Jak reklamować?

Ustanowiliśmy wiele sposbów kontroli wyjściowej, a nasi koledzy na magazynie są regularnie szkoleni, tak abyś otrzymał idealnie zapakowaną paczkę oraz aby nie groziło ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. Zawsze kupujemy towary tylko od sprawdzonych dostawców, a z ocen naszego sklepu wynika, że klienci są maksymalnie zadowoleni z naszych usług i produktów. Wygraliśmy nawet jedną z kategorii Sklep Roku. Pozytywne recenzje sklepu Brasty bardzo nas cieszą i motywują do dalszej pracy. Zawsze staramy się dawać z siebie wszystko dla naszych klientów.

Może się jednak stać, że towar z jakiegoś powodu przestanie działać, tak jak tego oczekujesz. Może to być spowodowane wadą produkcyjną, zużyciem lub uszkodzeniem podczas transportu. W podobnych przypadkach, można oczywiście reklamować towar. Wszystkie nowe towary, które oferujemy w sklepie internetowym są objęte 24-miesięczną gwarancją. Więcej informacji na temat warunków reklamacji można znaleźć tutaj.

Jak reklamować towar?

Po otrzymaniu towaru, prosimy o jak najszybsze dokładne sprawdzenie go. Jeśli przypadkiem zauważysz, że towar został w jakikolwiek sposób uszkodzony, niezwłocznie poinformuj nas o wadach. Możesz skontaktować się z nami na kilka sposobów: 

  • na adres e-mail sklepu info@brasty.pl 
  • pocztą na adres sklepu (patrz poniżej)
  • telefonicznie pod numerem +48 32 790 09 13 

Jak tylko skontaktujesz się z nami, wspólnie ustalimy kolejne kroki postępowania. Jeśli towar naprawdę jest uszkodzony, możesz go odesłać w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednim opakowaniu, z opisem wady oraz kopią dokumentu sprzedaży na adres:

SR4-Brasty

ul. Armii Krajowej 1

44-330 Jastrzębie-Zdrój 


O rozwiązaniu reklamacji zazwyczaj decydujemy natychmiast, w bardziej skomplikowanych przypadkach, w ciągu 3 dni od otrzymania towaru. Reklamacja zostanie rozstrzygnięta nie później niż 14 dni od daty reklamacji, chyba że uzgodnimy z tobą inaczej. Podczas reklamacji, staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Formularz reklamacyjny.

Lubisz kupować towary w obniżonych cenach?

Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź markowe zegarki, perfumy, kosmetyki lub biżuterię w niskich cenach. Nie zapomnij zapisać się do newslettera, aby nie przegapić zniżek i nowości w naszej ofercie. Regularnie wysyłamy naszym lojalnym klientom kupon rabatowy na okazyjny zakup.