Wykorzystaj miesiąc pełen miłości...

  • MAGAZYN
  • Wykorzystaj miesiąc pełen miłości...

Wykorzystaj miesiąc pełen miłości...

Nie wiemy jak dla ciebie, ale dla nas maj jest jednym z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. W końcu możemy ubrać na siebie coś lżejszego, cieszyć się widokiem kwitnących drzew i kwiatów. Kobiety mogą wyciągnąć z szafy zakurzone sukienki a mężczyźni zamienić sweter na wygodną koszulkę. Wszyscy możemy korzystać ze świeżego powietrza bijącego optymizmem na wszystkie strony. Nie ważne czy czujemy świeże, wiosenne powietrze czy zapach nowych perfum, mamy lepszy humor, dzięki któremu łatwiej nam wzmacniać nasze związki lub... budować nowe. Dlatego zgadzamy się z tymi, którzy określają maj miesiącem miłości. A dowody, które to potwierdzają, znajdujemy każdego dnia wokół nas.

 

Ponieważ miłość należy do najpiękniejszych ludzkich emocji, powinniśmy ją doceniać i chronić jak największy skarb. Nieważne czy odnosi się do drugiego człowieka, psa, pracy czy może leniuchowania, tańca, książek, sportu, jedzenia, zakupów, samochodów czy podróżowania... Dbajcie o swoje wielkie i małe miłości, ponieważ tylko dzięki nim możecie naprawdę żyć pełnią życia.

Kto zawrócił Ci w głowie?

 

W niektórych państwach 1 maja jest utożsamiany z „czasem miłości“. Tego dnia zamiast jemioły szuka się kwitnących drzew - przede wszystkim wiśni - aby wśród nich skraść pocałunek swojej ukochanej. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, że zapach kwitnących kwiatów i drzew poprawi nastrój każdej kobiecie! Dlatego nawet jeśli po raz pierwszy słyszysz o takiej tradycji, możesz z niej skorzystać w nieco uproszczonej wersji. Podaruj swojej ukochanej kwiatowy zapach zamknięty w eleganckim flakoniku. W naszej ofercie znajdziecie najbardziej pożądane, damskie perfumy pełne kwiatów, owoców i innych cennych aromatów. A najbardziej pożądaną tego dnia wiśnię, znajdziecie między innymi w damskich perfumach Amour (od marki Kenzo) czy Fleur de Parfum (od Chloé).

Jednak nam 1 maja kojarzy się przede wszystkim ze Świętem Pracy! A jak najlepiej świętować dzień wolny od pracy? Odpoczynkiem! Skorzystaj więc z tego, że czasy pierwszomajowych pochodów mamy dawno za sobą. Wykorzystaj piękną pogodę za oknem i wybierz się na spacer czy rowerową wycieczkę... Jeśli jednak nie należysz do grona miłośników aktywnego odpoczynku, pozwól sobie na chwile relaksu w domu z rodziną i skosztuj jakie przyjemności płynął z błogiego leniuchowania. A jeśli w między czasie wykorzystasz pare chwil na zakupy w naszym sklepie, wszystkie produkty dostarczymy ci prosto do domu!

 

Mamy tutaj jakiś miłośników zegarków marki Michael Kors? Dzięki nam możesz dołączyć do tego grona, lub powiększyć swoją kolekcję… Wybierz z ponad 300 damskich i męskich modeli MK swój wyśniony i wymarzony zegarek. Ponieważ chcemy uprzyjemnić Ci świętowanie, wiele z nich znajdziesz ze znaczną obniżką. Ale to nie koniec! Mamy dla ciebie więcej niespodzianek. Przy zakupie zegarka otrzymasz od nas mały prezent, darmową dostawę i bezpłatny, dożywotni serwis pogwarancyjny.

Również Daniel Wellington wie, jak zyskać sobie uznanie wśród kobiet i mężczyzn… Chociaż klasyczne zegarki ze skórzanym paskiem mają właśnie swoje 5 minut, to te od DW zdecydowanie wśród nich królują. Pozwól się im oczarować. Wraz z ich zakupem w naszym sklepie otrzymasz również, wszystkie wspomniane wcześniej korzyści. Czego chcieć więcej?!

Wiesz dlaczego kupowanie kosmetyków czy perfum jest dla kobiet prawdziwą zabawą? Oprócz tego, że dla nich każde zakupy to prawdziwa rozrywka, kobiety mają znacznie delikatniejszy węch niż mężczyźni. Z tego samego powodu z przyjemnością przyjmują pięknie pachnące prezenty. Jeśli więc chcesz szczerze wyznać swojej kobiecie uczucia, wyraź je przy pomocy cudownego zapachu! Również panie nie miałyby zapominać o swoich mężczyznach, dla których wybór odpowiednich perfum może zakończyć się prawdziwym bólem głowy...

Wraz z rosnącymi temperaturami niektóre kobiety postanawiają skrócić swoje włosy. Część z nich decyduje się na ten krok z wygody. Inne wybierają to rozwiązanie, ponieważ ich włosy po zimie są bardzo zniszczone. Jednak nawet te najbardziej zniszczone włosy można ocalić przy użyciu profesjonalnych kosmetyków do włosów. Ich użycie pozwoli ci na nowo cieszyć się ich zdrowym i silnym wyglądem. Podaruj swoim włosom maskę, olejek, serum czy kurację polecaną przez światowych fryzjerów. Zobacz różnicę na własne oczy!

L'OREAL