. Jest to skrajność, kobiety tego jeszcze bardziej nie lubią niż mężczyzn, którym szarmanckość jest obca. Nie popełnisz błędu, jeśli od czasu do czasu zdasz jedno z wyżej wymienionych pytań.

5. Myśl o mowie ciała 

Wróćmy się do pierwszego i drugiego punktu. Pewność siebie i dbałość o wygląd są również związane z mową ciała. Osoba pozbawiona poczucia własnej wartości przy konwersacji ma schowane ręce w kieszeniach, drapie się po głowie, pociera nos. Wszystkie te ruchy są wykonywane przypadkowo, ale kobiety je zauważą. Podobnie twój wygląd, mimo że masz świetnie dopasowany garnitur i drogi zegarek, który może być szkodliwy, jesli będziesz się nim nieustannie bawić (bawisz się nim z powodu nerwów czy dlatego, że chcesz, aby kobieta zauważyła zegarek? Oba powody są złe.) Nawet przekręcanie krawata nie jest dobrą taktyką, aby poderwać kobietę. Nawet nie ciągłe przestępowanie z nogi na nogę.  

Zadaj i o te szczegóły. Staraj się myśleć jak wyrażasz siebie. Nie pilnuj się za dużo. Sztywność też może ci zaszkodzić. Po prostu bądź sobą.