E-magazyn

brasty-magazin

Letni numer BRASTYMAG jest już dostępny!

Czas ucieka tak szybko, że zanim zdążyliśmy się zorientować już upłynęło pół roku od pierwszego numeru BRASTYMAG. To idealny moment na kolejne, wypasione, letnie wydanie! Mamy nadzieję, że nasz orzeźwiający numer magazynu przyjemnie ochłodzi Cię w to upalne lato.

Co przygotowaliśmy tym razem?

Jeśli szukasz inspiracji na letnie orzeźwienie, doradzimy Ci jak skutecznie pokonać upały. Czeka Cię kolejne weselne przyjęcie, a może to ty przygotowujesz się do ślubu? W naszym magazynie znajdziesz wiele wskazówek, jak sprawić, aby ślub był niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem. Dla miłośników makaronów przygotowaliśmy przepis na tradycyjny rzymski przysmak. Poznasz również markę kosmetyków Dr. Hauschka, w której tak jak my, na pewno się zakochasz. Jak widzisz przygotowaliśmy wyjątkowo bogate wydanie, więc nie czekaj dłużej i pobierz letni numer naszego online magazynu.

Znajdź chwilę dla siebie i pobierz nasz BRASTYMAG!

Co więcej, w prezencie do nowego numeru Brastymag, otrzymasz KSIĄŻECZKĘ ZNIŻKOWĄ, dzięki której kupisz w naszym sklepie luksusowe: zegarki, perfumy, biżuterię czy kosmetyki w niesamowitych cenach! Pobierz swoje zniżki z e-magazynem ZA DARMO.BRASTYMAG BEZ ZNIŻEK

Poprzez podanie oraz odesłanie adresu e-mail wyrażasz zgodę na otrzymanie e-magazynu oraz zgadzasz się na otrzymywanie newslettera oraz innych informacji handlowych przesyłanych przez firmę Brasty. Zgoda ta jest podstawą prawną do przetwarzania podanego adresu e-mail, która w każdym momencie może zostać odwołana, nie mając wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Aby zweryfikować Twoją tożsamość, na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z potwierdzeniem. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz tutaj.


TOP walentynkowe prezenty w promocyjnych cenach. WIĘCEJ TUTAJ

TOP walentynkowe prezenty w promocyjnych cenach. WIĘCEJ TUTAJ

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up