/ Perfumy / Perfumy męskie / Davidoff Cool Water Night Dive

Davidoff Cool Water Night Dive 50 ml

woda toaletowa dla mężczyzn 93%

Marka: Davidoff Kolekcja: Cool Water Night Dive
Kod produktu: 76786

Woda toaletowa Cool Water Night Dive marki Davidoff została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Flakon zawiera 50 ml wybranego zapachu.

 • Niedostępny

Opis Davidoff Cool Water Night Dive

 ?Dziś kultowy już zapach Davidoff Cool Water z 1988 roku doczekał się swego magicznego wariantu na wieczór w postaci perfum Davidoff Cool Water Night Dive wprowadzonych na rynek w 2014 roku. Marka Davidoff zdecydowała się na zwrot w historii Cool Water i tym samym stworzyła nowy zapach – Cool Water Night Dive. Wciąż jednak pozostała wierna swym podstawowym wartościom, takim jak męskość oraz naturalność, które zostały uzupełnione subtelną intensywnością wieczorowej pory. Kiedy dzień ustępuje miejsca nocy, zmysły stają się wyostrzone a wszystko podporządkowane jest magnetycznej magii wzajemnego przyciągania. Nocne życie zdominowane zostało przez instynkty, dlatego też mężczyzna Cool Water Night Dive wie, że właśnie w tym czasie należy on tylko do świata przyrody. Podąża szlakiem żywiołów oraz słucha swego wewnętrznego głosu. Jest silny, buntowniczy i bardzo atrakcyjny.

Twórcą perfum jest Jean-Christophe Hérault, który to jest uczniem mistrza perfumiarstwa Pierra Boudona – autora stworzonego przed 20. laty, sławnego zapachu Cool Water. Nowy Cool Water Night Dive oddaje cześć temu dziełu oraz jednocześnie proponuje zupełnie inne połączenie świeżości, zmysłowości i temperamentu. Ten zielony, orientalny zapach ma bardzo wyrafinowaną strukturę. Składa się z niezwykle rzadkich, naturalnych tonów zwieńczonych pistacją lentiscus, która jest jedną z najbardziej pożądanych subtancji zapachowych. Dalej otwiera się czysta i porywająca woń mięty dopełniona chłodzącym morskim tonem. To wszystko stopniowo ustępuje miejsca zmysłowym, nowoczesnym tonom drzewa kaszmirowego. Piżmowo-korzenną intensywność tego zapachu podkreśla zniewalająca ambra, drzewo oraz zamsz. Flakon perfum odzwierciedla pełną tajemnic noc. Jak dzień w momencie, gdy zaczyna świtać, powoli wypiera półmrok końca nocy, tak kolor granatowy subtelnie przechodzi w jaśniejszy odcień.

Davidoff Cool Water Night Dive sprawi, że staniesz się charyzmatycznym mężczyzną, który przyciąga kobiety jak magnes. Odkryj magię odmętów wzburzonego morza nocą, które nie mają granic!

czytaj więcej

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Sandra

Kierownik Obsługi Klienta

 • Głowa

  mięta, nuty morskie, nuty owocowe, pistacje 

 • Serce

  czarny pieprz, drewno kaszmirowe, szałwia, tytoń 

 • Podstawa

  ambra, drzewo, piżmo, zamsz 


Oceny naszych klientów

 • 93%
  Adam

  Dobry zapach na wieczorne eskapady. Sprawdzi się jesienią i zimą oraz w chłodniejsze dni do codziennego użytku dla eleganckiego mężczyzny. Nie jest to zapach delikatny, nie jest liniowy, da się wczuć jak się zmienia na skórze. Na mojej wpierw ostry z czasem łagodnieje i staje się jeszcze przyjemniejszy.

Oceń produkt Davidoff Cool Water Night Dive woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml


0 – najniżej, 5 – najwyżej

Warianty Davidoff Cool Water Night Dive