Adidas Natural Vitality 30 ml

woda toaletowa dla kobiet

Marka: Adidas Kolekcja: Natural Vitality
Kod produktu: 168

Woda toaletowa Natural Vitality marki Adidas została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.

Niedostępny

Opis Adidas Natural Vitality

 Poznaj wodę toaletową Adidas Natural Vitality i stań się pewną siebie kobietą, która oczaruje wszystkich wokoło. Zapach ten będzie Ci towarzyszył przede wszystkim podczas treningów oraz wszelkich innych rodzajów aktywności fizycznej. Podkreśli on wyjątkowość i energiczną osobowość, która ujawnia się w każdym aspekcie Twojego życia. Kobieta związana z tym zapachem jest spontaniczna oraz potrafi cieszyć się każdym nowym dniem. Adidas stworzył wodę toaletową dla energicznych miłośniczek sportu, które docenią harmonijne połączenie łagodnych owoców tropikalnych oraz niezwykłych kwiatów. Kompozycję tę otwierają tony soczystego liczi, czerwonego jabłka, pomarańczy i pomidora. Serce zapachu zauroczy Cię rzadkim osmantusem, lotosem oraz świeżym arbuzem. Podstawę tworzy drzewo sandałowe i dopełniające je, zmysłowe piżmo.
Postaw na lekkość dzięki kwiatowemu zapachowi, który stanie się Twoim towarzyszem każdego dnia. Nie bój się i zaryzykuj z wodą toaletową Adidas Natural Vitality! Można ją także połączyć z dezodorantem w sprayu z tej samej linii zapachowej.

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

Nie możesz sobie poradzić ze specjalistycznymi pojęciami?

Hlava

Głowa

czerwone jabłko, liczi, pomarańcza, pomidor 

Srdce

Serce

arbuz, lotos, osmantus 

Základ

Podstawa

drzewo sandałowe, piżmo 

Oceny naszych klientów

Oceń produkt Adidas Natural Vitality woda toaletowa dla kobiet 30 ml

Warianty Adidas Natural Vitality

Podobne produkty

Sprawdź inne produkty

Ostatnio oglądane produkty

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up