Biżuteria Paul Hewitt

Zapomnij o oszlifowanych kamieniach, stresie lub miękkości. Bransoletki marki Paul Hewitt stawiają na nieco inną, ale nie mniej atrakcyjną opcję. Podstawą bransoletki marki Paul Hewitt, a także jej zapięcia, jest kotwica - złota, srebrna lub czarna. Sama bransoletka owija się wokół nadgarstka w postaci skórzanego warkocza, miniaturowej liny żeglarskiej lub delikatnie nawleczonych koralików. Bransoletki Paul Hewitt będą pasować wszystkim mężczyznom i kobietom. Często w portfolio znajdziesz dodatki idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Biżuteria morska w eleganckim płaszczu, tak można nazwać produkty marki Paul Hewitt. Oryginalne elementy z wysokiej jakości materiałów inspirowane motywami morza będą odpowiednimi akcesoriami dla każdej żądnej przygód i nieskrępowanej duszy. Spraw sobie dodatek, który obudzi w tobie prawdziwą, marynarską duszę!

Męska biżuteria marki Paul Hewitt nie jest adresowana jedynie do żeglarzy, ale przede wszystkim do poszukiwaczy przygód. Spójrzmy prawdzie w oczy, każdy człowiek jest trochę poszukiwaczem przygód. Dzięki męskiej biżuterii marki Paul Hewitt nie musisz nic udawać, po prostu staniesz się kolejnym morskim wilkiem. Daj się ponieść nieograniczonym falom, które tworzą biżuterię męską marki Paul Hewitt.

Damska biżuteria Paul Hewitt zapewni każdej kobiecie pewność siebie do pokonania fal przeszkód i terminów. Tak jak bohaterscy żeglarze zmierzają w nieznane na otwartym i burzliwym morzu, tak samo możesz z damską biżuterią marki Paul Hewitt stawić czoła wszelkim przeszkodom i kłopotom. Nic nie jest niemożliwe z bransoletkami marki Paul Hewitt - odkryj je teraz.

Wybrane produkty 29
  • Portfolio:
  • Biżuteria 
  • Marka:
  • Paul Hewitt  remove

Można wybrać tylko jeden parametr.

Darmowa dostawa

arrowCena

arrowMarka

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Pon - Pt 9:00 - 17:00

WYSZUKIWANIE...
WYSZUKIWANIE...
up