/ Perfumy / Perfumy męskie / Azzaro Chrome Summer 2013

Azzaro Chrome Summer 2013 100 ml

woda toaletowa dla mężczyzn

Marka: Azzaro Kolekcja: Chrome Summer 2013
Kod produktu: 932

Woda toaletowa Chrome Summer 2013 marki Azzaro została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Flakon zawiera 100 ml wybranego zapachu.

  • Niedostępny

Opis Azzaro Chrome Summer 2013

 Męska woda toaletowa Azzaro Chrome Summer 2013 to symboliczne wyobrażenie kultury śródziemnomorskiej z całym jej sposobem życia pełnym otwartości, radości i gościnności. Już na samym początku zachwyci Cię świeżość oraz optymistyczny charakter całej kompozycji, która przywodzi na myśl czyste morze oraz błękitne, bezchmurne niebo. Drzewno-świeży zapach obudzi w Tobie prawdziwe emocje i uczucia tak jakbyś właśnie przechadzał się po rozżarzonym piasku na jednej z tamtejszych plaż. Woda toaletowa Azzaro Chrome Summer 2013 została stworzona dla wszystkich, którzy potrafią czerpać z życia pełnymi garściami i cieszyć się z każdego nowego dnia. Górne tony otoczą Cię rześkim koktajlem cytrusowych akordów, takich jak bergamotka, grejpfrut, mandarynka czy włoska cytryna. Serce tego zapachu bije w rytmie kwiatów, morskich tonów oraz neroli. Całość zamyka podstawa w postaci czarnej herbaty, cyprysu, cedru i papirusu. Elegancki, szklany flakon doskonale odzwierciedla ducha tego zapachu.
Daj się ponieść fali dzikim falom na morzu, które obudzą w Tobie radość z życia. Rozkoszuj się śródziemnomorskim klimatem z Azzaro Chrome Summer 2013.

czytaj więcej

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Sandra

Kierownik Obsługi Klienta
Pon - Pią 9:00 - 17:00

  • Głowa

    bergamotka, grejpfrut, mandarynka, włoska cytryna 

  • Serce

    neroli, nuty kwiatowe, nuty morskie 

  • Podstawa

    cedr, cyprys, czarna herbata, papirus 


Oceny naszych klientów

Oceń produkt Azzaro Chrome Summer 2013 woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml


0 – najniżej, 5 – najwyżej

Warianty Azzaro Chrome Summer 2013