Orientalne perfumy Rasasi

Orientalne perfumy Rasasi

 

Perfumy Rasasi pokochają wszyscy miłośnicy orientalnych zapachów. Rasasi skradnie też serca tych, którzy mają słabość do świeżych, lekkich kompozycji. Każdy więc znajdzie tutaj coś, co przypadnie mu do gustu.

 

 

Rasasi to rodzinna firma, którą założono w 1979 roku. Jednym z jej najbardziej znanych i lubianych orientalnych zapachów jest woda perfumowana Rasasi La Yuqawam – damska wersja zachwyca eterycznym aromatem drzewa sandałowego, apetycznym cynamonem i gładkim piżmem, podczas gdy męska kusi tajemniczym bursztynem, skórą i zamszem z wyczuwalnymi drzewnymi nutami. To perfumy, które pokochasz dosłownie od pierwszego rozpylenia i nie będziesz móc się im oprzeć.

Jeśli szukasz czegoś klasycznego, możesz wypróbować perfumy Rasasi Blue Lady, których zapach przypomina bukiet świeżych kwiatów przeplatanych aromatem cytrusów. Owocowo-kwiatowe nuty znajdziesz też w niewiarygodnie zmysłowej kompozycji urzekającej wody perfumowanej Rasasi Hawas for Her. Zapach jest również dostępny w męskiej odsłonie – w tym wypadku z nutami ambry, bergamotki i kwiatu pomarańczy. Przekonaj się na własnej skórze, ile niezapomnianych doznań mogą zaoferować te perfumy. Rasasi to jedyne w swoim rodzaju zapachy, które zachwycą każdego w Twoim otoczeniu oraz sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

 

Najpopularniejsze perfumy

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml Dla mężczyzn 117,02 
Rasasi Shuhrah Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 90 ml Dla kobiet 117,57 
Rasasi La Yuqawam Homme woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml Dla mężczyzn 351,01 
Rasasi Tasmeem Men woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml Dla mężczyzn 66,18 
Rasasi Oud Al Mubakhar woda perfumowana unisex 100 ml Unisex 53,09 
Rasasi Safina woda perfumowana dla kobiet 100 ml Dla kobiet 48,73 
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up