Damska biżuteria według znaków zodiaku

  • MAGAZYN
  • Damska biżuteria według znaków zodiaku

Damska biżuteria według znaków zodiaku

Nie wiesz jak wybrać biżuterię? Spróbuj wybrać odpowiedni dodatek według daty urodzenia. Biżuteria oparta na znakach zodiaku może być ciekawą inspiracją do wyboru ozdób zgodnie z twoją osobowością. Odkryj swoją!

Wybór odpowiedniej biżuterii czasami nie jest łatwy. Oferta jest bogata, a także nie wiesz dokładnie czy wybrany dodatek będzie ci pasował. Problem jest jeszcze większy, jeśli chcesz kupić biżuterię dla kogoś innego. Jak wybrać dodatek, który najlepiej pasuje do twojej osobowości? Staraj sie podążać za znakami zodiaku, które podpowiedzą ci, który dodatek będzie dla ciebie najlepszy.

Nie martw się, nie twierdzimy, że na przykład kobieta spod znaku wagi będzie koniecznie musiała wybrać bransoletkę z kwarcu, a każda inna będzie złym wyborem. Jednak od niepamiętnych czasów, nasi przodkowie przypisywali nie tylko pewne właściwości poszczególnym znakom, ale także różnego rodzaju kamienie, które mialy najbardziej pasować do danego znaku i przynosić szczęście ich użytkownikowi. Dlatego możemy to potraktować jako ciekawą inspirację. A jeśli nie wierzysz w astrologię gwiazd, możesz zapoznać się z klasyfikacją z ciekawości. Może odkryjesz interesujący dodatek za pomocą, którego uzupełnisz pudełko z biżuterią.

Jaka biżuteria pasuje do twojego znaku?

Baran (21.3 - 20.4)

Odważny i pewny siebie baran zdecydowanie nie potrzebuje delikatnej biżuterii, która będzie niewyraźna oraz przyćmi jego temperament. Doceni znacznie bardziej wyrazistą, bogato zdobioną biżuterię, która idealnie pasuje do jego osobowości. Doskonałym wyborem będzie rubin, który również jest nazywany kamieniem miłości i pasji. Idealnie będzie pasować do jego uporu i ognistej natury. Rubin zwiększy jego naturalną pewność siebie i odwagę, a także poprowadzi na właściwą ścieżkę, jeśli wpadnie w tarapaty z powodu swojej narwanej natury.

Byk (21.4-21.5)

Na byki ma wpływ żywioł ziemi, więc nie są lekkomyślni i u większości z nich wygrywa praktyczna i materialna strona rzeczy. Dlatego nie oczekuj u nich uwielbienia do charakterystycznych i dzikich wzorów oraz ozdób. Taka biżuteria przyciągałaby zbyt wiele uwagi i nie pasowałaby do ich wyrafinowanej garderoby. Dlatego powinni raczej sięgnąć po skromną biżuterię. Drobne kolczyki z kryształkami lub delikatne pierścionki będą idealnym wyborem. Z kamieni najbardziej pasuje do nich różowy szafir, który pomoże im lepiej zarządzać relacjami międzyludzkimi. Byki lubią piękne i luksusowe rzeczy, więc taki kamień z pewnością je oczaruje.

Bliźnięta (22.5-21.6)

Intelektualni i komunikatywni bliżniacy znajdą szczęście w kamieniu cytrynowym, który ma radosną i świeżą energię. Mówi się, że ten półszlachetny kamień jest kamieniem dyplomacji, radości i wesołego nastroju. Przyniesie dobrobyt i równowagę w życiu aktywnych bliźniąt. Jeśli chodzi o biżuterię, postaw na proste i świeże dodatki, które nie będą przytłaczać. Bliźnięta są nieco niestabilne i często zmieniają styl, więc podaruj im biżuterię, która będzie uniwersalna i będzie pasować do wszystkiego.

Rak (22.6.-22.7.)

Raki należą do osobników o wrażliwej i kruchej naturze oraz są bardzo emocjonalne. Dlatego delikatna biżuteria będzie odpowiednia do ich charakteru, podkreśli kobiecość i olśniewającą aurę. Perły, które są symbolem kobiecości, uczuć i emocji, idealnie pasują do raków. Chociaż raki mają silny związek z rodziną oraz zwracają szczególną uwagę na dobre relacje interpersonalne, czasami mają trudności w radzeniu sobie sami ze sobą. Pomoże im w tym biżuteria z perłami.

Lew (23.7-22.8)

Odważny i silny lew uwielbia być podziwiany. Nawet w królestwie zwierząt lew jest królem wszystkich żywych stworzeń oraz jest dumny ze swojej bujnej grzywy, więc nic dziwnego, że biżuteria dla lwów musi być zauważalna. Nie boją się mocnych kolorów, ozdób lub ekstrawaganckich elemenentów, ale nawet tutaj należy zwrócić uwagę na elegancję. Najodpowiedniejszym kamieniem dla nich jest diament, król wszystkich klejnotów, którego energia najlepiej oswoi kobiety spod znaku lwa.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny należą do znaków ziemi, są bardzo ostrożne, logiczne i zawsze twardo stąpają po ziemi. Mogą być również bardzo krytyczne, dlatego ostrożnie wybieraj dla nich biżuterię. Pasują do nich dodatki, które nie są wyraziste, ponieważ panny nie lubią być w centrum uwagi. Wybieraj raczej proste i stonowane ozdoby, które będą eleganckie i praktyczne. Jeśli poszukujesz biżuterii z kamieniem, wybierz zielony szmaragd. Ten piękny kamień pomoże im poradzić sobie ze stresem, który je czesto dotyka, a także doda im energii w dążeniu do doskonałości, którą tak bardzo kochają.

Waga (23.9-23.10)

Zabawne i artystyczne wagi mają świetne wyczucie piękna. Dlatego są chyba najbardziej entuzjastycznie nastawione z całego horoskopu do wszystkich ozdób, do których zdecydowanie należy biżuteria. Są zachwycone bransoletkami, pierścionkami i kolczykami, a ponieważ mają świetny gust, zawsze potrafią je idealnie dopasować. Półszlachetny kamień kwarc różowy to kamień miłości, który odgrywa najważniejszą rolę w życiu wag. Idealnie pasuje do ich romantycznej natury. 

Skorpion (24.10-22.11)

Skorpion jest jednym ze znaków z namiętną duszą. Chociaż może wydawać, że skorpiony to osoby pasywne, nie daj się zmylić, mają w sobie dużo energii. Jeśli chcesz skorpionowi sprawić radość, podaruj mu charakterystyczną, ale prostą biżuterię. Na przykład możesz wybrać minimalistyczną biżuterię, która ma ostre krawędzie oraz pomysłowe ksztalty, ale nie jest bogato zdobiona. Idealnym kamieniem dla skorpiona jest czarny diament, kamień namiętności, a także tajemniczości, który pasuje do głębokiej duszy tego znaku.

Strzelec (23.11-21.12)

Energiczni strzelcy są szczerzy i mierzą daleko. Ze względu na swoje zamiłowanie do przygód i aktywne życie, nie przywiązują dużej wagi do biżuterii, ozdoby mogą im przeszkadzać. Wskazane jest zatem podarowanie im kolczyków lub pieścionka, których nie będą musieli zdejmować codziennie oraz doskonale scharakteryzują ich osobowość. Przy wyborze kamienia, postaw na czeski granat. Jego siła i głęboki czerwony kolor wzmocni ich wrodzoną szczerość i przyniesie nadzieję na lepsze jutro.

Koziorożec (22.12-20.1)

Koziorożce uwielbiają surową elegancję. Z natury są istotami ambitnymi, nastawionymi na cel, ale trochę konserwatywnymi. Nie lubią próbować nowych rzeczy, a nawet eksperymentować w dziedzinie biżuterii. Wybierz dodatek, który nie jest specjalnie ozdobny, ale jego naturalne piękno będzie się wyróżniać. W przypadku koziorożców najlepszy jest przeźroczysty kryształ, który jest czysty i niczego nie skrywa. Osoby spod tego znaku mają problem z ujawnieniem swojej duszy i emocji ludziom wokół nich, więc kryształ pomoże im wnieść nieco więcej czułości w duszę i nieco bardziej otworzyć się na świat.

Wodnik (21.1-20.2)

Oryginalni wodnicy lubią pływać pod prąd. Ich natura jest bardzo swobodna, przyjazna i pełna wyobraźni. Niemniej jednak mają bardzo głęboką duszę i walczą o swoje ideały. Idealna biżuteria dla tego znaku w rzeczywistości nie istnieje, ponieważ wodnik lubi nosić wszystko i zawsze. Po prostu nie chce, aby to było związane z ustalonymi konwencjami. Odpowiednim kamieniem półszlachetnym dla tego energicznego znaku jest purpurowy ametyst, który pozwoli ich myślom błądzić, a jednocześnie przypomni im, że rzeczywistość jest tutaj na ziemi.

Ryby (21.2-20.3)

Delikatne i spokojne ryby mogą być bardzo rozmarzone i zamyślone. Bardzo cenią sobie życiową harmonię, a ich intuicja rzadko je myli. Dlatego będzie do nich pasowała biżuteria, która nie jest ekstrawagancka i wyrazista. Radzej wybieraj delikatne i subtelne wzory. Z kamieni pasuje im szafir, piękny klejnot, który kryje tajemnicze głębiny oceanów, magię nocnego nieba, a także pobudza kreatywność. Jest też symbolem lojalności i miłości, którą ryby bardzo cenią.