Daj się oczarować magią Festiny

  • MAGAZYN
  • Daj się oczarować magią Festiny

Daj się oczarować magią Festiny

Zegarki Festina oczarują was swoim niepowtarzalnym charakterem. Z nimi nie grozi wam żadna nuda. A kiedy raz zdobędą wasze serca, nie będziecie mogli się im oprzeć.  Zachwycą was w oka mgnieniu, chociaż ich nazwa pochodzi od łacińskiej maksymy "Festina Lente" czyli spiesz się powoli.


Który z nich Cię oczaruje?

 

 

Modowe zegarki, takie jak na przykład Festina Mademoiselle, na pewno ucieszą, każdą miłośniczkę klasycznych trendów. Są eleganckie, stylowe i sprawdzą się w każdej sytuacji. Dzięki nim oczarujecie wszystkich wokół. Niektóre z nich błyszczą się kryształkami Swarovskiego. Inne występują w wielu kolorystycznych wariantach. Dlatego znajdą wśród nich coś dla siebie, zarówno ci którzy preferują odważniejsze barwy, jak i miłośnicy czegoś bardziej tradycyjnego.

 

 

Równie intrygujące są modele z kolekcji Festina Boyfriend, w której przeważają damskie zegarki. Większość z nich sprawdzi się w każdych okolicznościach. Nie rzucają się w oczy dzięki czemu idealnie dopełnią bardziej sportową stylizację czy mniej oficjalny strój.

Wśród męskich zegarków, na szczególną uwagę zasługuje kolekcja The Originals. Sportowe, analogowe zegarki docenią miłośnicy jazdy na rowerze czy porannego joggingu. Dzięki bransolecie w niebieskim, czarnym, czerwonym czy beżowym kolorze, każdy dopasuje go do swoich potrzeb. Klasycznych modeli warto poszukać w kolekcji Festina Automatic, natomiast prawdziwi fani sportowego szaleństwa znajdą coś dla siebie w kolekcji Festina Chrono Bike.


Niezależnie co wybierzecie, możecie być pewni, że staniecie się posiadaczami zegarka, który nigdy was nie zawiedzie. 


Jeszcze nie znaleźliście modelu, który by was oczarował? Nie szkodzi.


Macie do wyboru wiele oryginalnych i niepowtarzalnych kolekcji. A jeśli nie możecie zdecydować się na ten jeden wyjątkowy, możecie zaopatrzyć się w w kilka modeli, które będą pasować do innych dodatków z waszej garderoby. Wejdźcie do świata niekończącej się magii i zabawy...