Najlepsze prezenty na Walentynki

  • MAGAZYN
  • Najlepsze prezenty na Walentynki

Najlepsze prezenty na Walentynki

Znów nadszedł dzień, w którym zakochani wyznają sobie miłość, a niektóre pary jeszcze bardziej się do siebie zbliżą. Dlaczego tak jest? Przyjrzyjmy się nieco bliżej dacie 14 lutego. W kalendarzu obok tej daty znajdziemy nazwę Walentynki, to już wiemy. Ale kim był Święty Walenty, którego wszyscy zakochani świętują w tym dniu, jest właściwie wciąż mało znane. Nie jest znane ani miejsce, ani data jego urodzenia i śmierci. Kiedy w 496 r. papież Gelazjusz I po raz pierwszy ustanowił cześć św. Walentego na dzień 14 lutego, oświadczył, że jest on jednym z tych, których imiona są słusznie czczone, ale których czyny znane są tylko Bogu.

Od tego czasu Walentynki obchodzone są jako święto wszystkich zakochanych. Spraw przyjemność swojej ukochanej lub ukochanemu prezentem! Zrób niespodziankę kupując markowe perfumy lub kosmetyki. Wyraź miłość za pomocą drobnego upominku i zobacz jak szczęśliwa będzie Twoja druga połówka, że o niej pamiętasz.

 

Dla kogo szukasz prezentu?

 

Cilovka_Valentyn_Zeny_300x300_PL
Cilovka_Valentyn_Muzi_300x300_PL

 

Perfumy

Perfumy podobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Są one uniwersalnym prezentem, który nadaje się dosłownie na każdą okazję. Możesz zamówić sprawdzoną klasykę, czyli perfumy, których używa Twoja ukochana lub ukochany, albo spróbować poeksperymentować i zamówić perfumy według kompozycji. Wiesz, że Twoja dziewczyna uwielbia kwiatowe zapachy? Przejrzyj wszystkie kwiatowe perfumy i wybierz ten właściwy. Partner preferuje orientalne perfumy? Wybieraj spośród kilkuset orientalnych zapachów. W naszej ofercie na pewno znajdziesz zapach, który przypadnie do gustu.

Kosmetyki

Nie wybrałaś jeszcze perfum? Nie rozpaczaj, markowe kosmetyki to także świetny pomysł na prezent! W naszej ofercie znajdziesz markowe szampony, odżywki, kremy, żele oczyszczające, podkłady, tusze do rzęs, pomadki czy pudry. Posiadamy również kosmetyki dla mężczyzn, zarówno do włosów jak i do skóry. Podaruj swojej drugiej połowie coś ekstra i wybierz luksusowe kosmetyki w świetnej cenie.