Tommy Hilfiger i jego nowatorski styl

  • MAGAZYN
  • Tommy Hilfiger i jego nowatorski styl

Tommy Hilfiger i jego nowatorski styl

Tommy Hilfiger: kolejne bezbarwne zegarki od popularnego projektanta? W żadnym wypadku! Aby właściwie ocenić marę Tommy Hilfiger należy odkryć jej historię. Kiedy ją poznasz wnet spojrzysz na jej produkty zupełnie inaczej... po jej usłyszeniu niektórzy mogą nawet poczuć tęsknotę za czymś czego od dawna pragnęli...

Założyciel marki Tommy Hilfiger nie chciał stworzyć kolejnej nudnej firmy. Marzył o czymś co będzie mieć w sobie amerykańską duszę i stanie się kultowe. I właśnie to udało się mu osiągnąć.

W czasach kiedy niezwykłą popularnością cieszyła się kultura hipisowska, młody Tommy Hilfiger otworzył swój pierwszy biznes pod nazwą: The People's place. Niestety, jego klienci przychodzili tam bardziej po to aby się dobrze bawić niż po to aby zrobić zakupy. Była to główna przyczyna tego, że w wieku 25 lat miał już na koncie pierwsze bankructwo. Hilfiger był tak rozczarowany swoją porażką, że nie przyjął oferty Calvina Kleina czy P. Ellise, którzy wspaniałomyślnie zaproponowali mu pozycję projektanta. On spróbował ponownie, pojął jeszcze większe ryzyko i to mu się opłaciło.

Marka Tommy Hilfiger jest wyjątkowa przede wszystkim dlatego, że udało się jej to o czym marzą wszyscy - osiągnęła ogromny sukces wśród młodej generacji.

W ofercie marki Tommy Hilfiger znajdują się nie tylko ubrania, ale także zegarki, perfumy, torebki czy biżuteria. Wszystkie modele zegarków z powodzeniem łączą klasyczny wygląd ze sportowym duchem.

Zegarki Tommy Hilfiger

Zegarki Tommy Hilfiger cieszą się ogromną popularnością dzięki swojejmu wyjątkowemu designowi, ale nie brakuje im ani wysokiej jakości ani dobrego stylu.

Podobnie jak młodzi ludzie przechadzający się amerykańskimi ulicami, zegarki Tommy Hilfiger prowokują swoim wyglądem oraz burzą zastane konwencje, zachowując jednocześnie swoją prostotę oraz młodzieńczy styl.

Większość modeli zalicza się do modowych zegarków, ale czasami zdarzy się, że znajdą się takie, które zaliczamy do bardziej klasycznych kategorii.

Funkcje zegarków

Zegarki Tommy Hilfiger posiadają chronograf czy datownik. Potrafią wskazywać 24-h czas czy dzień tygodnia.

Koperta w większości modeli jest wykonana ze stali. Skórzany pasek jest popularniejszy niż stalowa bransoleta, ale wśród modeli Tommy Hilfiger znajdziesz oba rodzaje. Niektóre modele mogą pochwalić się silikonowym czy plastikowym paskiem.

Zegarkom Tommy Hilfiger nie straszna jest wilgoć, a w niektórych znajdziesz bluetooth czy stoper.

Zegarki z trójkolorowym logo nie należą do najtańszych, ale w niektórych kolekcjach znajdziesz efektowne modele w przystępnych cenach.

Męskie zegarki Tommy Hilfiger

Męskie zegarki Tommy Hilfiger odzwierciedlają sportowy charakter ulic Nowego Jorku. Wyraźna, duża tarcza, skórzany pasek i kolory, które pokazują swoją wolności i naturalność. Dlatego zegarki Tommy Hilfiger najczęściej goszczą na nadgarstkach młodych mężczyzn, którzy chcą czuć się dobrze w swoim ciele, jednocześnie podążając za amerykańskimi trendami.

W niektórych modelach znajdziesz rzymskie cyfry, które w połączeniu z nowoczesnym designem dostarczają niewiarygodnych wrażeń.

Zegarki Tommy Hilfiger z kolekcji Erik zachwycą niemal każdego. Dzięki nowoczesnemu doborowi kolorów będą idealnym dodatkiem na każdą okazję. Kopertę w kolorze różowego złota uzupełnia skórzany pasek i tarcza w brązowym kolorze. Model ten jest wodoodporny do 50 metrów oraz posiada zabezpieczenie koronki.

Bardziej tajemnicze są modele z kolekcji Will. Wchodzące w jej skład zegarki posiadają stalową kopertę w srebrnym kolorze. Razem z czarnym, skórzanym paskiem oraz czarną tarczą  - tworzą mistrzowskie połączenie. Jak w większości modeli również w tej kolekcji tarcza zegarka jest chroniona przez mineralne szkiełko. 

Damskie zegarki Tommy Hilfiger

Damskie zegarki Tommy Hilfiger są równie efektowne co męskie kolekcje. Wszystkie modele są tworzone z myślą o młodych kobietach, od których bije pozytywna energia i pragnienie dobrej zabawy, a ich zdecydowane kolory oczekują od właścicielki niezwykłej pewności siebie. 

Damski zegarek Tommy Hilfiger z kolekcji Savannah sprawia wrażenie tajemniczego, eleganckiego a przede wszystkim oryginalnego. Na tarczy nie znajdziesz klasycznych indeksów z 3, 6, 9 i 12 godziną. Czas odczytasz z tarczy, która może pochwalić się niecodziennymi indeksami. Wskazują one 4, 8 i 12 godzinę. To właśnie takie detale sprawiają, że marka Tommy Hilfiger jest tak wyjątkowa.

Kolejnym przykładem wyjątkowego stylu mogą być damskie, modowe zegarki z kolekcji Gracie. Zarówno tarcza, koperta jak i bransoleta są wykonane w kolorze różowego złota. Sprawiają wrażenie delikatnych i jednocześnie solidnych.

Każdy zegarek jest oryginalny i ma w sobie coś wyjątkowego, co zapiera dech w piersiach i sprawi, że każda kobieta pokocha go od pierwszego wejrzenia. Bez względu na to czy zdecyduje się na te ozdobione kwiatowymi motywami czy te z niecodzienną tarczą. Damskie zegarki Tommy Hilfiger oferują wiele, różnorodnych rozwiązań co znacząco ułatwi wybór nawet najbardziej niezdecydowanym. 

Męskie perfumy Tommy Hilfiger

Woda toaletowa dla mężczyzn Tommy Hilfiger Tommy Eau de Prep to energiczne perfumy, które idealnie sprawdzą się wiosną. Zapach został stworzony z myślą o pewnym siebie mężczyźnie, który nie boi się zażyć odrobiny adrenaliny, ale jednocześnie lubi czuć się komfortowo, męsko i atrakcyjnie. Są to perfumy, które sprawdzą się dla aktywnego mężczyzny, ale spokojnie może je wypróbowac i mniej sporotwa dusza. Zapachy stworzone przez markę Tommy Hilfiger mogą  pochwalić się swoją długotrwałością, dlatego cieszą się taką popularnością. 

Perfumy Tommy Hilfiger to luksus w dobrej cenie, który zachwyci każdego.

Damskie perfumy Tommy Hilfiger

Tommy Girl

Woda toaletowa Tommy Hilfiger Tommy Girl to seksowny, letni zapach. Został stworzony z myślą o kobietach, które są pewnie siebie ale mają w sobie duszę romantyczki. Za ich odświeżający aromat odpowiada czarna porzeczka oraz mandarynka, które dopełnia kwiat jabłoni. Pomimo tego, że jest to seksowny zapach ma w sobie równie wiele elegancji i klasy. Przekonaj się sama.

Tommy Hilfiger Loud for Her

Rock and rollowy zapach Loud for Her marki Tommy Hilfiger jest inspirowany wybuchową i gwałtowną muzyką. Dlatego idealnie sprawdzą się dla młodszych kobiet, które nie boją się łamać konwencji. Wolne, uczuciowe i silne takie są perfumy Loud for Her!

Nie wahaj się i daj się porwać nowojorskiemu stylowi marki Tommy Hilfiger. Odkryj w sobie młodość i wolność.