Daniel Wellington i jego tajemnice

Daniel Wellington i jego tajemnice

Każdy zegarek, który opuści pracownię marki Daniel Wellington, budzi w sercach przyjemne, ciepłe wrażenia, a do głowy uderza wówczas uczucie podobne do wypicia kilku kieliszków szampana. Jak to jest możliwe, że coś tak minimalistycznego potrafi sprawić tak miłe i pozytywne odczucia? Nadal tego nie wiemy, ale nie przestajemy szukać.

Zegarki Daniel Wellington są wyjątkowe już przez to, że swojej nazwy nie zawdzięczają założycielowi (którym jest szwedzki biznesmen Filip Tysander), ale komuś kto z firmą nie ma w ogóle nic wspólnego... Jak mówi sam Tysander z brytyjskim dżentelmenem Danielem Wellingtonem, spotkał się w 2006 roku będąc, jak sam to ujął: "w połowie podróży dookoła świata". Podczas spotkania panowie od razu przypadli sobie do gustu. Tysandera fascynowała nie tylko osobowość Wellingtona ale przede wszystkim, jego zegarek – klasyczny, dość stary, z delikatnie obdartym paskiem NATO. Pomimo tego prezentował się elegancko i wyjątkowo. "Ludzie powinni nosić takie zegarki!", pomyślał Tysander i zaczął je produkować.

Który zegarek chcecie sprawdzić?

 

Zainspirowany życiowymi doświadczeniami swojego nowego przyjaciela, Tysander na początku skupił się na klasycznych zegarkach z paskiem NATO. Delikatna i przejrzysta tarcza zegarka, pozwala na jej połączenie z każdym wzorem i kolorem, dzięki czemu zegarek pasuje do każdej stylizacji.

Damskie zegarki DW doskonale uzupełnią jakiekolwiek swetry, koszule, bluzki czy torebki. Męskie zegarki DW z paskiem NATO są idealne do wykorzystania w wolnym czasie, a ich styl nie zna wiekowych ograniczeń!

Każdy kto chętniej kroczy drogą wybrukowaną typowym brytyjskim szykiem, powinien zainteresować się zegarkiem Daniel Wellington ze skórzanym paskiem. Bez nich, nie obejdzie się żaden prawdziwy dżentelmen. A ponieważ styl każdego dżentelmena definiują surowe zasady, większość modeli posiada klasyczną, analogową tarczę oraz czarny lub brązowy pasek (ale, za to w wielu odcieniach). Wybierzcie dla siebie zegarek, który będzie idealnie pasował do Waszych butów, paska czy aktówki, a staniecie się wzorem dla swoich kolegów.

A co z paniami? One również nie mogą się nacieszyć zegarkiem DW ze skórzanym paskiem. Skórzana torebka czy eleganckie buty, aż proszą o towarzystwo damskiego zegarka DW. Sama się przekonaj.

Jeśli jesteście zwolennikami obu możliwości, nie ograniczajcie się! Razem z nowym zegarkiem DW kupcie sobie również dodatkowy pasek lub bransoletę. Dzięki temu będziecie mogli je wymieniać w zależności od waszego samopoczucia. Ich wymiana nie zabierze Wam więcej niż 3 minuty...


 

 

Czarne zegarki Daniel Wellington należą do tych najpopularniejszych. Znajdziecie wśród nich zarówno modele, łączące białą tarczę z czarnym paskiem, jak i w całości czarne piękności... Każdy kto ma słabość do klasycznego, ponadczasowego designu, od razu się w nich zakocha.

Jednak prawdziwym hitem minionego roku były, bez wątpienia, stalowe zegarki DW z kolekcji Classic Petite Melrose i Classic Petite Sterling.

Ich delikatna tarcza skusi każdą kobietę, która ma w sobie chociaż trochę księżniczki. Jeśli w Waszej szafie przeważa czerń, szarość i biel, które przełamujecie jednym, lub dwoma kolorowymi akcesoriami: sprawdźcie modele z kolekcji Classic Petite Sterling. Dzięki zegarkowi DW wasza przeciętna szarość stanie się wyjątkowa.

Za to z modelami Classic Petite Melrose polecamy zapoznać się wszystkim. W szkatułce żadnej kobiety, która ma dobry gust, nie powinno zabraknąć damskiego zegarka z delikatnego różowego złota. Jego kolor, odzwierciedlający rozpaloną promieniami słońca piaszczystą plażę, na pewno będzie pasować do każdej waszej stylizacji.

Kupcie sobie, raz na zawsze, zegarek z którego będziecie naprawdę dumni.

 

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

WŁAŚNIE TERAZ: DARMOWA DOSTAWA NA PONAD 3 500 PRODUKTÓW! WIĘCEJ TUTAJ

Wyszukiwanie
WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up