Recenzja: Zegarek Daniel Wellington – Classic Petite Melrose

Recenzja: Zegarek Daniel Wellington – Classic Petite Melrose

Sandra Szczerba | 9. 4. 2018

Czasami wydaje się nam, że kobiety przy wyborze zegarka kierują się jedną, główną zasadą – im więcej kamieni, tym są piękniejsze. Jednak prawdziwe piękno damskich zegarków nie jest mierzone ich blaskiem…

Powiedzmy to sobie szczerze: już teraz żyjemy w cyfrowym świecie. Otacza nas coraz więcej elektroniki bez której nie możemy się obejść. Dlaczego wiec, mielibyśmy kupić sobie zegarek „offline“, którego cyberprzestrzeń wcale nie interesuje?

Odpowiedź, jest prosta. Ponieważ ma styl.

Powinniście, zdać sobie sprawę z tego, że zegarek został wymyślony po to aby wskazywać czas i cieszyć oko właściciela. Nic mniej nic więcej. Również nas oczarowuje najnowszy iWatch, zostajemy jednak wierni klasyce, ponieważ bije od niej drogocenny blask. Doceniamy, że chociaż na chwilę nic nam nie miga, nie piszczy ani nie pobudza nas do zwiększonej aktywności. Zegarek służy nam, a nie my jemu, a to według nas jest idealne połączenie.

DANIEL WELLINGTON TRZĘSIE ŚWIATEM

Z radością możemy powiedzieć, że klasyczne, analogowe zegarki znowu wracają do łask, a te od Daniela Wellingtona jednoznacznie wśród nich królują. Są bowiem absolutnie doskonałe ze względu na: swoją genezę, wygląd i funkcjonalność. W końcu mamy dostęp do eleganckich i gustownych zegarków, które idealnie pasują do męskiego garnituru! A dzięki ich uniwersalności idealnie sprawdzą się również do codziennego stroju, a nawet trampek… Dzięki szerokiej ofercie modeli z czarnym lub brązowym paskiem (w najróżniejszych, możliwych odcieniach), łatwo dopasujecie je do każdej pary butów, paska czy torby. A który damski zegarek Daniel Wellington jest najbardziej popularny wśród kobiet? Sprawdźmy!

CLASSIC PETITE MELROSE

Chociaż wśród swojej oferty Daniel Wellington ma również wiele damskich zegarków ze skórzanym paskiem to najpopularniejszym modelem stał się ten, od którego bije największy blask…

Damska kolekcja zegarków Classic Petite Melrose jest utrzymana w nowoczesnym odcieniu różowego złota. Stał się on, w ostatnich latach, ulubionym kolorem większości kobiet, które potrafią go wykorzystać w każdej sytuacji. Różowe złoto stało się tak popularne z kilku powodów… jest niestandardowe, wyraziste a przy tym delikatne, sprawdza się w eleganckich i codziennych stylizacjach, a przede wszystkim, można je dopasować do biżuterii zarówno w złotym jak i srebrnym kolorze! Dzięki temu, nie musicie tracić czasu na wybór odpowiednich dodatków. A jak sami możecie zobaczyć, wypada wspaniale zarówno w kombinacji z czernią jak i bielą

Szerokość tarczy (32 mm) i paska (14 mm) doskonale łączy się z każdą kobiecą ręką. Jest idealnej wielkości, aby już z daleka sprawiał interesujące wrażenie. Równocześnie jest na tyle delikatny, że prezentuje się dobrze w każdej sytuacji, dzięki czemu Wasza dłoń nie wygląda na przeciążoną. Pozytywnie oceniamy również wysokość koperty (6 mm), wyraźnie mniejszą niż u innych producentów, dzięki której to różowe cudo jeszcze lepiej dopasuje się do Waszego nadgarstka.

Do jego odrobinę nietypowego zapięcia będziecie musieli się przyzwyczaić, ale wystarczy krótki trening, a staniecie się mistrzami w swoim fachu.

Częścią tego wyjątkowego zegarka jest również bardzo eleganckie pudełko o luksusowym wyglądzie. Daniel Wellington najlepiej wie, że czerń jest symbolem elegancji…

Wewnątrz znajdziecie zagłębienie, w którym możecie bezpiecznie umieścić Wasz nowy zegarek. Może wam również posłużyć do jego ochrony przed domowym kurzem lub w trakcie podróży przed otarciami i zarysowaniami na kopercie czy szkiełku. Pod wyściółką czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka: pięknie przygotowana instrukcja obsługi oraz oryginalne DW narzędzie, które pozwoli Wam na łatwą wymianę bransolety w domowym zaciszu.

Zegarki Daniel Wellington mogą pochwalić się, jeszcze jedną wyjątkową właściwością… Wszystkie paski i bransolety można łatwo wymieniać i łączyć między sobą! Dowód na to jakie to proste znajdziecie tutaj. Dokupcie jeden czy dwa dodatkowe paski, które się Wam podobają, a dzięki temu otrzymacie kilka, modnych zegarków w jednym.

Model Classic Petite Melrose oceniamy bardzo pozytywnie. Podoba się nam: jego delikatny wygląd, lekkość, precyzyjne wykonanie czy możliwość wymiany pasków. Cenimy również historię marki Daniel Wellington oraz stosunkowo niską cenę. Zdecydowanie umieszamy go w grupie TOP zegarków naszych czasów.

Wam też się podoba? Skorzystajcie więc, z wyjątkowej okazji aby kupić go już teraz w promocji.

Właśnie teraz: najnowszy numer e-magazynu z książeczką zniżkową do pobrania ZA DARMO!

Najnowszy numer e-magazynu z książeczką zniżkową do pobrania ZA DARMO!

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up