Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków Invicta!

  • MAGAZYN
  • Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków Invicta!

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków Invicta!

Zegarki marki Invicta łączą w sobie szwajcarską jakość z amerykańską pewnością siebie. Ponieważ są na rynku już ponad 80 lat, nie atakują nas kampaniami reklamowymi aby zaistnieć na jak największej liczbie nadgarstków. Dlatego ich właściciele należą do unikatowego grona. Sprawdź w czym są tak wyjątkowe i dlaczego warto kupić je właśnie u nas.

O MARCE INVICTA

Markę tchnął do życia Raphael Picard w 1937 roku, w kolebce wszystkich zegarków – szwajcarskim miasteczku La Chaux-de-Fonds (gdzie powstały również takie marki jak Festina czy Rolex). Jego pierwszym celem było stworzenie najwyższej jakości zegarków, których cena nie przyprawi klientów o zawał i bezsprzecznie udało mu się to osiągnąć. Z biegiem czasu w jego zegarkach zakochała się cała Szwajcaria, włącznie z amerykańskimi żołnierzami, którzy w czasie II wojny światowej uciekali do niej z jenieckich obozów.

Około 1970 roku firma znalazła się na skraju bankructwa. Wszystkie klasyczne zegarki były wówczas wyposażone w nowy typ mechanizmu – quartz. Szybko okazało się, że jest on pod wieloma względami korzystnym rozwiązaniem: był tańszy w produkcji (a tym samym tańszy stawał się zegarek), prostszy w użyciu (wystarczyło co parę lat wymienić baterię), a nawet dokładniejszy (spóźniał się maksymalnie pół sekundy na dzień).

Z tego powodu, firma zdecydowała, że nie ma sensu walczyć z wiatrakami i jeśli chce przetrwać musi się dostosować. Dlatego dzisiaj ma w swojej ofercie, w większości zegarki Invicta z mechanizmem napędzanym baterią, które pomimo tego bardzo ciężko jest odróżnić od najwspanialszych mechanicznych modeli.

Dlaczego wspomnieliśmy o tym, że jest to szwajcarsko-amerykańska firma? Dlatego, że w ostatnich latach produkuje zegarki w obu tych krajach. Z USA pochodzą tańsze modele, natomiast w Szwajcarii produkowane są bardziej luksusowe zegarki z prestiżowym oznaczeniem Swiss Made.

ZEGARKI INVICTA

Ze względu na swoją historię Invicta nawiązuje do klasycznych szwajcarskich marek. Wszystkie zegarki poza najwyższej jakości mechanizmem mogą się pochwalić solidną kopertą, która ochroni je w każdych warunkach- nie tylko przed uderzeniami ale również brudem czy wodą. Wszystkie zegarki Invicta posiadają ponadprzeciętny poziom wodoszczelności dzięki któremu, można w nich spokojnie popływać. Ponadto jest uważana za najszybciej rozwijającego się producenta zegarków na świecie.

Nasza wskazówka: spodobał się Wam zegarek na zdjęciu obok? Teraz możecie go u nas kupić z 60% zniżką!

JAKIE KORZYŚCI ZYSKACIE DZIĘKI ZAKUPOM U AUTORYZOWANEGO SPRZEDAWCY?

Kupując luksusowy zegarek, jakim jest również Invicta, nie musisz się bać, że za parę lat przestanie działać. Dlatego opłaca się przed zakupem sprawdzić jaki serwis oferuje do niego sprzedawca… Na pewno przyjdzie czas gdy trzeba będzie wymienić w zegarku baterię, potwierdzić wodoszczelność czy sprawdzić jego ogólną “kondycję” (którą powinno się kontrolować co mniej więcej 5 lat).

My, jako świeżo upieczony, autoryzowany sprzedawca oferujemy: autoryzowany serwis, oryginalne części zamienne oraz wysokiej klasy serwis firmy Invicta. Dzięki temu każdy zakupiony skarb będzie otoczony najlepszą opieką. A co ponad to? Do zegarka Invicta, tak jak do wszystkich zegarków w naszym sklepie, przy zakupie otrzymasz dożywotni serwis pogwarancyjny ZA DARMO!

EDYCJA LIMITOWANA

Invicta szczególnie przywiązuje uwagę do oryginalności swoich produktów. Dlatego regularnie wypuszcza limitowane edycje, które dają klientom możliwość posiadania na ręce zegarka, którego nie ma nikt inny… Na wewnętrznej stronie koperty każdego zegarka Invicta z limitowanej edycji znajdziecie imię jego autora lub dedykację, ale przede wszystkim jego oryginalny numer seryjny.

V naszej ofercie znajdziecie głównie męskie modele, ale mamy również coś wyjątkowego dla kobiet. Gdy już wybierzesz ten odpowiedni dla siebie nie ominie Cię uczucie, że posiadasz prawdziwego Mercedesa wśród zegarków.