Festina

  • Festina

Wybrane produkty 0

Festina

Szukasz wysokiej jakości, nowoczesnego, wytrzymałego i luksusowego zegarka? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Festina to najlepszy wybór. Marka może poszczycić się ponad stuletnią historią rozpoczynającą się w 1902 roku w szwajcarskim mieście La Chaux-de-Fonds. Festina wiele razy zmieniała właścicieli i tym samym długo poszukiwała swojego miejsca na rynku zegarmistrzowskim, które ostatecznie czekało ono na nią na samym szczycie. Tak więc 1935 roku firma została sprzedana przedsiębiorcy Willy’emu Burkhard’owi von Wilhelm, który następnie przekazał Festinę w ręce miłośnika zegarków – George’a Ulmanna. Ale on również nie zachował jej dla siebie na długo i tak w 1984 roku Festina stała się własnością Hiszpana Miguela Rodrigueza. Rodriguez przejął firmę w przededniu jej rozkwitu. Szybko udało mu się stworzyć rozpoznawalną na całym świecie markę. Festina odniosła prawdziwy sukces po wprowadzeniu produkcji mechanizmów kwarcowych. Ten krok sprawił, że zegarki Festina stały się popularne w każdym zakątku świata, również za oceanem. W tym czasie firma zaczęła entuzjastycznie wspierać wybrane dziedziny sportu, co miało niebagatelny wpływ na styl i funkcjonalność kolejnych wypuszczanych na rynek modeli. Sportowcy szybko docenili nowe możliwości produkowanych zegarków Festina, które od teraz stały się jeszcze bardziej wytrzymałe. To było zapowiedzią kierunku rozwoju marki. Festina stała się sponsorem drużyny kolarskiej w słynnym wyścigu Tour de France, co finalnie zainspirowało ją do stworzenia unikalnej kolekcji o tej samej nazwie. Sportowe zegarki Festina służą nie tylko sportowcom, ale również biznesmenom oraz przedsiębiorcom, doskonale sprawdzają się w trakcie spotkań towarzyskich, będą ozdabiać męską rękę właśnie wtedy, kiedy bardzo wiele zależy od odpowiedniej prezencji. Dziś zegarki Festina to prawdziwy majstersztyk w świecie zegarmistrzowskim. Taki dodatek potrafi podkreślić charakter i osobowość człowieka, który go nosi.

Męskie zegarki Festina to różnorodność i szeroki wybór oryginalnych, stylowych modeli wielu ciekawych kolekcji. Festina nie boi się eksperymentować kolorami i nietuzinkowymi formami, co znajduje odzwierciedlenie w stylu projektowanych zegarków. Oczywistością jest ich precyzyjne wykonanie przy użyciu najlepszych dostępnych materiałów. Warto przypomnieć, że zegarki Festina wybierają zarówno zapaleni sportowcy, jak i zabiegani managerowie. Marka Festina tworzy dla ludzi, którzy chcą stać się posiadaczami luksusowego zegarka w rozsądnej cenie.

Kobiety również mogą cieszyć się wysokiej jakości, markowym zegarkiem, ponieważ Festina bynajmniej nie ogranicza się do produkcji zegarków dla mężczyzn. Urok damskich modeli Festina nie pozostaje niezauważony. Nic dziwnego, skoro marka osiągnęła perfekcję w łączeniu klasycznej, ponadczasowej elegancji oraz sportowego stylu. Współczesne kobiety ceną sobie funkcjonalność, dlatego też Festina oferuje im znacznie więcej – damski zegarek Festina to modny dodatek, zjawiskowa biżuteria oraz praktyczny gadżet w jednym.

Filtrować

Marka