Korzyści z zakupów na Brasty.pl

  • MAGAZYN
  • Korzyści z zakupów na Brasty.pl

Dzięki zakupom w naszym sklepie internetowym zyskacie nie tylko wymarzony zegarek, perfumy czy kosmetyki do włosów ale także wiele innych korzyści. Wierzymy, że pakiet bezpośrednich korzyści i usług sprawi, że w przyszłości Wasze zakupy na Brasty.pl będą jeszcze przyjemniejsze i że z radością do nas wrócicie.

Co konkretnie oferujemy?

  1. Oryginalne markowe produkty
  2. Najlepsza oferta na rynku
  3. Darmowy prezent
  4. Gwarancja zwrotu lub wymiany towaru do 30 dni
  5. Dożywonia możliwość zwrotu nieużywanego towaru
  6. Dożywotni serwis pogwarancyjny


Oryginalne markowe produkty

Wszystkie zegarki kupujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. W naszej ofercie znajdziecie najsławniejsze zegarmistrzowskie, modowe i fryzjerskie marki: Casio, Festina, Invicta, Hugo Boss, Rosefield, Timex, Chanel, Gucci, Versace, Guess, DKNY, Burberry,  Dior, Calvin Klein, Matrix, L'Oréal, Wella, Kérastase oraz wiele innych. Już od 7 lat zajmujemy się ich dystrybucją na terenie Republiki Czeskiej oraz za granicą. Potwierdzeniem naszej wiarygodności są miliony zadowolonych klientów.


Najlepsza oferta na rynku

Usilnie pracujemy nad tym, aby nasz sklep internetowy nie był jedynie zwykłym bazarem z kuszącymi cenami, ale miejscem gdzie czujecie się dobrze i z radością do nas wracacie. Dlatego codziennie porównujemy naszą ofertę cenową z konkurencyjnymi sklepami, tak aby oferować wam te naprawdę możliwe najniższe ceny. Dbamy także o: komunikację z klientami (o którą sumiennie starają się konsultantki na naszej infolinii), szybkie doręczenie (kurierem GLS już następnego dnia) czy tanią dostawę (Paczka w Ruchu), ponieważ sprawność każdego ogniwa naszej firmy jest dla nas najważniejsza.


Darmowy prezent

Do każdego zamówienia otrzymacie od nas darmowy prezent. Ich oferta zmienia się od czasu do czasu, dlatego już teraz mamy dla was coś nowego. Sprawdźcie naszą aktualną ofertę na darmowe prezenty!


Gwarancja zwrotu lub wymiany towaru do 30 dni

Jak z pewnością wiecie zgodnie z prawem, jako konsumenci, macie prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. My wydłużamy dla was ten okres dwukrotnie!

Zdajemy sobie sprawę, że zakupy przez Internet są pewnego rodzaju grą na loterii. Pod tym względem sklepy stacjonarne mają niewątpliwą przewagę. Jednak w przypadku perfum, nawet podczas stacjonarnych zakupów, również nie macie szansy odkryć tego co wam się naprawdę podoba. Każdy zapach ma bowiem w sobie 3 różne fazy, w czasie których ujawniają się inne esencje - głowa, serce i podstawa. W perfumerii poznacie jedynie zapach głowy (który nie będzie wyraźnym, czystym zapachem, ponieważ w powietrzu "unosi się wiele więcej głów") Aby poczuć zapach podstawy musicie poczekać nawet kilka godzin, a rezultat może was niemile zaskoczyć. Dlatego możliwość powąchania perfum w sklepie nie da wam całkowitej pewności, że będziecie zadowoleni z zakupu

Z jeszcze większą niepewnością muszą się zmierzyć klienci kupując markowe zegarki, które w przeciwieństwie do perfum czy kosmetyków kosztują nie małe pieniądze, dlatego powinny cieszyć swoich właścicieli nie miesiące lecz lata... W ciągu dwóch tygodni będziecie mieli możliwość sprawdzić czy design odpowiada waszemu gustowi, ale także - dla całkowitej pewności i komfortu powinniście upewnić się czy zegarek jest dobrze dopasowany tzn. czy pewnie przylega do nadgarstka i czy nie przeszkadza w trakcie wykonywania ulubionych czynności. 

Z tego powodu, cokolwiek zamówcie w naszym sklepie, a co nie będzie spełniać waszych oczekiwań, możecie bez podania powodu zwrócić lub wymienić aż przez 30 dni. Zwracany towar nie może jednak nosić oznak użytkowania. W przypadku zwrotu pieniędzy otrzymacie je od nas z powrotem na wasze konto bankowe.


Dożywotnia możliwość zwrotu nieużywanego towaru

Na pewno znacie tę sytuację.. Kupicie sobie coś, bez czego nie umiecie sobie wyobrazić życia, ale po pewnym czasie zorientujecie się, że to nie była dobra decyzja...  Lub chcecie kogoś uszczęśliwić najpiękniejszym prezentem o jakim mogliście pomyśleć, ale niebawem orientujecie się, że gust obdarowanej osoby znacznie różni się od waszego... Tak czy siak u nas macie możliwość naprawienia obu sytuacji w bardzo prosty sposób.

Męskie i damskie markowe zegarki nie należą do najtańszych produktów, dlatego rozumiemy, że nad ich zakupem (zarówno dla siebie jak i dla kogoś bliskiego) możecie się długo wahać. Jednak zakupy w naszym sklepie internetowym pozbawią was wszystkich wątpliwości! Nie używany, a przede wszystkim nie uszkodzony zegarek możecie nam po prostu wysłać w dogodnym dla siebie momencie. Jeśli będzie "jak nowy" z przyjemnością wymienimy go na inny model lub bezzwłocznie zwrócimy całą kwotę na wasze konto bankowe.


Dożywotni serwis pogwarancyjny

Tak samo jak swój samochód, tak i zegarek powinniście co jakiś czas (optymalnie raz na 2-3 lata) wysłać na kontrolę serwisową. Tylko tak możecie być pewni jego stuprocentowej sprawności. Zwiększoną uwagę należy poświęcić zegarkowi, który jest wodoszczelny. Jeśli na przykład, narazicie go na kontakt ze słoną wodą, lub z wodą za ciepłą czy za zimną, w wyniku agresywnego działania soli czy zbyt dużej różnicy temperatur może się do niego dostać woda. Gdy tylko zauważycie wewnątrz koperty chociaż odrobinę wilgoci (w większości przypadków dojdzie do zaparowania szkiełka), natychmiast oddajcie swój zegarek do kontroli. Dzięki uważnej opiece, zegarek może wam służyć bezawaryjnie nawet i przez 80 lat.

Potrzebujecie dokonać kontroli (sprawdzić wodoszczelność, wyczyścić kopertę, wyregulować mechanizm etc.), wymienić baterię lub coś naprawić, ale nie wiecie do kogo się z tym zwrócić? Wyślijcie nam swój zegarek, a my się o niego postaramy. Nie ważne gdy go u nas kupiliście. Możecie liczyć na naszą pomoc.