Azzaro Chrome Summer 2013 100 ml

woda toaletowa dla mężczyzn

Marka: Azzaro Kolekcja: Chrome Summer 2013
Kod produktu: 932

Woda toaletowa Chrome Summer 2013 marki Azzaro została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Niedostępny

Opis Azzaro Chrome Summer 2013

 Męska woda toaletowa Azzaro Chrome Summer 2013 to symboliczne wyobrażenie kultury śródziemnomorskiej z całym jej sposobem życia pełnym otwartości, radości i gościnności. Już na samym początku zachwyci Cię świeżość oraz optymistyczny charakter całej kompozycji, która przywodzi na myśl czyste morze oraz błękitne, bezchmurne niebo. Drzewno-świeży zapach obudzi w Tobie prawdziwe emocje i uczucia tak jakbyś właśnie przechadzał się po rozżarzonym piasku na jednej z tamtejszych plaż. Woda toaletowa Azzaro Chrome Summer 2013 została stworzona dla wszystkich, którzy potrafią czerpać z życia pełnymi garściami i cieszyć się z każdego nowego dnia. Górne tony otoczą Cię rześkim koktajlem cytrusowych akordów, takich jak bergamotka, grejpfrut, mandarynka czy włoska cytryna. Serce tego zapachu bije w rytmie kwiatów, morskich tonów oraz neroli. Całość zamyka podstawa w postaci czarnej herbaty, cyprysu, cedru i papirusu. Elegancki, szklany flakon doskonale odzwierciedla ducha tego zapachu.
Daj się ponieść fali dzikim falom na morzu, które obudzą w Tobie radość z życia. Rozkoszuj się śródziemnomorskim klimatem z Azzaro Chrome Summer 2013.

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Nie możesz sobie poradzić ze specjalistycznymi pojęciami?

Hlava

Głowa

bergamotka, grejpfrut, mandarynka, włoska cytryna 

Srdce

Serce

neroli, nuty kwiatowe, nuty morskie 

Základ

Podstawa

cedr, cyprys, czarna herbata, papirus 

Oceny naszych klientów

Oceń produkt Azzaro Chrome Summer 2013 woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Warianty Azzaro Chrome Summer 2013

Podobne produkty

Sprawdź inne produkty

Ostatnio oglądane produkty

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up