Do perfum Chanel się zakochacie

Do perfum Chanel się zakochacie

Marta Woźniak | 23. 3. 2020

Nic dziwnego, że Gabrielle Bonheur Chanel jest uważana za królową mody. Założycielce tej marki udało się oczarować cały świat, nie tylko szatami, ale także perfumami.

Z Paryża do całego świata

Gabrielle Chanel urodziła się w 1883 roku we francuskim mieście Saumur. Ale stąd świat nie podbiła. Udało jej się dopiero po przeprowadzce do stolicy mody, Paryża. Zasłynęła z progresywnego projektowania kostiumów ze spodniami i spódnicą.

Oczarowała cały świat 

Coco Chanel rozpoczęła karierę jako piosenkarka barowa, i właśnie tam dostała swój słynny pseudonim. W 1912 r. otworzyła swój pierwszy salon mody i niedługo potem zyskała uznanie w całej Europie, a ostatecznie na całym świecie. Haute couture był wyznacznikiem trendów w połowie XX wieku, a markę Chanel zaczęli nosić pierwsza dama USA Jacqueline Kennedy i amerykańska aktorka Grace Kelly.

Kultowe perfumy Chanel N° 5

Coco Chanel zabłysnęła również w świecie perfum. Jej pierwsze perfumy pojawiły się na rynku w 1921 roku i były perfumami Chanel nr 5. Ten jest do dzisiaj uważany za najbardziej poszukiwany zapach na świecie. Ten kultowy zapach jest szczególnie poszukiwany przez kobiety, które kochają zmysłowość i wolą stawiać na sprawdzone zapachy, które są gotowe zostać im wierne całe swoje życie, niż szukać czegoś nowego. Podobnie jak perfumy damskie Chanel są , podobnie popularne perfumy męskie Chanel.

Każde perfumy Chanel są w eleganckiej buteleczce, która służy również jako desingowy element wystroju stolika nocnego lub kosmetycznego.

Kolejne popularne perfumy 

Między kolejne popularne perfumy Chanel to Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle i Chanel Gabrielle. Mężczyźni najbardziej lubią wodę perfumowaną Chanel Bleu de Chanel.

Ale Coco Chanel to nie tylko perfumy i moda. Rozszerzyła swoje portfolio do świata kosmetyki. Niezależnie od tego, czy jest to moda, perfumy czy kosmetyki, kiedy mówisz Chanel, jest to znak jakości i ekskluzywności.

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

Wyszukiwanie
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up