W Brasty kupisz tylko oryginalne produkty

  • MAGAZYN
  • W Brasty kupisz tylko oryginalne produkty

Jest to smutna rzeczywistość, ale niestety nielegalny rynek podrabianych perfum i biżuterii niezmiennie rośnie, a liczba zatrzymywanych z tego powodu towarów tylko w Unii Europejskiej oscyluje każdego roku w okolicy miliona. Dlaczego to właśnie luksusowe, markowe produkty stały się tak atrakcyjnym towarem na czarnym rynku? Głównym powodem jest przede wszystkim bardzo wysoka cena produktów w porównaniu z ich niewielkimi rozmiarami.Pomimo wysiłków producentów w walce z tą nielegalną działalnością, musimy zgodzić się z tym, że podrabianie luksusowych produktów stało się częścią zorganizowanej przestępczości. Należy zatem pamiętać, że każdy, kto kupuje towary o wątpliwym pochodzeniu od niezweryfikowanych sprzedawców po podejrzanie niskich cenach, staje się częścią tego nielegalnego rynku i nie tylko ryzykuje swoim portfelem, ale w wielu przypadkach również swoim zdrowiem. W przypadku perfum czy kosmetyków do makijażu do imitacji markowych opakowań, które ciężko jest rozpoznać okiem laika, wlewa się mniej lub bardziej udane mieszanki substancji chemicznych niewiadomego pochodzenia przez co nie można wykluczyć ich wadliwości, powodowania reakcji alergicznych czy nietolerancji skóry na daną substancję.

 

Ale jak nie dać zrobić się w balona i kupić w pełni oryginalny produkt? W sklepie możesz rozpoznać podróbkę dokładnie oglądając opakowanie. Niskiej jakości folia, dziwny, syntetyczny zapach, wyblakłe pudełko, różnice kolorów, niedopracowane szczegóły czy nawet błędy w tekście mówią same za siebie. Ale prawdziwy dylemat pojawia się podczas zakupów online. Tutaj cena jest prawdopodobnie najważniejszym wskaźnikiem autentyczności. Wszyscy wiedzą, że towary luksusowe znanych światowych marek, takich jak Guess, MVMT czy Hugo Boss, mają swoją wartość. Oczywiście ceny mogą się różnić w zależności od dostawców. Mogą to być również produkty, które są wyprzedawane - nie ma już dla nich miejsca w aktualnych kolekcjach i marki w ten sposób pozbywają się ich z magazynów. Jeżeli jednak cena sprzedaży jest znacznie niższa niż średnia cena oferowana przez konkurencję, należy zachować ostrożność. Czujność należy zachować szczególnie jeśli dany produkt jest oferowany jako edycja limitowana czy wersja specjalna przez co nie jest dostępny u konkurencji i tym samym nie można porównać jego ceny. Warto zaufać swojemu rozsądkowi i nie podejmować pochopnych decyzji. Markowe perfumy, które są zwykle sprzedawane za około 200 zł - 300 zł za 50 ml, nie mogą nagle kosztować 100 zł, podobnie markowa biżuteria nie będzie z dnia na dzień tańsza o 70%.

Zobacz produkty w promocji, które możesz teraz korzystnie kupić:

Recenzje to niewątpliwie najlepsze narzędzie do weryfikacji wiarygodności i rzetelności biznesu. Możesz zaufać sprawdzonym sklepom, które istnieją na rynku od lat i mogą pochwalić się setkami pozytywnych recenzji np. na portalu Ceneo, takim jak Brasty. Ale jak to możliwe, że oferujemy wyłącznie oryginalne towary w cenach lepszych niż konkurencja? W naszym przypadku różnica w cenie wynika z tego, że kupujemy towary od producentów i dostawców w hurtowych ilościach. Równie ważne jest to, że ponieważ prowadzimy handel w 11 krajach, nie jesteśmy uzależnieni wyłącznie od rynku środkowoeuropejskiego. Różne polityki cenowe, różne kanały sprzedaży oraz utrzymywanie możliwie najniższych marży gwarantują, że w Brasty kupisz w pełni oryginalne: perfumy, zegarki oraz biżuterię, niemal zawsze taniej niż u konkurencji. Brasty zawsze będzie należeć do grona rzetelnych sprzedawców oryginalnych, markowych produktów, ręcząc swoim imieniem za to, że kupując u nas nie wyrzucasz pieniędzy w błoto na podrobione produkty. O tym, że nasze produkty na pewno cię nie zawiodą możesz przekonać się w setkach pozytywnych recenzji, w których nowi i stali klienci wyrażają swoje pozytywne doświadczenia z naszym sklepem.