Luksusowe perfumy Hugo Boss

Luksusowe perfumy Hugo Boss

Marki Hugo Boss nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. To od zawsze synonim najwyższej jakości. W Twojej kolekcji może znaleźć się zegarek, biżuteria, garnitur, sukienka oraz perfumy sygnowane logo Hugo Boss. Firma powstała w 1924 roku w niemieckim Metzinger. Jej założycielem jest Hugo Ferdinand Boss, więc pewnie się domyślasz, skąd wzięła się nazwa marki, która w ciągu lat stała się znanym na całym świecie tytanem mody. Obecnie w ofercie Hugo Boss znajdziesz damskie i męskie perfumy, odzież oraz najróżniejsze dodatki.

Pomimo upływu lat marka stale może szczycić się tym, że jej produkty są najwyższej jakości, a ich wykonanie dopracowane jest nawet w najmniejszym detalu. Dlatego przy projektowaniu odzieży oraz produkcji kosmetyków wybiera się tylko najlepsze materiały i składniki. Pierwsze perfumy marki Hugo Boss powstały w latach 90. XX wieku. W mgnieniu oka stały się bardzo popularne.

 

 

Męskie perfumy Hugo Boss

Męskie perfumy Hugo Boss

Perfumy Hugo Boss to oferta skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Samych zapachów Hugo Boss jest bardzo dużo – od silnie korzennych aż po delikatne, kwiatowe. Wśród nich każdy więc może znaleźć coś dla siebie. Bez wątpienia najpopularniejszym męskim zapachem są perfumy Hugo Boss No.6 Bottled. Właśnie tak pachnie pewny siebie, ambitny mężczyzna. Perfumy pojawiły się na rynku w 1998 roku i produkowane są do dziś, co najlepiej świadczy o ich popularności.

Męskie perfumy Hugo Boss

 

Damskie perfumy Hugo Boss

Damskie perfumy Hugo Boss
Damskie perfumy Hugo Boss

Spośród perfum dla kobiet warto wyróżnić na przykład Hugo Boss Alive. To zapach kobiety, która ma pomysł na swoje życie i bez zastanowienia dąży do realizacji postawionych sobie celów. Zachwyci Cię już sam flakon perfum, zaprojektowany przez znaną projektantkę biżuterii Amelie Riech.

 

Wybierz swoje perfumy Hugo Boss i rozkochaj się w zapachach tej marki.

Hugo Boss Hugo woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml Dla mężczyzn 118,88 
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 75 ml Dla kobiet 145,29 
Hugo Boss Boss No.6 Bottled woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml Dla mężczyzn 250,36 
Hugo Boss Boss Orange woda toaletowa dla kobiet 75 ml Dla kobiet 123,95 
Hugo Boss Deep Red woda perfumowana dla kobiet 90 ml Dla kobiet 114,69 
Hugo Boss Boss Femme woda perfumowana dla kobiet 75 ml Dla kobiet 126,24 
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up