Benetton Blu Man 100 ml

woda toaletowa dla mężczyzn

Marka: Benetton Kolekcja: Blu Man
Kod produktu: 1104

Woda toaletowa Blu Man marki Benetton została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Niedostępny

Opis Benetton Blu Man

Woda toaletowa dla mężczyzn Benetton Blu to kolejna propozycja kolorowych zapachów marki Benetton. Jak już sugeruje niebieski kolor prostego, eleganckiego flokonu, w jego wnętrzu tkwią ukryte nieba, morza i oceany. Ten energetyczny miks zapewni Ci uczucie wolności, swobody oraz spokoju. Swych miłośników znajdzie wśród stanowczych i aktywnych mężczyzn, umiejących odnaleźć się w każdej sytuacji, poradzić sobie z trudnościami życia w wielkomiejskiej dżungli czy też docenić słoneczny dzień spędzony w całkowitej harmonii z otaczającą przyrodą. Mężczyzna Benetton Blu zawsze stara się zachować czystość myśli i podejmować dobre decyzje.
Głowę wody toaletowej otwierają tony lawendy oraz egzotycznej cytryny Amalfi. Wyraziste serce tworzy szałwia muszkatołowa, aromatyczna bazylia i rozmaryn. Całość zamyka paczuli, delikatne kakao i cedr Virginia.
Połóż się na rozgrzanym piasku i rozkoszuj cichym szumem morza. Niech owieje Cię świeżość porannej bryzy dzięki wodzie toaletowej Benetton Blu.

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Nie możesz sobie poradzić ze specjalistycznymi pojęciami?

Hlava

Głowa

cytryna Amalfi, lawenda 

Srdce

Serce

bazylia, rozmaryn, szałwia muszkatołowa 

Základ

Podstawa

cedr Virginia, kakao, paczuli 

Oceny naszych klientów

Oceń produkt Benetton Blu Man woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Warianty Benetton Blu Man

Podobne produkty

Sprawdź inne produkty

Ostatnio oglądane produkty

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up