Alfred Sung Sung Homme 10 ml

Alfred Sung Sung Homme 10 ml

woda toaletowa dla mężczyzn Próbka

Woda toaletowa Sung Homme marki Alfred Sung została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 10 ml.

Niedostępny

  • Głowa bazylia, bergamotka, bylica, cytryna, galbanum, jagody jałowca, kminek, kwiat gorzkiej pomarańczy, liść laurowy, pieprz, szałwia

  • Serce afrykańskie geranium, aldehydy, goździk, igły sosny, jaśmin, kminek, przyprawy, róża

  • Podstawa cedr, drzewo sandałowe, jodła, paczuli, piżmo, porost, skóra, wetiwer

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Zadaj pytanie Zamknąć formularz

Oceny naszych klientów

    Robert Porzućcie wszelką nadzieję Wy, którym z aldehydami nie jest po drodze ;-) Mnie ich obecność nie przeszkadza i nawet ją lubię w dedykacjach dla płci obojga, zaś kompozycja Alfred Sung Homme jest swoistą odą do tychże, co w tej konfiguracji prezentuje klasycznie męskie granie, w pierwszych 2 godzinach po aplikacji nawet dość ostre, choć nieciężkie. Ton nadają wspomniane już i wszędobylskie aldehydy pospołu z iglakami. Później - długo, długo nic, aż do pojawienia się przypraw i kwiatowego koktajlu w tle. Tylko tyle i aż tyle, że wystarczy. Bo po co komplikować coś, co jest w zasadzie kompletne? Aromat w moim odbiorze bardzo „czysty”, jasny, lekki i z delikatnie balwierską, mydlaną nutą. Wprowadza mnie w dobry nastrój i sygnalizuje otoczeniu jakiż to jestem czyściutki, wymuskany i świeżutki. ;-) W kontakcie z moją skórą pachnidło wykazuję dużą trwałość i odznacza się przeciętną projekcją (pomijając początkową fazę o dużej sile rażenia). Sądzę, że najlepiej sprawi się w okresie jesienno-zimowym i o dziennej porze, zaś w kwestii przyodziewku niewymagający. Ja jestem zadowolony, czego i Panom życzę.

Oceń produkt Zamknąć formularz

Oceń produkt Alfred Sung Sung Homme woda toaletowa dla mężczyzn 10 ml Próbka

Twoja recenzja:

Warianty Alfred Sung Sung Homme