/ Perfumy / Perfumy damskie / Adidas Natural Vitality New

Adidas Natural Vitality New 75 ml

dezodorant z atomizerem dla kobiet

Marka: Adidas Kolekcja: Natural Vitality New
Kod produktu: 170

Dezodorant z atomizerem Natural Vitality New marki Adidas została stworzona specjalnie dla kobiet. Flakon zawiera 75 ml wybranego zapachu.

  • Niedostępny

Opis Adidas Natural Vitality New

 Poznaj wodę toaletową Adidas Natural Vitality i stań się pewną siebie kobietą, która oczaruje wszystkich wokoło. Zapach ten będzie Ci towarzyszył przede wszystkim podczas treningów oraz wszelkich innych rodzajów aktywności fizycznej. Podkreśli on wyjątkowość i energiczną osobowość, która ujawnia się w każdym aspekcie Twojego życia. Kobieta związana z tym zapachem jest spontaniczna oraz potrafi cieszyć się każdym nowym dniem. Adidas stworzył wodę toaletową dla energicznych miłośniczek sportu, które docenią harmonijne połączenie łagodnych owoców tropikalnych oraz niezwykłych kwiatów. Kompozycję tę otwierają tony soczystego liczi, czerwonego jabłka, pomarańczy i pomidora. Serce zapachu zauroczy Cię rzadkim osmantusem, lotosem oraz świeżym arbuzem. Podstawę tworzy drzewo sandałowe i dopełniające je, zmysłowe piżmo.
Postaw na lekkość dzięki kwiatowemu zapachowi, który stanie się Twoim towarzyszem każdego dnia. Nie bój się i zaryzykuj z wodą toaletową Adidas Natural Vitality! Można ją także połączyć z dezodorantem w sprayu z tej samej linii zapachowej.

czytaj więcej

Zapytaj profesjonalistów

Zanim podejmą Państwo próbę kontaktu z nami, warto zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Sandra

Kierownik Obsługi Klienta
32 790 09 13
Pn-Pt. 09:00-17:00

  • Głowa

    czerwone jabłko, liczi, pomarańcza, pomidor 

  • Serce

    arbuz, lotos, osmantus 

  • Podstawa

    drzewo sandałowe, piżmo 


Oceny naszych klientów

Oceń produkt Adidas Natural Vitality New dezodorant z atomizerem dla kobiet 75 ml


0 – najniżej, 5 – najwyżej

Warianty Adidas Natural Vitality New