Benetton Blu Man 100 ml

Benetton Blu Man 100 ml

woda toaletowa dla mężczyzn

Woda toaletowa Blu Man marki Benetton została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Niedostępny

  • Głowa cytryna Amalfi, lawenda

  • Serce bazylia, rozmaryn, szałwia muszkatołowa

  • Podstawa cedr Virginia, kakao, paczuli

Opis Benetton Blu Man

Woda toaletowa dla mężczyzn Benetton Blu to kolejna propozycja kolorowych zapachów marki Benetton. Jak już sugeruje niebieski kolor prostego, eleganckiego flokonu, w jego wnętrzu tkwią ukryte nieba, morza i oceany. Ten energetyczny miks zapewni Ci uczucie wolności, swobody oraz spokoju. Swych miłośników znajdzie wśród stanowczych i aktywnych mężczyzn, umiejących odnaleźć się w każdej sytuacji, poradzić sobie z trudnościami życia w wielkomiejskiej dżungli czy też docenić słoneczny dzień spędzony w całkowitej harmonii z otaczającą przyrodą. Mężczyzna Benetton Blu zawsze stara się zachować czystość myśli i podejmować dobre decyzje.
Głowę wody toaletowej otwierają tony lawendy oraz egzotycznej cytryny Amalfi. Wyraziste serce tworzy szałwia muszkatołowa, aromatyczna bazylia i rozmaryn. Całość zamyka paczuli, delikatne kakao i cedr Virginia.
Połóż się na rozgrzanym piasku i rozkoszuj cichym szumem morza. Niech owieje Cię świeżość porannej bryzy dzięki wodzie toaletowej Benetton Blu.

czytaj więcej

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Zadaj pytanie Zamknąć formularz

Oceny naszych klientów

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt.

Oceń produkt Zamknąć formularz

Oceń produkt Benetton Blu Man woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Twoja recenzja:

Warianty Benetton Blu Man