Jak reklamować?

Ustanowiliśmy wiele sposbów kontroli wyjściowej, a nasi koledzy na magazynie są regularnie szkoleni, tak abyś otrzymał idealnie zapakowaną paczkę oraz aby nie groziło ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. Zawsze kupujemy towary tylko od sprawdzonych dostawców, a z ocen naszego sklepu wynika, że klienci są maksymalnie zadowoleni z naszych usług i produktów. Wygraliśmy nawet jedną z kategorii Sklep Roku. Pozytywne recenzje sklepu Brasty bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy. Zawsze staramy się dawać z siebie wszystko dla naszych klientów.

Może się jednak stać, że towar z jakiegoś powodu przestanie działać, tak jak tego oczekujesz. Może to być spowodowane wadą produkcyjną, zużyciem lub uszkodzeniem podczas transportu. W podobnych przypadkach, można oczywiście reklamować towar. Wszystkie nowe towary, które oferujemy w sklepie internetowym są objęte 24-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat warunków reklamacji można znaleźć tutaj.

Jak reklamować towar?

Po otrzymaniu towaru, prosimy o jak najszybsze dokładne sprawdzenie go. Jeśli przypadkiem zauważysz, że towar został w jakikolwiek sposób uszkodzony, niezwłocznie poinformuj nas o wadach. Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów: 

  • na adres e-mail sklepu info@brasty.pl 
  • pocztą na adres sklepu (patrz poniżej)
  • telefonicznie pod numerem +48 32 790 09 13 

Jak tylko skontaktujesz się z nami, wspólnie ustalimy kolejne kroki postępowania. Jeśli towar naprawdę jest uszkodzony, możesz go odesłać w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednim opakowaniu, z opisem wady oraz kopią dokumentu sprzedaży na adres:

SR4-Brasty

ul. Armii Krajowej 1

44-330 Jastrzębie-Zdrój 


O rozwiązaniu reklamacji zazwyczaj decydujemy natychmiast, w bardziej skomplikowanych przypadkach, w ciągu 3 dni od otrzymania towaru. Reklamacja zostanie rozstrzygnięta nie później niż 14 dni od daty reklamacji, chyba że uzgodnimy z tobą inaczej. Podczas reklamacji, staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Formularz reklamacyjny.

Lubisz kupować towary w obniżonych cenach?

Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź markowe zegarki, perfumy, kosmetyki lub biżuterię w niskich cenach. Nie zapomnij zapisać się do newslettera, aby nie przegapić zniżek i nowości w naszej ofercie. Regularnie wysyłamy naszym lojalnym klientom kupon rabatowy na okazyjny zakup.

Już teraz! Stylowe prezenty na Dzień Kobiet. WIĘCEJ TUTAJ

Już teraz! Stylowe prezenty na Dzień Kobiet. WIĘCEJ TUTAJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up