Powiedz mi co studiujesz, a pokażę Ci jaki zegarek masz wybrać

Powiedz mi co studiujesz, a pokażę Ci jaki zegarek masz wybrać

Studia, to czas którego się nie zapomina. Zacznij swoją akademicką przygodę z nowym zegarkiem, który będzie ci służył minimalnie do czasu otrzymania dyplomu. Jak go wybrać? Zainspiruj się naszym artykułem.

Mamy już październik, a ten niesie ze sobą nie tylko koniec lata, ale również powroty do szkoły i nie tylko. Wielu absolwentów szkół średnich zacznie nowy etap edukacji na uniwersytecie. Należysz do tej szczęśliwej grupy? Czas więc, odpowiednio się przygotować. Studia to nie tylko obowiązki, ale także odpowiednia prezencja. Może warto zacząć od nowego zegarka, z którym rozpoczniesz nowy rok akademicki w wielkim stylu?

Elegancki – dla przyszłych prawników

Stalowa bransoleta lub skórzany pasek, czarny lub brązowy, klasyczna, analogowa tarcza ukryta w złotej kopercie. Elegancja w najlepszym wydaniu. Jakieś wady? Absolutnie nie! Taki model to gwarancja sukcesu. Sprawdź i odkryj wyjątkowy charakter swojego, idealnego zegarka. 

Kolorowy – dla artystów

Żywe modele z kolorowymi paskami i ciekawymi tarczami, zadowolą każdą artystyczną duszę. Czasami ciężko znaleźć inspirację, a w pogoni za nią łatwo zapomnieć o upływającym czasie... Nowy zegarek, pozwoli ci pozostać w kontakcie z rzeczywistością, ale jednocześnie będzie sprzyjać i rozwijać twoją kreatywność.

Minimalistyczny – dla przyszłych architektów i projektantów

Proste kształty i żadne niepotrzebne dodatki. Takie są trendy designu w XXI wieku. Żaden porządny student architektury nie założy na swój nadgarstek nadmiernie zdobionego zegarka. Minimalizm będzie tu grał pierwsze skrzypce. Wybierz jeden z naszych ponadczasowych modeli.

Kwiatowe motywy i ekologiczna skóra – dla studentów kierunków przyrodniczych

Daj się zachwycić zegarkom z kwiatowymi motywami. Miłośnicy przyrody i zwierząt na pewno docenią ogromy wybór pasków z ekologicznej skóry czy metalu. Postaw na naturalne kolory, które idealnie dopasują się do każdej okazji. Zwróć uwagę na modele z mechanizmem solarnym czy eco-drive. Dzięki nim nie musisz wymieniać baterii i dodatkowo zanieczyszczać środowiska.

Sportowy – dla sportowców

Sportowy zegarek pozwala ci na wszystko czego potrzebujesz: skontrolujesz czas biegu, przepłyniesz parę długości basenu i sprawdzisz ile kroków udało ci się zrobić w ciągu dnia. Docenią je przyszli trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego i obiecujące przyszłe gwiazdy sportu. Elektroniczna lub klasyczna tarcza, wodoszczelność, chronograf i wysokiej jakości pasek wykonany z gumy czy żywicy, a nawet tytanu pozwolą na zwycięstwo w każdych zawodach.

Złoty – dla przyszłych ekonomistów i bankowców

Nie myśl, że szerzymy stereotypy - to nie! Ale to co się błyszczy i świeci jak złoto na pewno nie ujdzie uwagi tym, którzy marzą o pracy z wielkimi pieniędzmi. Złoty zegarek z wyraźną, zdobioną tarczą, a dla pań wysadzany cyrkoniami, dopasuje się do każdej, olśniewającej kariery w biznesie.

Pełen funkcji – dla przyszłych naukowców

Swoją przyszłość wiążesz z fizyką, chemią czy matematyką? Zegarek z wieloma ciekawymi funkcjami idealnie spełni twoje pragnienia odkrywania nowych możliwości.  Nowy zegarek zaspokoi tę potrzebę dzięki takim funkcjom jak: fazy księżyca, przypływy i odpływy, barometr czy kompas.

Niezależnie od tego jaki zegarek wybierzesz, mamy nadzieję, że pomoże ci przejść przez studia bez problemów i zapewni ci wiele przeżyć, które zapewnia nie tylko uniwersytet.

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up