Wykorzystajcie miesiąc pełny miłości...

Nie wiemy jak dla Was, ale dla nas maj jest jednym z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. W końcu możemy ubrać na siebie coś lżejszego, cieszyć się widokiem kwitnących drzew i kwiatów. Kobiety mogą wyciągnąć z szafy zakurzone sukienki a mężczyźni zamienić sweter na wygodną koszulkę. Wszyscy możemy korzystać ze świeżego powietrza bijącego optymizmem na wszystkie strony. Nie ważne czy czujemy świeże, wiosenne powietrze czy zapach nowych perfum, już dzięki temu mamy lepszy humor, dzięki któremu łatwiej nam wzmacniać nasze związki lub... budować nowe. Dlatego zgadzamy się z tymi, którzy określają maj miesiącem miłości. A dowody, które to potwierdzają, znajdujemy każdego dnia wokół nas.

 

Ponieważ miłość należy do najpiękniejszych ludzkich emocji, powinniśmy ją doceniać i chronić jak największy skarb. Nieważne czy odnosi się do drugiego człowieka, psa, pracy czy może leniuchowania, tańca, książek, sportu, jedzenia, zakupów, samochodów czy podróżowania... Dbajcie o swoje wielkie i małe miłości, ponieważ tylko dzięki nim możecie naprawdę żyć pełnią życia.

Kto zawrócił Wam w głowie?

 

W niektórych państwach 1 maja jest utożsamiany z „czasem miłości“. Tego dnia zamiast jemioły szuka się kwitnących drzew, przede wszystkim wiśni, aby wśród nich skraść pocałunek swojej ukochanej. Nie ma w tym, żadnej tajemnicy, że zapach kwitnących kwiatów i drzew poprawi nastrój każdej kobiecie! Dlatego nawet jeśli po raz pierwszy słyszycie o takiej tradycji, możecie z niej skorzystać w nieco uproszczonej wersji. Podarujcie swojej ukochanej kwiatowy zapach zamknięty w eleganckim flakoniku. W naszej ofercie znajdziecie najbardziej pożądane, damskie perfumy pełne kwiatów, owoców i innych cennych aromatów. A najbardziej pożądaną tego dnia wiśnię, znajdziecie między innymi w damskich perfumach Amour (od marki Kenzo) czy Fleur de Parfum (od Chloé).

Jednak nam 1 maja kojarzy się przede wszystkim ze Świętem Pracy! A jak najlepiej świętować wolne od pracy? Odpoczynkiem! Skorzystajcie więc z tego, że czasy pierwszomajowych pochodów mamy dawno za sobą. Wykorzystajcie piękną pogodę za oknem i wybierzcie się na spacer czy rowerową wycieczkę... Jeśli jednak nie jesteście fanami aktywnego odpoczynku, pozwólcie sobie na chwile relaksu w domu z rodziną i skosztujcie jakie przyjemności płynął z błogiego leniuchowania. Gdybyście zdecydowali się użyć tego czasu na zakupy w naszym sklepie, wszystkie produkty dostarczymy Wam prosto do domu.

 

Bezgranicznie kochacie zegarki marki Michael Kors? Dzięki nam już nie musicie ukrywać swoich uczuć… Wybierzcie z ponad 300 damskich i męskich modeli MK swój wyśniony i wymarzony zegarek. Ponieważ chcemy uprzyjemnić Wam świętowanie, wiele z nich znajdziecie ze znaczącą obniżką. Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy? Przy zakupie zegarka otrzymacie od nas mały prezent, darmową dostawę i bezpłatny, dożywotni serwis pogwarancyjny.

Również Daniel Wellington wie, jak zyskać sobie uznanie wśród kobiet i mężczyzn… Chociaż klasyczne zegarki ze skórzanym paskiem mają właśnie swoje 5 minut, to te od DW zdecydowanie wśród nich królują. Pozwólcie się im oczarować. Wraz z ich zakupem w naszym sklepie otrzymacie również, wszystkie wspomniane wcześniej korzyści.

Zdradzimy Wam jedną tajemnicę: kobiety mają delikatniejszy węch niż mężczyźni. Dlatego kupowanie kosmetyków czy perfum jest dla nich prawdziwą zabawą. Również dlatego z przyjemnością przyjmują pięknie pachnące prezenty. Jeśli więc chcecie szczerze wyznać swojej kobiecie uczucia, wyraźcie je dzięki zapachow! Nie zapominajcie, że i Wasze perfumy są dla niej ważne... Zostańcie jej BOSS-em!

Niektóre kobiety wraz z rosnącymi temperaturami skracają swoje włosy. Część z nich decyduje się na ten krok z wygody. Niektóre wybierają to rozwiązanie, ponieważ ich włosy po zimie są bardzo zniszczone. Jednak nawet te najbardziej zniszczone włosy można ocalić, przy użyciu profesjonalnych kosmetyków do włosów. Dzięki nim na nowo można cieszyć się ich zdrowym i silnym wyglądem. Sprawcie swoim włosom maskę, olejek, serum czy kurację polecaną przez światowych fryzjerów. Różnicę zobaczycie na własne oczy!

L'OREAL