Casio

  • Casio

Wybrane produkty 0

Casio

Znasz Casio? Oczywiście, że tak, ponieważ japońska marka Casio jest jednym z wiodących producentów elektroniki, która znana jest na całym świecie i o której słyszał chyba każdy. Choć na samym początku plan dotyczył czegoś innego, innowator i założyciel Tadao Kashio w 1946 roku zaproponował pierwszy kalkulator a jedenaście lat później podbił rynek jego przenośną wersją. Pomimo to, obecnie marka Casio znana jest głównie jako producent zegarków. Ale wszystko po kolei.

W latach osiemdziesiątych największym uznaniem spośród produktów Casio cieszyły się elektroniczne instrumenty muzyczne. I tak właśnie keyboardy Casio stały się ówcześnie najpopularniejszym produktem marki. Wśród ich odbiorców znaleźć można zarówno amatorów muzyki, jak i prawdziwych profesjonalistów. Razem z keyboardami na rynek wprowadzone zostały również zegarki naręczne. Casio z produkowanymi zegarkami osiągnęło wysoką oraz stabilną pozycję na światowym rynku. O sukcesie marki świadczy również wiele sukcesów, jak na przykład wyprodukowanie pierwszego zegarka z kalkulatorem, który to do dziś cieszy się niemałą popularnością. Wystarczy sięgnąć pamięcią zaledwie kilka lat wstecz – każde dziecko chciało mieć na ręce zegarek Casio z kalkulatorem. Szybko ten model został wzbogacony również o inne, przydatne funkcje, takie jak czas na świecie, termometr.

Obecnie Casio produkuje również zegarki z GPS. Zegarki Casio to doskonałe połączenie wysokiej jakości oraz nowoczesnej technologii. Marka jest prawdziwym klasykiem wśród zegarków, które są przydatnym czasomierzem oraz modnym dodatkiem.

Filtrować

Marka