BRASTY opinie

Wszyscy w BRASTY jesteśmy zgodni co do tego, że każdy powinien móc pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Chociaż obowiązująca moda zmienia się na przestrzeni lat, my zawsze będziemy nadążać za najnowszymi trendami i oferować wyjątkową biżuterię, najnowocześniejsze zegarki, luksusowe perfumy, zapachy niche oraz ekskluzywne kosmetyki najlepszych marek w rozsądnej cenie. Jeśli chcesz się rozpieścić albo sprawić upominek komuś bliskiemu, w asortymencie BRASTY znajdziesz całe mnóstwo różnego rodzaju promocji, nowości, zestawów podarunkowych z perfumami lub luksusowymi kosmetykami. Zawsze pamiętamy o wyszukanych gustach nowoczesnych ludzi, którzy wybierają tylko najwyższą jakość.

Zobacz produkty w promocji, które możesz teraz korzystnie kupić:

Zwracamy szczególną uwagę na potrzeby klientów. Chcemy inspirować i za sprawą naszych markowych produktów dawać radość oraz poczucie wyjątkowości. Taka postawa zawsze będzie nas wyróżniać spośród innych sklepów internetowych, partnerów handlowych i pracodawców. Co więcej, w BRASTY chcemy maksymalnie ułatwić Twoje zakupy. Dlatego w razie potrzeby możesz skorzystać z chatu na stronie internetowej lub infolinii, a konsultanci chętnie doradzą oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Nasz młody, ambitny team zawsze staje na wysokości zadania. Do każdego wyzwania podchodzimy z entuzjazmem, pełną gotowością oraz powagą – zgodnie z filozofią firmy. Jesteśmy przekonani, że takie podejście to mała, słodka tajemnica sukcesu, któremu zawdzięczamy znakomite oceny naszego sklepu.

BRASTY jest dziś sprawdzonym sklepem o ugruntowanej pozycji na rynku. Również w przyszłości dążyć będziemy do nieustannego rozwoju oraz utrzymania zdobytego zaufania szerokiego grona klientów. Naszym celem jest stworzenie ambitnej, globalnej firmy, która stanie się liderem sprzedaży markowych produktów w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Niemczech, Austrii, Rumunii, Bułgarii, we Włoszech, Wielkiej Brytanii, a docelowo również we Francji. Wierzymy, że z Waszą pomocą osiągniemy jeszcze więcej i dopiszemy kolejne karty w historii naszego sukcesu.


Przykładowe opinie naszych zadowolonych klientów 

„Przejrzysta i ciekawa oferta. Mają dobre ceny. Oceniam brasty na celujący. Zakupy u nich to sama przyjemność."


„Jak zawsze wszystko super.“

 

„Nawet w okresie przedświątecznym przesyłka dotarła na czas. Prezent był trafiony. Czego oczekiwać więcej?“

 

„Nareszcie znalazłam sklep, który sprzedaje markę Fanola. Szybka i bezproblemowa dostawa. Na początku byłam sceptyczna, ale oceny na ceneo są prawdziwe, nie ma się czego bać.“

 

„Wszystko przebiegło gładko. Na pewno jeszcze tu zamówię.“

 

“Nieprawdopodobnie krótki czas realizacji zamówienia!!! W poniedziałek zamówiłem zegarek a we wtorek już był u mnie. Wielkim plusem jest cena, najniższa jaką znalazłem. Oczywiście polecam!!!”