Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Kobiet

  • MAGAZYN
  • Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Kobiet

Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Kobiet

 

 

Międzynarodowy Dzień Kobiet ma wyjątkowy charakter z kilku powodów. Posiada ponad stuletnią tradycję i jest obchodzony na całym świecie (bez względu na system polityczny czy religijny). Jego główną ideą jest pokazanie, że kobieta nie jest tylko żoną czy matką ale wolną jednostką, która tak samo jak mężczyzna ma prawo decydować sama o sobie, realizować się zawodowo czy posiadać prawa wyborcze

Dzień Kobiet jest obchodzony każdego roku, właśnie 8 marca, od kiedy ONZ w 1975 roku ustanowił ten dzień jako międzynarodowe święto. Upamiętnia on zwiększenie pensji nowojorskich szwaczek, które protestowały wówczas przeciwko nierówności płciowej (08.03.1908). 

Większość, ciągle utożsamia Dzień Kobiet z okazją do podziękowania swojej żonie, mamie czy babci za ich miłość i opiekę, co jest równie pięknym i ważnym przesłaniem tego święta. Nikt nie zmusza nas do świętowania w szkole czy w pracy, ani nie wykorzystuje go do celów politycznych (jak miało to miejsce w czasach PRL-u). Uwierzcie, że wasze kobiety będą najbardziej szczęśliwe jeśli tego dnia znajdziecie czas tylko dla nich. A jeśli do tego zaskoczycie je jakimś miłym prezentem, na pewno będą w siódmym niebie.


Najcenniejszą rzeczą jaką możesz podarować jest czas

W dzisiejszym świecie często mówi się, że czas to pieniądz. Szczególnie przypodobali sobie to określenie Ci, którzy na codzień zmagają się z szaleńczymi zmianami na rynkach czy próbują wypełnić kolejny deadline. Ale czasami każdy z nas chcąc sprostać oczekiwaniom współczesnego świata goni za pieniądzem zapominając, że powinniśmy znaleźć czas na inne, czasami może ważniejsze, rzeczy… Dlatego pomimo wielu obowiązków, z którymi codziennie musimy się zmierzyć, nie powinniśmy zapominać o tym, aby znaleźć czas dla swojej rodziny, również dla żony czy partnerki. Pomimo wszystko to czas spędzony z rodziną, jest największym bogactwem jakie kiedykolwiek zyskamy.

W tym roku zrezygnujcie z czekolady czy czerwonych goździków. Podarujcie coś, co będzie jej przypominać o waszej miłości i wsparciu nie przez tydzień ale przez lata. Idealnym wyborem będzie markowy, damski zegarek. Zwróćcie uwagę szczególnie na modele od marki Festina, których wybór jest większy niż ilość czekoladek w najwspanialszej bombonierce. Znajdziecie wśród nich "czekoladki" w kolorze złota, srebra czy różowego złota. Jeśli chcecie sprawić swojej ukochanej prawdziwą radość, podarujcie jej zegarek ozdobiony błyszczącymi cyrkoniami.

Każdej miłośniczce mody sprawicie bezgraniczną radość zegarkiem od Michaela Korsa. Z ponad 300 dostępnych modeli wybierzcie coś, co waszym zdaniem najbardziej przypadnie do gustu obdarowywanej osoby. Takim prezentem nie tylko sprawicie radość, ale także podbudujecie jej pewność siebie.

Również klasyczne, analogowe zegarki cieszą się w ostatnich latach wielką popularnością! Sprawdźcie ofertę takich ekskluzywnych marek jak Cluse czy Daniel Wellington. Dowiecie się, że piękno zegarków (tak jak i kobiet) nie jedno ma imię...

Zapach tworzy wspomnienia

Zapach jest niepowtarzalnym zmysłem. Każdy samochód, miasto, dom czy kobieta pachnią inaczej. Często nasze najpiękniejsze wspomnienia są związane właśnie z zapachem. Dlatego dając swojej partnerce czy mamie perfum, możecie tym samym sprawić, że ich najcenniejsze wspomnienia będą związane właśnie z podarowanym przez Was zapachem.

W tym roku, zamiast jednego bukietu kwiatów podarujcie jej całą kwiaciarnie! Wybierzcie dla niej kwiatowy, damski perfum, z ponad 140 marek dostępnych w naszej ofercie, który sprawi że poczuje się wyjątkowa. Tych najbardziej spektakularnych szukajcie wśród zapachów: Calvin Klein, DKNY, Lacoste, Versace czy Hugo Boss.