5 wskazówek na udaną imprezę sylwestrową

  • MAGAZYN
  • 5 wskazówek na udaną imprezę sylwestrową
27. 12. 2019

5 wskazówek na udaną imprezę sylwestrową

Świętuj ostatni dzień roku w wielkim stylu! Niedługo nadejdzie sylwester sprawdź więc jak dobrze się na niego przygotować. Mamy dla Ciebie 5 wskazówek, które zagwarantują udaną zabawę sylwestrową.

I znów to samo! Czas ucieka tak szybko, że właściwie nie zauważyliśmy jak minął kolejny rok. Jeszcze kilka dni a spotkamy się w 2020 roku. A to bądź co bądź, świetny powód do świętowania. Czy tego chcemy, czy nie, na przełomie grudnia i stycznia nie unikniemy bilansowania. Warto pamiętać, co przyniósł nam miniony rok i co w tym nowym możemy zrobić inaczej i lepiej. Nowy Rok to nowy początek i okazja do zmiany, spełnienia marzeń, a nawet wkroczenia na jeszcze nie wydeptaną ścieżkę. Ale zanim nadejdzie, warto godnie pożegnać ten stary! A jeśli chcesz zabłysnąć na tegorocznej zabawie sylwestrowej, mamy dla ciebie kilka wskazówek. 

Wyjątkowy strój 

Ponieważ ta szansa nie powtórzy się już w tym roku, zadbaj o swój strój. W końcu koniec roku jest tylko raz w roku, a wybór stroju może przyczynić się do udanej atmosfery. To idealna chwila, aby wyciągnąć elegancką sukienkę, która kurzy się w szafie czekając na wyjątkową okazję. Z pewnością to również odpowiedni czas na błyszczącą biżuterię. Ciekawe kolczyki lub charakterystyczny naszyjnik idealnie dopełnią twój sylwestrowy strój. Nie zapomnij również o odpowiednio dobranych butach i torebce, które będą się uzupełniać.

Błyszczący make-up

Zapomnij o naturalnym makijażu, który nosisz nosić na co dzień do pracy. Wieczorne wyjście to zawsze świetna okazja, aby spróbować czegoś nowego i podkreślić swoje mocne strony. Zawsze chciałaś spróbować sztucznych rzęs? Sylwester to idealna okazja. Równie dobrze sprawdzi się krwiście czerwona szminka na ustach. Pamiętaj jednak, aby dokładnie ją zaaplikować i wybrać trwały produkt, który nie zniknie z twoich warg przy pierwszym posiłku. Możesz także wypróbować kosmetyki z brokatem. Te błyszczące drobinki świetnie wyglądają nie tylko na powiekach, ale także na policzkach, brwiach lub włosach. Cokolwiek wybierzesz, zawsze pamiętaj o jednej, ważnej zasadzie. WSZYSTKO Z UMIAREM. Na pewno nie chcesz, aby na przyjęciu pojawiła się słaba parodia klauna zamiast zmysłowej królowej.

Luksusowe perfumy  

Kiedy jeśli nie dzisiaj? Koniec roku to wielki dzień, a jeśli naprawdę chcesz zabłysnąć, musisz wzbudzić nie tylko wizualny zachwyt. Jak poznać prawdziwą damę? Pozostawia po sobie intrygujący zapach, który powoduje, że wszyscy w pomieszczeniu odwracają wzrok w jej kierunku. Przecież nie tylko nasze oczy, ale również nos postrzegają nasze otoczenie. Dlatego impreza sylwestrowa jest wydarzeniem, które idealnie sprawdzi się na mocniejszy, wieczorowy zapach. Spróbuj urzekającego zapachu Guerlaina Mon Guerlaina lub wyrazistej orientalno-kwiatowej woni Crystal Noir z Versace.

Dobry humor

Niezbędnym warunkiem udanej, sylwestrowej zabawy nie jest ani make-up, ani piękna fryzura. Czego więc potrzebujesz? Dobrego samopoczucia i uśmiechu na ustach. Baw się dobrze, rozmawiaj z przyjaciółmi, tańcz, jedz… a co najważniejsze, przed całonocną imprezą odpowiednio się zrelaksuj. Nie ma nic gorszego niż pojawienie się na imprezie w złym humorze...

Mała prośba na koniec... 

Wszyscy chcemy cieszyć się ostatnim dniem roku. Dla większości z nas kulminacyjnym punktem tego wieczora są fajerwerki i petardy. Może jednak ten wieczór to odpowiedni czas, aby zastanowić się nad tym jak nasze zachowanie wpływa na innych. Nie jesteśmy na naszej planecie sami, a Sylwester to dzień, w którym regularnie stresujemy większość naszych domowych pupilów, ptaków i zwierząt leśnych. W tym roku spróbuj ograniczyć się do zimnych ognii. One nie urwą niczyich palców, nie wywołują paniki wśród zwierząt i równie dobrze wyczarowuje wyjatkową atmosferę :)

Niezależnie od tego, czy zamierzasz świętować na zorganizowanej zabawie czy imprezować z przyjaciółmi w domowym zaciszu, życzymy Ci udanego Sylwestra, a w Nowym Roku dużo energii i wystarczająco silnej woli, aby spełniać swoje marzenia.