E-magazyn

brasty-magazin

Przedstawiamy pierwszy numer naszego e-magazynu Brastymag!

Boże Narodzenie już za nami, ale my mamy dla Ciebie jeszcze jeden, mały prezent. Efektem naszej kilkutygodniowej pracy jest pierwszy numer nowego e-magazynu Brastymag! Wierzymy, że sprawi Ci radość i uprzyjemni długie, zimowe wieczory.

Co znajdziesz w magazynie?

Jeśli masz problemy z dotrzymywaniem noworocznych postanowień, doradzimy Ci, jak w tym roku osiągnąć sukces. Dowiesz się także, gdzie wybrać się na zimowy urlop lub jak zabłysnąć na karnawałowej zabawie. Przygotowaliśmy także interesujacy, zimowy przepis, informacje o najnowszych perfumach i zegarkach oraz wiele więcej. Nie czekaj i czytaj!

Znajdź chwilę dla siebie i pobierz nasz Brastymag!

Co więcej, jako bonus do naszego Brastymagu otrzymasz KSIĄŻECZKĘ ZNIŻKOWĄ, dzięki której zrobisz zakupy w niewiarygodnie niskich cenach! Możesz pobrać ją ZA DARMO.BRASTYMAG BEZ ZNIŻEK

Poprzez podanie oraz odesłanie adresu e-mail wyrażasz zgodę na otrzymanie e-magazynu oraz zgadzasz się na otrzymywanie newslettera oraz innych informacji handlowych przesyłanych przez firmę Brasty. Zgoda ta jest podstawą prawną do przetwarzania podanego adresu e-mail, która w każdym momencie może zostać odwołana, nie mając wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Aby zweryfikować Twoją tożsamość, na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz tutaj.

brasty-magazin-2

DZIAŁAMY NORMALNIE! WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA SĄ OBSŁUGIWANE I DOSTARCZANE CZASOWO. RAZEM DAMY RADĘ - WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

DZIAŁAMY NORMALNIE!  – WIĘCEJ TUTAJ

Wyszukiwanie
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up