Wesołe i markowe

Wesołe i markowe

Jak każdego roku, gdy tylko ujrzymy w telewizji reklamę ze znajomą świąteczną, czerwoną ciężarówką, mamy już pewność, że św. Mikołaj robi miejsce na swoim biurku, w oczekiwaniu na nową porcję dziecięcych listów. Ale, kto spełni marzenia, nas dorosłych? My sami. Nie po to ciężko harujemy cały rok, żeby jedynie płacić niezliczoną liczbę rachunków. 

Kupimy sobie coś o czym długo marzyliśmy. Nie zapominamy jednak, także o naszych najbliższych. Jeśli chcemy być obdarowywani musimy także umieć dawać. I nie myślimy tu jedynie o rzeczach materialnych...

Na Boże Narodzenie powinniśmy przede wszystkim zwolnić tempo i znaleźć czas dla swojej rodziny.  Nawet jeśli wasza praca jest czasochłonna i pracujecie na wysokich oraz odpowiedzialnych stanowiskach, parę dni wolnych przyniesie wam same korzyści i scementuje relacje w rodzinie... Jednak od umieszczenia prezentu pod choinką nie uciekniecie. Ich wartość nie jest jednak mierzona w pieniądzach. Dużo większą radość sprawimy swoim najbliższym, jeśli dokładnie pomyślimy, o tym czego mogą pragnąć i na co w tym roku mogą czekać.

Zdecydowanie, niczyim celem nie jest świętowanie, każdego roku Sylwestra ze świadomością, że konto bankowe jest wyczyszczone do zera. Lub, co gorsza, rozpoczynanie nowego roku z pożyczkami na głowie. Jeśli sprowadzacie Święta do takiej skrajności, w ogóle nie zrozumieliście ich istoty. Prezenty muszą być przede wszystkim podarowane od serca. 

Co zrobić jeśli w ogóle nie macie pojęcia co by to mogło być? Dajcie się zainspirować.

Dla kogo szukacie prezentów?

 

Na początek, musicie przede wszystkim ustalić dla kogo chcecie go kupić – dla męża, żony czy dziecka? Wiele ciekawych modeli jest dostępnych również w kategorii unisex. Nie są to, jakby się mogło wydawać - zegarki "nijakie". Wręcz przeciwnie! Znajdziecie tu szeroki wybór stylowych i kreatywnych modeli. 

W naszej internetowej galerii znajdziecie tysiące modnych lub pachnących prezentów, które bez wątpienia ucieszą waszego partnera/partnerkę, syna/córkę, tatę/mamę, brata/siostrę, przyjaciółkę/przyjaciela, a przy tym nie opróżnią Waszych portfeli do dna. 

Prezenty dla niej

Szukasz dla niej niepowtarzalnego prezentu? Upiększ ją na długie lata, najwyższej jakości zegarkiem. Razem z pojawieniem się smartfonów ludzie odeszli od tradycyjnych zegarków, jednak w ostatnich latach trend ten zaczyna się odwracać. Zegarki znów stają się modne są bowiem bardziej praktyczne niż telefon (nie trzeba ich szukać za każdym razem, gdy chce się dowiedzieć która jest godzina), a większość z nich wzbogaciła się również o lepszy wygląd.

Ale co zrobić, gdy wiecie że wasza ukochana nie lubi nosić zegarka? Nadal macie wiele możliwości do wyboru. Bez torebki, perfum czy kosmetyków do włosów na pewno się nie obejdzie.
 

Jeśli chcecie sprawić radość żonie lub dorastającej córce, zainteresujcie się aktualnymi trendami i zapoznajcie się z damskimi zegarkami marki Michael Kors. Większość z nich jest w całości metalowa (z żółtego lub różowego złota oraz srebrne) co już, mówi samo za siebie. Ich urok jest często jeszcze bardziej podkreślany przez błyszczące cyrkonie. Uwierzcie, że z takim prezentem rozświetlisz oczy i garderobę każdej kobiety. Ekskluzywne zegarki mogą bowiem przemienić niejedno brzydkie kaczątko we wspaniałego łabędzia.

 

Prezenty dla niego

Macie w domu pierwszorzędnego eleganta, którego miejsce pracy wymaga biznesowego dress code (co najmniej białej koszuli, eleganckich spodni i butów) - nie obejdzie się on bez zegarka. Wybierzcie coś dla niego z kategorii klasyczne, modne lub luksusowe! Ręce są przecież, zaraz po twarzy, drugim miejscem na które ludzie wzajemnie zwracają największą uwagę. Nowy zegarek może mu pomóc w realizacji celów w ciągu dnia pracy, na szkoleniu, w trakcie negocjacji biznesowych czy na spotkaniach z klientami. To naprawdę działa.

 

Jeśli oprócz efektownego wyglądu są dla was ważne: wysokiej jakości wykonanie oraz materiały, postawcie raczej na szwajcarskiego mistrza w swojej kategorii – markę Festina. W naszej ofercie znajdziecie prawie 700 różnych modeli zarówno modowych, klasycznych jak i sportowych. W ich atrakcyjnym wyglądzie oraz nieprzeciętnych funkcjach i możliwościach każdy zakocha się od pierwszego wejrzenia. 

Tym, którzy sportem interesują się zarówno profesjonalnie jak i w celach rekreacyjnych niewątpliwie sprawicie radość jednym z modeli zegarków Casio z kolekcji G-Shock. Są one wodoszczelne, odporne na uderzenia oraz posiadają wiele przydatnych funkcji, a poza tym - wyglądają świetnie!

Dodaj do swojego koszyka 3 dowolne odstrzyki perfum a dostarczymy Ci za darmo wszystko na co będziesz miał ochotę!